امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دردنامه ای که تاخیر داشت...
نقل‌قول: حالا بعضی از دوستان که خومدم خیلی قبولشون دارم، یجوری صحبت میکنن و میگن درست شدنی نیست و... انگار مثلا چه چیز عجیب و غیرممکنیه!
چون من خودم همین حرف درست نشدن رو زدم بگم که من منظورم درست نشدن رفتارِ بعضی‌ها هست که همه‌جا شعور خودشونو نشون میدن... اینو هر کاری کنی درست نمیشه. اگه یکی از این افرادو آدم کنی باز یکی دیگه هست که رو اعصابت راه بره.  S0 (25)
وگرنه بله، با پاک کردن نظرات و برخورد کردن میشه خیلی از مشکلاتو حل کردُ باعث شد اون فرد کم شعور، حداقل خودشو اینجا نشون نده.
پاسخ
(11-03-2015, 12:30 AM)Nothing Else Matters نوشته است:
نقل‌قول: حالا بعضی از دوستان که خومدم خیلی قبولشون دارم، یجوری صحبت میکنن و میگن درست شدنی نیست و... انگار مثلا چه چیز عجیب و غیرممکنیه!
چون من خودم همین حرف درست نشدن رو زدم بگم که من منظورم درست نشدن رفتارِ بعضی‌ها هست که همه‌جا شعور خودشونو نشون میدن... اینو هر کاری کنی درست نمیشه. اگه یکی از این افرادو آدم کنی باز یکی دیگه هست که رو اعصابت راه بره.  S0 (25)
وگرنه بله، با پاک کردن نظرات و برخورد کردن میشه خیلی از مشکلاتو حل کردُ باعث شد اون فرد کم شعور، حداقل خودشو اینجا نشون نده.
خب دیگه در همین حد که گیمفا بیشتر از اینی که هست به گند نکشن، کفایت میکنه S0 (25) دیگه خود طرف به درک، همینکه خزعبلاتش رو تو سایت نبینیم کافیه. حالا میخواد آدم بشه، میخواد نشه S0 (25)
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
بهترین مقاله ای بود که خوندم 111 ممنون استاد استادی S0 (13)
NvB4Ever
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان