امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
(01-28-2013, 11:40 PM)FERYGAMER نوشته است: دوستان اگه میشه یه قانونی بزارید که هر تاپیک خبر ی حداقل یک عکس داشته باشد...تاپیک های خبری خیلی بی روح هستند

100%

خیلی ممنون
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
سلام
اگه میشه یه جایی تشکیل بدیت تا همه مشکلات مریوط به نصب ، اجرا و... بازی ها را اونجا مطرح کنن تا الکی تایپک ایجاد نکنیم
[تصویر:  54280707216425640811.jpg]
پاسخ
گیم فا با وجود چنین ناظم هایی هرگز پیشرفت نخواهد!
کسی که پست 2 خطی رو اسپم میدونه دیگه چنین انظاری نمیشه ازش داشت.
اینو گفتم که شاید رستگار شوید.
خدافظ
پاسخ
2 خط اسپم بود نه پست!مگر من صد بار نگفتم از دکمه تشکر استفاده کنید!زیر پست نوشتی ممنون خیلی خوب بود من از الان منتظر بعدیم! این اسپم نیست!؟اخطار گرفتی!بعدم توهین کردی بعدم بن شدی!و طبق قوانین ساخت 2 اکانت هم ممنوعه!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
(01-29-2013, 07:25 PM)medial110 نوشته است: سلام
اگه میشه یه جایی تشکیل بدیت تا همه مشکلات مریوط به نصب ، اجرا و... بازی ها را اونجا مطرح کنن تا الکی تایپک ایجاد نکنیم

هر بازی مشکلات خاص خودش رو داره نمیشه همه رو در یک تاپیک قاطی کرد.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
(01-29-2013, 07:25 PM)medial110 نوشته است: سلام
همیچین تاپیکی که گفتی هست عزیز من تو بخش مربوط به خودش بگرد بعد بگو هم برای PC هست هم کنسول ها!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
میشه یه بخش بذارید که ما بتونیم به بازی ها نمره بدیم.
پاسخ
(02-02-2013, 11:20 PM)new assassin نوشته است: میشه یه بخش بذارید که ما بتونیم به بازی ها نمره بدیم.
خیر فعلا امکانش وجود نداره
پاسخ
وقتی می خوایم خبر بزاریم بعضی خبرها شایعه هستند .. برای همین در قسمت دسته بندی گزینه شایعه هم اضافه کنید.
پاسخ
من میگم تاپیک های قدیمی و غیر کاربردی(الکی) پاک شه
و
برای کسی که میخات عکسی برای آواتارش انتخاب کنه یک سری عکس هایی با اندازه و تصویر مناسب بزارید تو عکسای پیش فرض فروم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,555 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان