امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
همه چی عالیه.فقط اگه میشه قالب انجمن رو عوض کنید.(مثلا برای چند روز آزمایشی)ممنون
پاسخ
به نظرم اگه امکانش بشه در قسمت نقد و بررسی ها و پیش نمایش ها در صفحه اول پروفایل بازی را هم به صورت جداگانه گوشه ای از همون صفحه مقاله گذاشته بشه و این که قسمت نمره نهایی به نقد هم تو یه بخش جدا گذاشته بشه اینجوری خیلی بهتر میشه.
[تصویر:  38858454046459083312.png]

پاسخ
من میگم سیستم اعتبار دهی رو 2باره بزارید.و این طورباشه=
کاربر معمولی=1
فعال=3
مدیرانجمن=5
مدیرکل سایت و مدیر کل انجمن=10
نویسنده ها=3
اون عدد ها یعنی تا 1 اعتبار بدن.
نظرتون رو بگید
پاسخ
(10-09-2012, 04:33 PM)amir game نوشته است: من میگم سیستم اعتبار دهی رو 2باره بزارید.و این طورباشه=
کاربر معمولی=1
فعال=3
مدیرانجمن=5
مدیرکل سایت و مدیر کل انجمن=10
نویسنده ها=3
اون عدد ها یعنی تا 1 اعتبار بدن.
نظرتون رو بگید

این جوری سطح اعتبار ها پایین میاد

در مورد اعتبار مدیرا هم باید بگم شاید اعتبار مدیر ها برای همیشه برداشته بشه
پاسخ
گیمفا پتانسیل تبدیل شدن به یک سایت خوب رو داره و داشته ؛ اصلی ترین مشکل سایت ، نداشتن فرومی فعال هست .
تمرکز اصلی مدیریت ، روی قسمت " صفحه ی اصلی " بود و هست که این عمل به میزان قابل توجهی از پیشرفت سایت میزنه .
شاید سود دهی کذبی داشته باشه ، ولی در بلند مدت اصلاً تاثیر نداره .
اُمیدوارم انتقادات مثمر ثمر قرار بگیرن .
..JM..
پاسخ
سلام

من تعجب میکنم که چرا انجمنی با این پتانسیل بالا،از فروم ساز Mybb استفاده کرده! vb که خیلی بهتره !

نکته ی بعدی هم اگر امکان آپلود کلیپ از آپارات رو قرار بدید خیلی بهتر میشه و بچه های با استعداد و خلاق اینجا میتونن کلیپهای جالبی اعمم از نقد و بررسی،پیش نمایش و حتی مصاحبه ها تهیه و قرار بدن.

( کد آپارات تویه خوده سایت mybb هست )

به امید موفقیت..
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
(10-15-2012, 10:33 PM)Sherlock Holmes نوشته است: سلام

من تعجب میکنم که چرا انجمنی با این پتانسیل بالا،از فروم ساز Mybb استفاده کرده! vb که خیلی بهتره !

نکته ی بعدی هم اگر امکان آپلود کلیپ از آپارات رو قرار بدید خیلی بهتر میشه و بچه های با استعداد و خلاق اینجا میتونن کلیپهای جالبی اعمم از نقد و بررسی،پیش نمایش و حتی مصاحبه ها تهیه و قرار بدن.

( کد آپارات تویه خوده سایت mybb هست )

به امید موفقیت..
منم باهات موافقم وی بی خیلی امکانات بیشتری نسبت به مای بی بی داره !منم سابقه کار با وی بی رو دارم !
از نظر من مای بی بی تاریخ انقضاء ش گذشته ! و باید این انجمن رو ببندن و یه انجمن جدید با وی بی بسازن بهتره !Confused43:

پاسخ
آپدیت دو MyBB در راه هست و تغییرات بسیاری رو به همراه داره
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
سلام.
من میگم کاری کنید هر کی موضوع میزنه(واسه کاربرای معمولی) اگه خواست بتو نه موضوع خودش رو قفل کنه
پاسخ
(10-16-2012, 04:52 PM)amir game نوشته است: سلام.
من میگم کاری کنید هر کی موضوع میزنه(واسه کاربرای معمولی) اگه خواست بتو نه موضوع خودش رو قفل کنه

اگه اون جور بشه مديرا و ناظم ها رو بايد بفرستيم مرخصي !!!Confused43:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,555 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان