امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیل اسپنسر اطمینان می‌دهد که برای عرضه World of Warships روی Xbox One مذاکره می کند
بازی World of Warships به‌تازگی عرضه شده و با نظرات مثبت منتقدان و بازی‌بازان مواجه شده است، اما عرضه نشدن این عنوان برای کنسول‌های مایکروسافت، طرفداران را ناراحت کرده و آن‌ها درخواست عرضه World of Warships برروی Xbox One را دارند، همان‌گونه که World of Tanks برای کنسول‌های مایکروسافت عرضه شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

حال، رئیس بخش Xbox Box شرکت مایکروسافت، آقای Phil Spencer، درباره‌ این موضوع صحبت‌هایی را خطاب به طرفداران کرده گفته است.
نقل‌قول:
مطمئنا. من با Victor در Gamescom درباره Warships صحبت کردم. من تا به‌‌حال این بازی را تجربه نکردم، شما چطور؟
— Phil Spencer (@XboxP3) October 25, 2015
آن‌ها همکارانی بسیار خوب برای Xbox بوده‌اند. من مطمئن هستم که درباره Warships بحث خواهیم کرد.
آقای اسپنسر همچنین در مورد مراسم Xbox One Experience پیش رو صحبت کردند و هدف خود را از این مراسم بیان کردند.
نقل‌قول:
دادن مکانی به سازندگان و توسعه دهندگان برای ارتباط با جامعه‌ خود؛ این هدف ما است.
ما همچنین دریافیم که متاسفانه قرار نیست تا بازی‌های backward compatible بیشتری برای رونمایی ببینیم و به‌نظر می‌رسد تغییری در برنامه backward compatiblity یا پشتیبانی از نسل قبل شاهد باشیم.
نقل‌قول:
به‌روزرسانی بعدی، به‌زودی منتشر خواهد شد. به‌نظر نمی‌رسد که بازی‌های بیشتری به بازی‌های نسل قبل اضافه کنیم. به‌روزرسان پشتیبانی از نسل قبل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
[تصویر:  XBox-One-Logo-Wallpaper-ds1-670x377-cons...50x141.jpg]

منبع: dualshockers
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 1,039 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  معرفی بازی ترسناک The Dark World: KARMA (تریلر و اطلاعات تکمیلی) novinspot 1 5,493 01-20-2024, 07:13 PM
آخرین ارسال: mahdi1717
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,801 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,912 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,712 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان