امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفری بر اعماق دریا!پیش نمایش assassins creed black flag
(09-23-2013, 01:07 AM)'Admin' نوشته است: خوب بود فقط یه بار قبل ارسال تاپیک بخون دوباره که مشکلات ویراستاری نخواد.

ممنون.حتما این موضوع رو در دستور کارم،قرار میدم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(09-22-2013, 09:03 PM)'a.gamer' نوشته است: 4. به شخصیت پردازی سازندگان اشاره نکردید.

6. تاریخ عرضه بازی، بهتر هست که به صورت فارسی باشه!
7. شما درباره این که چرا " دزدان دریایی رو انتخاب کردند، توضیح دادید؛ ولی کامل نگفتید! دلیل دیگه اش هم این بود که دزدان دریایی هم مثل قاتلین، می تونند از در و دیوار به آسونی بالا برند و ...
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

شخصیت پردازی سازندگان چی دیگه ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یعنی سازنده ها خندانن یا شوخ یا جدی؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یا منظورت کرکتر های بازی هست ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
6- همون طوری که گفتی بهتره فقط بهتر!
7- به این دلیل که سازنده ها می یان پیش خودشون می گن اگه بیام به عقب بر گردیم و کرکتر اصلی رو پدر بزرگ کانر قرار بدیم درست قرار ( از لحاظ تاریخ و زمان ) می گیره زمان دزدان دریایی ! ما هم خوشمون اومد و پدربزرگشو گذاشتیم شخصیت اصلی ! ( اینو توی یه مقاله ی سایت gameinformer خوندم ! )[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دلیل خاصی نداشت و فکر نکنم بتونن بالا پایین بپرن شما اگه تریلر ها رو نگاه کنی دزدان فقط توی کشتی می تونن برن بالا از طناب ها ( که طبیعی هست و همه کشتی داران این کار ها رو می کنن ) و مثل اتزیو با هوک بلید از طناب نمی پرن رو سر تاپملار ها ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(09-23-2013, 04:30 PM)'Ruthless' نوشته است:
(09-22-2013, 09:03 PM)'a.gamer' نوشته است: 4. به شخصیت پردازی سازندگان اشاره نکردید.

6. تاریخ عرضه بازی، بهتر هست که به صورت فارسی باشه!
7. شما درباره این که چرا " دزدان دریایی رو انتخاب کردند، توضیح دادید؛ ولی کامل نگفتید! دلیل دیگه اش هم این بود که دزدان دریایی هم مثل قاتلین، می تونند از در و دیوار به آسونی بالا برند و ...
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

شخصیت پردازی سازندگان چی دیگه ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یعنی سازنده ها خندانن یا شوخ یا جدی؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یا منظورت کرکتر های بازی هست ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
6- همون طوری که گفتی بهتره فقط بهتر!
7- به این دلیل که سازنده ها می یان پیش خودشون می گن اگه بیام به عقب بر گردیم و کرکتر اصلی رو پدر بزرگ کانر قرار بدیم درست قرار ( از لحاظ تاریخ و زمان ) می گیره زمان دزدان دریایی ! ما هم خوشمون اومد و پدربزرگشو گذاشتیم شخصیت اصلی ! ( اینو توی یه مقاله ی سایت gameinformer خوندم ! )[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دلیل خاصی نداشت و فکر نکنم بتونن بالا پایین بپرن شما اگه تریلر ها رو نگاه کنی دزدان فقط توی کشتی می تونن برن بالا از طناب ها ( که طبیعی هست و همه کشتی داران این کار ها رو می کنن ) و مثل اتزیو با هوک بلید از طناب نمی پرن رو سر تاپملار ها ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

4. ایشون خودشون گرفتن چی گفتم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
6. منظورتون رو متوجه نمی شم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
7. من این مطلب رو توی یک مجله خوندم؛ حتی اگه بخوایین اسمش و شمارش رو هم براتون پ.خ می کنم تا برین، بخرین و ببینین![img]images/smi/s0 (24).gif[/img] (این جا نمی گم تا تبلیغ نشه!)
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]تو مجله خوندی ؟! خوب یعنی عقلت رو نباید بکار بندازی هر چیزی که دیدی رو خوندی رو باور می کنی ؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
واقعا منتطقی هست که دزدان >>دریایی<< از در و دیوار بالا برن ؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]بازم می گم دلیلش فقط تنوع و اون نکته اتفاقی هست
اوسکل هم نیستم واسه یک جمله برم مجله بخرم ! چون می دونم واسه این هست که با من لَج کنید ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
منظورت تو حلقم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
6- هم اینکه عشقی هست ! یعنی می خواهد بخواد یا نخواد ! اصل خارج هست چون ما بازی ها رو اورجینال نمی خریم که ! حد اقل 1-2 روز دیگه می تونیم بازی کنیم پس زیاد مهم نیست و فقط ذحمت هست !

البته پشت شما که به زمین نمی خوابه ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

راستی مغاله خوبی بود ! [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(09-23-2013, 08:56 PM)'Ruthless' نوشته است: [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]تو مجله خوندی ؟! خوب یعنی عقلت رو نباید بکار بندازی هر چیزی که دیدی رو خوندی رو باور می کنی ؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
واقعا منتطقی هست که دزدان >>دریایی<< از در و دیوار بالا برن ؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]بازم می گم دلیلش فقط تنوع و اون نکته اتفاقی هست
اوسکل هم نیستم واسه یک جمله برم مجله بخرم ! چون می دونم واسه این هست که با من لَج کنید ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
6- هم اینکه عشقی هست ! یعنی می خواهد بخواد یا نخواد ! اصل خارج هست چون ما بازی ها رو اورجینال نمی خریم که ! حد اقل 1-2 روز دیگه می تونیم بازی کنیم پس زیاد مهم نیست و فقط ذحمت هست !

من کی با شما لج کردم؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اون تاریخ انتشار رو هم گفتم تا این که، اگر صد سال دیگر، ما تونستیم بازی کاملاً اورجینال بخریم، توی نقدشون باشه![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اون یکی هم، اگه به فیلم هایی مثل دردان دریایی کارائیب نگاه کرده باشید، خیلی راحت می تونید بفهمید که ملوان ها و کارکنانشون، خیلی راحت از جاهای مختلف کشتی بالا می رند تا مثلاً، مسیر بادبان ها رو تغییر بدن![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
دزدان دریایی که فقط تو دریا ها نبودند و برای در رفتن از دست دشمناشون تو خشکی بالا رفتن از دیوارا رو بلد بودن.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] بازی خوبیه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(09-24-2013, 04:02 PM)'a.gamer' نوشته است:
(09-23-2013, 08:56 PM)'Ruthless' نوشته است: [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]تو مجله خوندی ؟! خوب یعنی عقلت رو نباید بکار بندازی هر چیزی که دیدی رو خوندی رو باور می کنی ؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

من کی با شما لج کردم؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اون تاریخ انتشار رو هم گفتم تا این که، اگر صد سال دیگر، ما تونستیم بازی کاملاً اورجینال بخریم، توی نقدشون باشه![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اون یکی هم، اگه به فیلم هایی مثل دردان دریایی کارائیب نگاه کرده باشید، خیلی راحت می تونید بفهمید که ملوان ها و کارکنانشون، خیلی راحت از جاهای مختلف کشتی بالا می رند تا مثلاً، مسیر بادبان ها رو تغییر بدن![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

لووول باو ، الان می خوام پست قبلیمو دوباره پست کنم !
دزدان دریایی کارائیب ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پستمو خوندی ؟ یا متوجه نشدی ؟
نگاه کن به پست های قبلیم ! 
"توی کشتی می تونن برن بالا از طناب ها ( که طبیعی هست و همه کشتی داران این کار ها رو می کنن )"
واقعا متوجه نشدی یا نخواستی بگیریش و بفهمی ؟ باز همون حرف منو میزنی ؟
بعد چرا حرف تو دهن من میزاری ! من کی گفتم نباید تاریخ انتشار رو گذاشت ؟! گفتم اگه کسی فارسیشو نذاره نمی شه ازش اشکال گرفت !
باو حرفی برای گفتن نداری جواب نده ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 
نقل‌قول:
دزدان دریایی که فقط تو دریا ها نبودند و برای در رفتن از دست دشمناشون تو خشکی بالا رفتن از دیوارا رو بلد بودن.
بیچ پلیز !

[تصویر:  0ad131b15b0106ef1.png]
پاسخ
ممنونم امیرجان پیشنمایش بسیار خوبی بود [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
بهترین پیشنمایش خیلی خوب اقا امیر[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
Brian Tyler دوباره برگشته؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
ولی ایکاش درباره نبرد های دریایی هم صحبت میکردی چون من به شخصه از نبرد هاش خوشم میاد و خیلی پیشرفت کرده مثلا تو تریلر e3 سوار شدن کشتی اش دیگه نیاز به لود نداشت البته تو بعضی گمپلی هایی که دیدم لودینگ داشت.
در هر صورت اگه از نبرد های دریایی صحبت میکردی بهتر بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Lenovo G575
CPU:2.0Ghz AMD E-350 10% Overclock
Win:7
RAM:6GB DDR3 2500Mhz
GPU:Radeon HD 6310M 512MB Dual=1GB
BIOS:IBM H2O dual
Low ShAdOw quality in game but high FPS in high res :D
پاسخ
(09-24-2013, 09:55 PM)'ali_ya' نوشته است: ممنونم امیرجان پیشنمایش بسیار خوبی بود [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون.نظر لطفتونه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-24-2013, 10:42 PM)'spok_1999' نوشته است: بهترین پیشنمایش خیلی خوب اقا امیر[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
Brian Tyler دوباره برگشته؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
ولی ایکاش درباره نبرد های دریایی هم صحبت میکردی چون من به شخصه از نبرد هاش خوشم میاد و خیلی پیشرفت کرده مثلا تو تریلر e3 سوار شدن کشتی اش دیگه نیاز به لود نداشت البته تو بعضی گمپلی هایی که دیدم لودینگ داشت.
در هر صورت اگه از نبرد های دریایی صحبت میکردی بهتر بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

تشکر از شما،در نقد های بعدیم جبران می کنم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III) NS game 18 6,749 04-11-2020, 02:22 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  ندای وظیفه تیمی | نقد و بررسی Call of Duty: Black Ops 4 yazdandoost 6 2,257 10-22-2018, 05:53 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  بازبینی بازی Assassin's Creed: Syndicate​ بر روی MSI GE72VR Apache Pro Gabit0 3 2,302 04-18-2017, 04:48 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,547 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  من یک دزد دریایی بی احساس نیستم!|نقد و بررسی Assassin's Creed IV:Black Flag Hidden Shadow 5 4,002 12-02-2016, 02:23 PM
آخرین ارسال: Farhad01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان