امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی یک سرباز....(اپدیت می شود)
ممنون داستان من در مقابل داستان شما هیچه
اپدیت اخر

در فکر هایش گم شده بود.نمیدانست چطور باید بهترین دوستش را بکشد.ولی دنیا اینطور است دیگر گهی زین به پشت گهی پشت به زین.باید انتقام خانواده اش را میگرفت.از یکی از خبرچین ها فهمیده بود میخواهد با قطار به المان برود.او خود را به انجا رساند و متی را دید:((متی صبر کن چرا اینکار رو کردی؟مگه ما با هم پیمان برادری نبستیم؟)).
:((دیم تو چی فکر میکنی؟!اگه تو  بیدار نمیشدی خونه نمی موندی اینطوری نمی شد)). و متی خود را به بالای خانه ای رساند.دیم:((بیا پایین و .... بجنگ!!!))او پایین میاید و نبردی سخت میکنند و در اخر هر دو خسته می شوند.متی یک اسلحه دارد و بلند میشود و اسلحه اش را به سمت او میگیرد و میگوید:(([align=center]اگر زندگی با من خوب تا میامد دیگر اینطوری نمیشد میدونی سرنوشت با ما اینکار رو کرد.تو من رو نابود کردی و من تو رو رفیق.ما دوتا خیلی خوب بودیم ولی تو داغونش کردی.فکر کنم....فکر کنم ما از اول تو پستمون دشمنی بود نمیشه این رو تغییر داد میشد؟مگه تا حالا شده فیل از موش نترسه؟این داستان رو همین جا تموم میکنم)).و ناگهان یک گلوله به قلب دیم برخورد میکند.و او نتوانست انتقام خانواده اش را بگیرد. متی رفت و امبولانس امد تا دیم را ببرد اما جسدش انجا...
[font]   

پایان[/font]
چه جالب [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
(12-29-2014, 08:50 PM)'HOSSEIN COD' نوشته است: چه جالب [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

خوشت اومد؟
چیش جالب بود؟

همش جالب بود

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زندگی گیمری: فوتبالیست های Ps2 | قسمت اول (آیتم ویدئویی) BlazingFallGames 0 1,455 06-15-2016, 06:25 PM
آخرین ارسال: BlazingFallGames
  داستان یک سرباز مرده ... (قسمت هفتم اضافه شد) The Wolf Of Rivia 43 11,345 12-26-2014, 11:27 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
Shocked زامبی ها ...{اپدیت میشود} long shot 3 2,146 11-06-2014, 10:54 AM
آخرین ارسال: HardCore Gamer
  داستان ذهن یک گیمر(اپدیت شد فصل4) hlzon 56 14,824 10-18-2014, 11:59 PM
آخرین ارسال: hlzon
  اشعار مربوط به گیم(پست اپدیت شد) ANONYMOUS 2 1,912 09-28-2014, 01:03 AM
آخرین ارسال: AA-Revenger

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان