امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
بخش نقد و بررسی هم وجود داره Confused24:
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
کجای سایت ؟؟؟؟؟Confused25:
پاسخ
نقل‌قول: کجای سایت ؟؟؟؟؟

ببینید؛ الان بیشتر ما تمرکزمون رو روی خبررسانی و اطلاع‌رسانی در مورد بازی‌ها گذاشتیم. در کنار اون اگه هر کدوم از دوستان نقد و بررسی رو به ما ارائه بده ، فورا توی صفحه اصلی منتشر می‌کنیم. اما این کار اولویت ما نیست.
با تشکر از شما و پوزش از این که دیر جواب دادم..
منتظر انتقادات و پیشنهادات بقیه دوستان هستیم! Confused74:
پاسخ
سلام
تبلیغات سایت خیلی کمه
اگر بشه توی سایت های مختلف مثل پرشین تولز.بازی رایانه و... تبلیغ بشه خیلی خوب می شه
من خودم یه کارایی می کنم
در ضمن خوب میشه اگر هر قسمت از انجمن رو دست یه کاربر داوطلب بسپارید
پاسخ
نقل‌قول: سلام
تبلیغات سایت خیلی کمه
اگر بشه توی سایت های مختلف مثل پرشین تولز.بازی رایانه و... تبلیغ بشه خیلی خوب می شه
من خودم یه کارایی می کنم
در ضمن خوب میشه اگر هر قسمت از انجمن رو دست یه کاربر داوطلب بسپارید

سلام دوست عزیز؛
خب ببینید با توجه به یک سری محدودیت‌های مالی و نیروی انسانی امکان تبلیغ برامون نیست.
در مورد سپردن مسئولیت انجمن ها هم هر کاربری که با پیام خصوصی اعلام آمادگی کنه و علاقه داشته باشه، ما به درخواستش رسیدگی می‌کنیم.
پاسخ
سلام خسته نباشید !!!
من امروز تو سایت شما ثبت نام کردم و میخوام از این به بعد تو فروم گیم فا فعالیت کنم ,,, و چند درخواست ازتون دارم :

1. لطفا به بخش .:: انجمن PC داران! ::. دانلود بازی های PC رو هم اضافه کنید .
2 . انجمن نرم افزار های کامپیوتر رو به تالار اضافه کنید .
3 . و همچنین انجمن موبایل رو هم به تالار اضافه کنید .

من در هر 3 مورد فعالیت خوبی دارم .

با تشکر من منتظرم ,,,

[تصویر:  u0x1nvyg30809epa8mk.jpg]
پاسخ
سلام و خسته نباشید .
در وهله اول تبریک میگم و تنها انتقادم رنگ تگهای کاربری هست که شخصی سازی نشده ، که امیدوارم رنگهای جدیدتر و جایگزین بشن .
موفق باشید .
پاسخ
یه درخواست دارم و اونم اینه که لطفا موسیقی های بازی های رزیدنت اویل 5 و god of war و gears of war را هم بزارین با تشکر Confused74:
پاسخ
(12-19-2010, 04:05 PM)Dark SkulL نوشته است: کجای سایت ؟؟؟؟؟Confused25:

از این به بعد نقد بررسی بازی ها در سایت گذاشته می شه
پاسخ
شرمنده كه مزاحم شدم ولي واقآ ميخواستم بابت سايتي كه درست كرديد ازتون تشكر بكنم خيلي خيلي ازتون ممنونم راستي آ قاي
Angel Of Death
لطفآ اگه ميشه انقدر عيب تراشي و وسواس در نيار چون مديران اين سايت واقآ زحمت ميكشن تا هميشه سايتشون به روز باشه و آدمايي مثل تو و من از اين سايت بسيار زيبا استفاده بكنيم . . . . .
پس لطفآ اگه ميشه كمتر عيب تراشي بكن . . .ممنون. . .
از آقاي كسري
kasra به خاطر زحمتايي كه ميكشن بازم ممنون و متشكرم اميدوار كه اين سايت هر روز بهتر از ديروز بشه و پيشرفتهاي زيادي رو تيوي سايت ببينيم كه ميبينم به هر خيلي حرف زدم شرمنده بازم از مديران سايت به خاطر زحمتحاشون ممنون و متشكرم. . .
يادم باشد كاري نكنم كه بعدآ از اجام آن پشيمان شوم. . . . .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,518 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان