امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
من یه خواهشی دارم که امیدوارم بهش رسیدگی بشه. سیستم Editing فروم خیلی ایراد داره. اگه کسی بخواد یه مقاله بنویسه، با این باکس کوچیکی که در اختیارشه پدرش در میاد. هیچی غیر از اون خطی که مینویسی معلوم نیست. تازه بعد اینکه میزاری رو فروم هر چی فاصله بین عکس و مطلب انداختی پاک میشه و همه به هم میچسبن. باید حداقل 3 بار Enter بزنی تا از هم فاصله بگیرن. خواهشا این مورد رو بررسی کنید. ممنون
پاسخ
ایا براتون ممکن هست که این تبلیغات رو کمتر کنید ؟ یا حداقل یکمی حساسیت در انتخاب اونها به خرج بدید.
بیشتر شبیه سایت موسیقی هست تا یک سایت بازی !
پاسخ
سلام مدتی قبل gamefa replay رو معرفی کردین بعد از کالاف دیوتی 6 دیگه نه اونو ادامه دادین نه آساسین کرید.اگه امکان داره ادامش بدین البته اگه فراموش نکردین.
پاسخ
سلام به مدیران...
من یک انتقاد داشتم و اون این هست که چرا با تمامی اون وعده ها گیمفا هنوز تغیری دَرَش ایجاد نشده...
شهریور داره به پایان میرسه...

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ
(09-11-2013, 10:09 AM)'DEAD_MAN' نوشته است: سلام به مدیران...
من یک انتقاد داشتم و اون این هست که چرا با تمامی اون وعده ها گیمفا هنوز تغیری دَرَش ایجاد نشده...
شهریور داره به پایان میرسه...

به زودی... (شاید تا آخر شهریور [img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
امروز آخرین روز شهریور است [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
پاسخ
با سلام خدمت شما مدیران محترم اگه می شه یه فروشگاه برای خرید بازی با مارک Gmaefa باز کنید با تشکر
:)
پاسخ
(09-22-2013, 06:51 PM)'amirmimi' نوشته است: با سلام خدمت شما مدیران محترم اگه می شه یه فروشگاه برای خرید بازی با مارک Gmaefa باز کنید با تشکر

درخواست دیگه ای نیست اگه هست بفرمایید
شما یه انجمن معرقی کنید که فروشگاه داشته باشه

پاسخ
عزیزان اگه میشه جایی برای رفع بن شدن قرار بدین هم بد نیست من هرچی میگردم هیچ کس جوابی نمیده[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
پاسخ
اقا ساعت سایت جلو مونده یکی رسیدگی کنه...
[تصویر:  48325367140012299498.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,552 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان