امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
سلام...
مدیرا اگر کمی توجه کنند میفهمن که سایت کمی داره از موضوع اصلی خودش جدا میشه.
70 درصد کاربران فقط در گفتگوی ازاد فعالیت دارن و اکثرن هم در چت روم و.. جاها هستند.Confused38:Confused43:
کلا میخواستم بگم که مدیران یه فکری به حال این موضوع بکنن.Confused43:
پاسخ
سلام.
من میگم تو پروفایل ی قسمت اضافه گنید به نام=سیستم عامل شما(ویندوز)
فکر کنم خوب شه نظر شما چیه؟
پاسخ
(11-04-2012, 10:55 PM)EH3AN نوشته است: سلام...
مدیرا اگر کمی توجه کنند میفهمن که سایت کمی داره از موضوع اصلی خودش جدا میشه.
70 درصد کاربران فقط در گفتگوی ازاد فعالیت دارن و اکثرن هم در چت روم و.. جاها هستند.Confused38:Confused43:
کلا میخواستم بگم که مدیران یه فکری به حال این موضوع بکنن.Confused43:
از 1 ماه پیش تمام تاپیک بی ربط بسته میشه وبا کاربر خاطی برخورد میشه
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
یکی از نقاط ضعف این فروم اینکه اگر یه تایپکی یه مورد داشته باشد یا کپی باشه مدیر کل میتونه اونا ببنده مدیرا هم میتونن ناظم ها هم میتونن جالبتر اینکه کاربرهای حرفه ای ها هم میتونن دیگه یه دفعه بگید همه هر کار دلشون خواست میتونن بکنن بهتره این کار فقط دست ناظم ها باشه تا حداقل یه کاری انجام بدن نه اینکه فقط اسمشون ناظم باشه (توهین به کسی نباشه ولی واقعا نمیشه که همه هر کاری را بتونن بکنن )
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(11-19-2012, 06:26 PM)spartacus نوشته است: یکی از نقاط ضعف این فروم اینکه اگر یه تایپکی یه مورد داشته باشد یا کپی باشه مدیر کل میتونه اونا ببنده مدیرا هم میتونن ناظم ها هم میتونن جالبتر اینکه کاربرهای حرفه ای ها هم میتونن دیگه یه دفعه بگید همه هر کار دلشون خواست میتونن بکنن بهتره این کار فقط دست ناظم ها باشه تا حداقل یه کاری انجام بدن نه اینکه فقط اسمشون ناظم باشه (توهین به کسی نباشه ولی واقعا نمیشه که همه هر کاری را بتونن بکنن )
دوست من کاربرای حرفه ای نمیتونن تاپیک ها رو ببندن فقط کاربر جورچین میتونه این کار رو بکنه چون ایشون قبلا ناظم انجمن بودن . الان اگه کسی کاربر حرفه ای بشه نمیتونه تاپیک ببنده
پاسخ
(11-19-2012, 06:40 PM)Gamerstation نوشته است:
(11-19-2012, 06:26 PM)spartacus نوشته است: یکی از نقاط ضعف این فروم اینکه اگر یه تایپکی یه مورد داشته باشد یا کپی باشه مدیر کل میتونه اونا ببنده مدیرا هم میتونن ناظم ها هم میتونن جالبتر اینکه کاربرهای حرفه ای ها هم میتونن دیگه یه دفعه بگید همه هر کار دلشون خواست میتونن بکنن بهتره این کار فقط دست ناظم ها باشه تا حداقل یه کاری انجام بدن نه اینکه فقط اسمشون ناظم باشه (توهین به کسی نباشه ولی واقعا نمیشه که همه هر کاری را بتونن بکنن )
دوست من کاربرای حرفه ای نمیتونن تاپیک ها رو ببندن فقط کاربر جورچین میتونه این کار رو بکنه چون ایشون قبلا ناظم انجمن بودن . الان اگه کسی کاربر حرفه ای بشه نمیتونه تاپیک ببنده

کلا میگم چرا این کارا نمیدین دست ناظم ها من منظورم شخص خاصی نیست بقیه هم که گفتم میتونن این کار را بکنن
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(11-19-2012, 06:42 PM)spartacus نوشته است:
(11-19-2012, 06:40 PM)Gamerstation نوشته است:

کلا میگم چرا این کارا نمیدین دست ناظم ها من منظورم شخص خاصی نیست بقیه هم که گفتم میتونن این کار را بکنن
کی گفته برقراری نظم فقط کار ناظم ها هست ؟ پس مدیران بخش باید برن مرخصی ؟ نه هر مدیر باید به بخش خودش نظم بده و ناظم ها هم باید در این امر به اون ها کمک کنن
مدیر کل هم که از اسمش معلومه یعنی باید به کل فروم نظارت داشته باشه و از مشکلات جلوگیری کنه اصلا کی ناظم ها و مدیران رو انتخاب میکنه ؟ خوب معلومه مدیر کل ، بعد باید خودش بشینه کنار ؟ نه باید تا اونجا که میتونه نظم رو در انجمن حکم فرما بکنه
پاسخ
بنده یک پیشنهادی دارم که مورد نیاز خودم هم هست اینکه موضوع ارسالی توسط خود نویسنده و ناظم و مدیران بسته بشه
پاسخ
(11-28-2012, 04:12 PM)ALAN نوشته است: بنده یک پیشنهادی دارم که مورد نیاز خودم هم هست اینکه موضوع ارسالی توسط خود نویسنده و ناظم و مدیران بسته بشه

نمی دونم منظورتون رو درست متوجه شدم یانه ولی اگر نویسنده بخواد موضوع رو ببنده چرا موضوع رو ایجاد کنه؟
پاسخ
چون بعضی موقع ها بعضی ها منظورم شخص خاصی نیست شورشو در میان بعد دلیل بعدی همینطوری حال میده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,555 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان