امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدای خوش دویدن | نقد و بررسی Metal Gear Solid: Ground Zeroes
مقالات تحریریه به ترتیب بررسی میشند و خب در ارتباط با تصاویر این مقاله
من راهنمایی های لازمه رو انجام دادم و حالا مشکلی که شما دارید، به مدیریت اطلاع داده میشه
تا ببینند قضیه از چه قراره
پاسخ
(03-17-2015, 09:09 PM)mohsen7 نوشته است:
(03-17-2015, 09:07 PM)famous نوشته است:
(03-17-2015, 09:01 PM)mohsen7 نوشته است: آقا عکس دارم آپلود هر کاری میکنم نمیشه؟

شما تو اینجا عکس خودت آپلود کن بعدش از اون قسمت بالا ( که نوع فونت، پر رنگ کردن متن و.. هست ) اون گزینه ای که باهاش عکس باید بزاری بزن آدرسی که آپلود سنتر بهت داده توش کپی کن و در آخر ویرایش نوشته بزن حله ;)

[تصویر:  tvyws5ezmqjbjkcc1ln6.png]

[تصویر:  yoxs3r9eap0dpwmnrez3.png]
این کارو کردم نشده.میگه تعاد حروف زیاده.
داداش یه سر برو سایت picofile.com
و خیلی راحت از اون گوشه عکستو آپلود کن
پاسخ
(03-17-2015, 10:20 PM)mohsen7 نوشته است: ببخشید نه ممنون که گفتید. ولی یه سوالی داشتم مگه دیگه باید چی مینوشتم که در سطح متال گیر باشه؟ببخشید فقط یه چیزی من نقد تحلیلی کردم نه نقد دل بخواهی.
شما اصلاً به حرفای بنده توجه کردید؟ موضوع اینه که شما می‎تونستید با داشتن صبر، حوصله و ارزش قائل شدن برای مقالتون بسیاری از مشکلاتش رو حل کنید و کیفیت مقاله رو افزایش بدید.
موفق باشید.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
مدیر انجمن Old.Snake مشکلات نقد رو بهتون گفتن و دیگه نیازی نمیبینم که خودم هم اون ها رو تکرار کنم، اما در رابطه با موضوع آپلود نشدن تصاویر... تصاویرتون رو در آپلود سنتر هایی چون www.***** آپلود کنید، سپس تصویر آپلود شده رو از آپلود سنتر کپی کرده و در همون قسمت از مطلبتون که مد نظر دارید، پیست کنید.
پاسخ
نقل‌قول: ببخشید نه ممنون که گفتید. ولی یه سوالی داشتم مگه دیگه باید چی مینوشتم که در سطح متال گیر باشه؟ببخشید فقط یه چیزی من نقد تحلیلی کردم نه نقد دل بخواهی.
ببین دوست عزیز نیازی نبود که نظر بدم چون دوست خوبم هومن، تمام نکات لازم رو بهت گفت ولی اگه فکر میکنی، بیشتر از این نمیشد نوشت:

1. برو نقد همین بازی 75 دقیقه ای رو تو سایت بخون
2. خودم یه نقد از این بازی نوشتم که نیمه تموم مونده. وقتی منتشرش کردم، اونو هم بخون. (لینکشو برات میفرستم)
3. کلا برو نقدای قدیمی (توجه کن. نقدای قدیمی نه الانیا) گیمفا که حدود یکی دوسال پیش نوشته شدن رو بخون. اون نقدای قدیمی بهت کمک میکنن تا ببینی و یادبگیری که یه نقد چجوری باید باشه. مثلا من تو اولین نقدم(آرکهام اوریجینز) موقع نوشتن نقد، یه طرف صفحه مانیتور، نقدم بود که داشتم مینوشتم و یه طرف صفحه هم نقد همون بازی به قلم آقای جیرانی (یکسالی میشه که از گیمفا رفته).
نمیگم از رو نقدا کپی کنی بلکه ازشون یادبگیری و به سبک خودت بنویسی!
به نظرم تازه با این حرفه آشنا شدی و هنوز جای کار داری و اصول پایه رو کامل بلد نیستی. فکر میکنم در انتخابت به عنوان نویسنده مبتدی، عجله شده باشه.
موفق باشی.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
ببخشید با معزرت هیچ کاری نتونستم برای عکس ها بکنم بنابراین این جا جدا آپلود میکنم.
[تصویر:  jl1spefubbze01w2vvqc.jpg]
صدای خوش دویدن

[تصویر:  f2099ld842ybg50m0eux.jpg]
صدای خوش دویدن

[تصویر:  p0ito58qjdf6wp001rz0.jpg]
سیر تکاملی سری METAL GEAR

[تصویر:  whk616b64uhrtajp58xc.jpg]
دردناک ترین صحنه بازی.

[تصویر:  joqddw3pl7rp00a8lzmz.jpg]
وقتی چاقو را روی گردن دشمنان میگزارید تا از آن ها حرف بکشید لذت خاصی دارد.

[تصویر:  qzfkkkdfv8hesp1rnuhy.jpg]
باران زیبا و گرافیک عالی.

[تصویر:  an0cp0t1s08zvtmxp32n.png]
سیگار همیشه روشن.

[تصویر:  6uu07vo5rw1ehh2bsv8c.jpg]
هری گرگسون-ویلیامز (Harry Gregson Williams).

این عکس های بازی است که نشد درون خود مقاله اصلی بزارم.
پاسخ
ببخشید من برای اولین بارم بود که نقد یک بازی رو میکردم و اصول نگارشی رو بلد نبودم.
[تصویر:  tekken-tag-tournament-2-roster-wallpaper.jpg]
پاسخ
(03-18-2015, 02:37 AM)mohsen7 نوشته است: ببخشید من برای اولین بارم بود که نقد یک بازی رو میکردم و اصول نگارشی رو بلد نبودم.

تقصیر شما نیست. نقد شما هم اولین نقد ضعیف فروم نیست. ما بدتر از اینم داشتیم و همیشه سعی میکردیم تا با نظراتمون و تا اونجایی که میتونیم، به شخص اشکالاتش رو بگیم و دوس داریم که باز هم از اون فرد مقاله ای به مراتب قوی تر ببینیم. 
در کل اشکال از شما نیست؛ از جای دیگه ست.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,790 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 958 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 982 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,901 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,127 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان