امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شایعه: سامسونگ برای ساخت Galaxy S7 از منیزیم استفاده خواهد کرد
(09-19-2015, 06:43 PM)بازی_خور نوشته است:
(09-19-2015, 06:39 PM)Unreal engine نوشته است:
(09-19-2015, 05:51 PM)Amir H.S نوشته است:
(09-19-2015, 05:31 PM)Jon Snow نوشته است:
(09-19-2015, 05:05 PM)BadBoy4Ever نوشته است: عجیبه این حرفت
تو رتبه بندیا بهترین شرکت تولید کننده گوشیه حتی جلو تر از اپل و هواوی !

قدیم خوب بود ولی الان ما هیچ خلاقیت و تغییری تو گوشیاش نمیبینیم!
بهترین گوشیای دنیا مطعلق به اپل و اچ تی سی ان!
بعد جان من هوآوی رو ادم حساب میکنی تو؟

HTC اگه خوب بود که بر شکست نمی‌شد

HTC جزو بهترین برند های سازنده اسمارت فون هاست اچ تی سی ورشکست نشده فقط بابت ام ناین ضرر کرده اونم فقط به دو دلیل کوالکام و توشیبا بنده ام ناین دارم به جز داغ کردن در اوایل ( که الان برطرف شده) و لنز نسبتا متوسط هیچ ایرادی نداره یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهایی هست که استفاده کردم اما سامسونگ به هیچ وجه کیفیت قابل قبولی نداره و پس از یک سال استفاده تبدیل به یک گوشی ست تا پا مشکل میشه اونم به خاطر اون تاچ ویز مسخره!!

مثال نقض میارم
من یک گوشی g s plass دارم.
بعد 5 سال کار کردن به صورت خانوادگی.
باتریش خراب شد.
این یعنی گوشیه من بده؟!!!

دوست عزیز بنده یک زمانی s5 و m8 رو در کنار هم داشتم و بعد از یک سال استفاده به عینه دیدم عملکرد s5 به شدت افت کرد ولی m8 با وجود اینکه اپ های بیشتری نصب داشت بسیار روان تر از s5 کار میکرد من به چشم دیدم عملکرد m8 با همون سخت افزار بهتر از s5 بود و همینطور در بنچمارک های ۲۰۱۵ m8 بالاتر از s5 قرار گرفته و یکی از عوامل این عملکرد میتونه سبک بودن سنس نسبت به تاچ ویز باشه
Powered By Unreal Technology [تصویر:  attachment.php?attachmentid=4384&d=1401833643]
پاسخ
از تیتانیوم و طلا هم استفاده کنه باز پلاستیک!!!!!
پاسخ
والا توی کشور های مثل ایران و افغانستان سامسونگ خوب فروش میره، چرا؟ 1- سیستم سامسونگ یا همون گلکسی نسبت به ایفون ساده تر به نظر میاد (دقت کنید گفتم به نظر میاد) اونم برای مردم. 2-خیلی از مردم انگلیسی نمیفهمن، و سامسونگ یا همون گلکسی از خودش زبان فارسی رو داره ولی ایفون نداره، و باید برای ایفون برنامه فارسی ساز نصب کنی، که اونم از خودش دردسر داره.3-سامسونگ نسبت به ایفون سیستم امنیتی ضعیفی داره و خیلی زود جیلبریک میشه، و بیشتر نرم افزار ها مهم موبایل ایفون به انترنت نیاز داره، حتی بازی ها که توسط جلبریک وارد ایفون کنید هم اینترنت میخواد که باید دیتا بازی رو دانلود کنید.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(09-19-2015, 07:03 PM)The J0ker نوشته است: والا توی کشور های مثل ایران و افغانستان سامسونگ خوب فروش میره، چرا؟ 1- سیستم سامسونگ یا همون گلکسی نسبت به ایفون ساده تر به نظر میاد (دقت کنید گفتم به نظر میاد) اونم برای مردم. 2-خیلی از مردم انگلیسی نمیفهمن، و سامسونگ یا همون گلکسی از خودش زبان فارسی رو داره ولی ایفون نداره، و باید برای ایفون برنامه فارسی ساز نصب کنی، که اونم از خودش دردسر داره.3-سامسونگ نسبت به ایفون سیستم امنیتی ضعیفی داره و خیلی زود جیلبریک میشه، و بیشتر نرم افزار ها مهم موبایل ایفون به انترنت نیاز داره، حتی بازی ها که توسط جلبریک وارد ایفون کنید هم اینترنت میخواد که باید دیتا بازی رو دانلود کنید.

دلیل اینکه گوشی سامسونگ فروش میره اینه که سیستم عاملش اندرویده. اندروید به دلیل open source بودنش گسترده تر از ios هست. و ios هم محدودیت داره. ios خوبه ولی نه در داخل ایران. یکی محدودیت های ios اینه که نمیتونی برای یه دستگاه اندروید فایلی رو از طریق بلوتوث ارسال کنی. اندروید امنیتش پایینه اما اگر انتی ویروس روش نصب کنید و مراقب دستگاه باشید مشکلی ایجاد نمیکنه. اندروید قابلیت شخصی سازی زیادی داره. داخل اندروید از هر جا میشه برنامه نصب کرد ولی داخل ios فقط باید از itunes دانلود کنید.
...

پاسخ
(09-19-2015, 05:05 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(09-19-2015, 05:04 PM)Jon Snow نوشته است: کلا اصلا سامسونگ گوشی نزنه بهتره!

عجیبه این حرفت

HTC جزو بهترین برند های سازنده اسمارت فون هاست اچ تی سی ورشکست نشده فقط بابت ام ناین ضرر کرده اونم فقط به دو دلیل کوالکام و توشیبا بنده ام ناین دارم به جز داغ کردن در اوایل ( که الان برطرف شده) و لنز نسبتا متوسط هیچ ایرادی نداره یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهایی هست که استفاده کردم اما سامسونگ به هیچ وجه کیفیت قابل قبولی نداره و پس از یک سال استفاده تبدیل به یک گوشی سرتا پا مشکل میشه اونم به خاطر اون تاچ ویز مسخره!!

من خودم هم از سامسونگ راضی نیستم و نگفتم که خوبه. تازه نگفتم HTC بده
فقط گفتم اگه خوبه چرا استقبال نمیشه و در آستانه ی ورشکستگیه؟
پاسخ
(09-19-2015, 07:26 PM)Amir H.S نوشته است:
(09-19-2015, 05:05 PM)BadBoy4Ever نوشته است: عجیبه این حرفت

HTC جزو بهترین برند های سازنده اسمارت فون هاست اچ تی سی ورشکست نشده فقط بابت ام ناین ضرر کرده اونم فقط به دو دلیل کوالکام و توشیبا بنده ام ناین دارم به جز داغ کردن در اوایل ( که الان برطرف شده) و لنز نسبتا متوسط هیچ ایرادی نداره یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهایی هست که استفاده کردم اما سامسونگ به هیچ وجه کیفیت قابل قبولی نداره و پس از یک سال استفاده تبدیل به یک گوشی سرتا پا مشکل میشه اونم به خاطر اون تاچ ویز مسخره!!

من خودم هم از سامسونگ راضی نیستم و نگفتم که خوبه. تازه نگفتم HTC بده
فقط گفتم اگه خوبه چرا استقبال نمیشه و در آستانه ی ورشکستگیه؟
منم مثل شمام اصلا از سامسونگ خوشم نمیاد. کلا اگه منصف باشیم، موبایل گلکسی و ایفون فرقشون سر سیستم عامله، که سیستم عامل iOS تنها امنیت بیشتر و سرعت بیشتری داره، که Android بعضی وقتها هنگ میکنه.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی چند مدل از بهترین گوشی‌‌ های میان ‌رده ای 2020 مناسب برای گیمینگ sarakamali137222 1 2,457 09-25-2021, 01:46 PM
آخرین ارسال: ahmadmt
  نحوه استفاده از یک ویژگی بسیار ساده و کاربردی iOS 11 applegostar 0 1,150 09-05-2017, 04:06 PM
آخرین ارسال: applegostar
  پرداخت 3 میلیارد دلاری گوگل به اپل برای باقی ماندن در iOS applegostar 1 1,477 08-17-2017, 07:29 PM
آخرین ارسال: Future
  Samsung Galaxy S7 Edge با طرح بتمن به بازار می‌آید Destiny 3 2,106 05-31-2016, 12:31 AM
آخرین ارسال: Yves Guillemot
  مشخصات Samsung Galaxy Note 6 فاش شد. mojtaba farshadmehr 0 1,602 04-18-2016, 12:07 AM
آخرین ارسال: mojtaba farshadmehr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان