امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزادی و بی قانونی | 5 بازی جهان باز برتر
با عرض سلام 
به دوست عزیزمون که این زحمت رو به خودشون دادند که یک مقاله رو بنویسند (راستش اگه ناراحت نشید این موقع از شب وقت اضافی برای خوندنش پیدا کردم)
ماشالله اکثر مشکلات مقاله رو دوستان بهتون اشاره کردن و دیگه به قولی این جرئت رو به خودم نمی‌دم که مقاله رو بیشتر از چیزی که از سوی دوستان کوبیده شده به حوزه نقد ببرم همین که این اعتماد به نفس رو داشتید، یک مقاله نوشته و با انتشار اون از همگی درخواست نقد اون نوشته رو داشتید خودش نشون دهنده پیشرفت شما در نویسندگی و اعتماد به قلم خودتون هست (از واژه قلم نفرت دارم ولی مجبور به استفاده از اون هستم) و مورد دوست داشتنی بعدی این بود که شما جنبه پذیرش مشکل خودتون رو داشته و سعی در ایجاد یک بحث بی‌خود که کاملا اشتباه بوده نداشتید زیرا زمانی یک شخص برچسب نویسنده رو می‌تونه به خودش بزنه که بتونه انتقادات درست و به جایی که به مقالش میشه رو تحمل و در نوشته های بعدی خودش اون ها رو بهبود و پرورش بده 
مورد بعدی اینه که شما دست رو موضوعی گذاشتید (در این جا بازی‌های جهان باز) که به معنای واقعی دنیای گسترده‌ای از عناوین رو شامل میشه و اصلا نمی‌تونید در 5 مورد اون رو جمع ببندید که همین مورد انتقاد بالایی رو به مقالتون وارد می‌کنه 
تازه تو بخشی اشاره کردید:  
نقل‌قول: آقا والا ده برتر نوشتن دیگه خیلی ایده تکراری می شد
راستش درسته که یک زمانی همگی با توپ و تفنگ به جون این مقالات بی کیفیت و مزخرف در داخل انجمن افتادیم (هنوز هم شخصا از این دست نوشته‌ها چندان خوشم نمیاد چون هر شخصی همیشه در ذهن خودش برای هر چیزی یک ده برتر داره) ولی این به اون معنا نیست که نوشته‌هایی از این دسته چیزی پوچ و اصطلاحا "خز" هستش! سایت‌های بزرگ دنیا از جمله گیم اسپات و... نیزمقالاتی به این شکل دارند ولی معیار اصلی کیفیت هستش که خوشبختانه نوشته شما سطحی از اون رو دارا بود 

بعد مشاهده کردم که دوستان در ارسال هاشون شروع کردن به نقد نوشته شما، کاری ندارم که از دید اون شخص این کار درسته یا خیر ولی گاهی اوقات در دست نوشته دوستان تازه کار بهتره کمی مدارا رو چاشنی کار کنید و خیلی از این موارد رو خیلی راحت از طریق یک پیام خصوصی می‌تونید به نویسنده گوشزد کنید
این نقد ها رو در صورت عمومی به نوشته کسانی وارد کنید که مدت هاست در حال نگارش در این حوزه است و یک روند بدون پیشرفت رو در طی چندین مقاله داشتند 
اگه شما اشکالات مقاله دوستمون رو در پیام خصوصی اشاره کردید ولی باز هم در نوشته بعدی شاهد اون بودید این بار می تونید به صورت عمومی موارد بازگو کنید تا افراد دیگه هم استفاده کنند 

مورد آخر
دیدم برخی دوستان خیلی زدن تو جاده خاکی! دیگه به جای بحث در مورد مقاله کارشون به شاخ و شونه کشیدن به هم دیگه کشیده شده 
راستش این موارد رو تو پروفایل هم دیگه می تونید انجام بدید و اتفاقا اون جا راحت تر هم هستید 
این کار شما مساوی است با بی احترامی به نویسنده که زمان زیادی رو صرف نوشتن یک مقاله کرده و انتظار یک بازخورد صحیح در خصوص مقاله خودش رو داره 

خسته نباشید می‌گم به دوست عزیزمون امیدوارم همیشه با همین قدرت و اعتماد به نفس در نویسندگی ادامه بدند و خودشون رو به درجات والاتر برسونند 
ممنون
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
(01-18-2016, 11:43 PM)You Never Win نوشته است:
(01-18-2016, 11:30 PM)mahdi12 نوشته است: خسته نباشی 
یه پيشنهاد:
 به جای ۵ تا ۱۰ تا بنویس به چند دليل:
۱-بازی های بیشتری میتونی جا بدی 
۲-مجبور نیستی توضیح کاملی بدی 
۳-مقاله ات طولانی تر هم ميشه  S0 (24)

آقا والا ده برتر نوشتن دیگه خیلی ایده تکراری می شد در نتیجه تصمیم گرفتم همین راه 5 برتر رو تا بهتر شدن ادامه بدم و بعد برام سراغ نقد و بررسی و پیش نمایش و سبک( S0 (62) ) های دیگه ای که در ذهن دارم!!

خب 25 بنویس که اساسینم باشه وگرنه میام درخونتون مینویسم مرگ بر انیمه 

مرگ بر انیمه
NvB4Ever
پاسخ
یعنی شما میگی Far Cry از اسکایریم بهتره؟؟مثل اینکه یادتون رفته بود تمام جایزه هارو درو کرد؟؟حالا اسکایریم هیچی ولی ویچر 3 که خیلی خوب بود.پس اون چی؟؟
.
.
.
.
ولی Red Dead از همه بهتر بود به نطر من تو این لیست فقط Red Dead
پاسخ
من saint row 3,4 و just cause 2 رو هم خیلی دوست داشتم
پاسخ
مقالت رو خوندم رفیق.خوب بود.
توضیحاتی که دادی برای هر کدوم یه خورده کم بود و همون طور که بعضی از دوستان اشاره کردن به نکاتی که یه بازی جهان باز برای بهتر شدن و تکامل بهش نیاز داره مانوری ندادی.

یه بازی جهان باز اول از همه چیز از نظر من باید ماموریت های زیاد(علاوه بر زیاد بودن باید خلاقانه و جالب هم باشن) و یه نقشه بزرگ برای انجام ان ها.بعدش میرسیم به گرافیک و داستان و ...

بازیای خوبی هم هستن ولی میتونستی به جای پنج تا بازی 10 تا بزاری تا میشد یه نسخه از اساسین و ویچر  و اسکریم هم بزاری.
[تصویر:  20151026111418_20.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 952 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,657 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,136 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  زنان هم در آزادی امروز جهان نقش دارند| نقد و بررسی بازی Battlefield V White Beard 0 1,249 11-28-2018, 04:56 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,724 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان