امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدیمی ولی به یاد ماندنی | 10 بازی برتر نسل هفتم
لیست خوبیه با بیشترش موافقم ولی
.
.
.
جای خالی Guns of Patriots به شدت احساس میشه
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
(05-18-2016, 04:19 PM)Spr-d نوشته است: خوب بود
ولی اسکایریم باید دوم یا اول می بود !
به جای Brotherhood هم باید AC II می بود به نظرم
با بقیه لیست موافقم S0 (29)

بله موافق‌ام ولی خب چه میشه کرد 10 عنوان برتر هست! اگه 20 تا هم میزاشتم باز هم کم میومد!

(05-18-2016, 04:19 PM)masterpourya نوشته است:
لیست خوبیه با بیشترش موافقم ولی
.
.
.
جای خالی Guns of Patriots به شدت احساس میشه

بله ولی چه میشه کرد 10 عنوان برتر هست دیگر  S0 (2) S0 (29)
پاسخ
نسل هفت بازی کم نداشت،، بنظرم حداقل 20 بازی باید براش تدارک میدیدی
نظر شخصی نویسنده هست ولی اگه 20 تا مذاشتی میتونستی توش به راحتی Oblivion,The Last of Us,Uncharted 2,God of War III,Metal Gear Solid 4, و خیلی از عنوان های دیگه رو بزاری.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
لذت بردم 241  چندین و چند سال خاطره از جلوی چشمام رد شد.
ممنون
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
(05-18-2016, 07:07 PM)AMIR_PC نوشته است: نسل هفت بازی کم نداشت،، بنظرم حداقل 20 بازی باید براش تدارک میدیدی
نظر شخصی نویسنده هست ولی اگه 20 تا مذاشتی میتونستی توش به راحتی Oblivion,The Last of Us,Uncharted 2,God of War III,Metal Gear Solid 4, و خیلی از عنوان های دیگه رو بزاری.

بله خودم هم میخواستم 20 عنوان رو انتخاب کنم! 
ولی یه ترسی وجودم رو فرا گرفت که شاید نتونم از بسش بر بیام و شمارو راضی کنم  S0 (2)
ولی خب تونستیم با همین 10 تا شمارو راضی کنیم  113

(05-18-2016, 07:15 PM)Rasoul_76 نوشته است: لذت بردم 241  چندین و چند سال خاطره از جلوی چشمام رد شد.
ممنون

خوشحالم که خوشتون اومده رسول جان  S0 (29)
خواهش میکنم قابلی نداشت  S0 (74)

(05-18-2016, 07:15 PM)Rasoul_76 نوشته است: لذت بردم 241  چندین و چند سال خاطره از جلوی چشمام رد شد.
ممنون

خوشحالم که خوشتون اومده رسول جان  S0 (29)
خواهش میکنم قابلی نداشت  S0 (74)
پاسخ
من کلا با این‌جور مقاله‌های تاپ تن از ریشه مخالفم... نسل قبل کلی بازی خوب و عالی بوده و باعث می‌شه نظرات متفاوت باشه و هر کسی چیزی رو توی لیستش جا بده. مث اون دوستی که مافیا رو توی لیست جا میده و یا خیلی از افرادی که متال گیر سالید ۴ و یا بازی‌های دیگه رو توی ده برتر نسل قبلشون جای می‌دن. کلا چیز واحدی نیست که بیایم بگیم اینا بهترین بودن و چیز دیگه‌ای نمی‌تونه جاشون رو بگیره! همش نظر شخصیه نویسنده‌اس و اگه غیر این باشه مقاله کاملا بی‌ارزشه... چون یه مقاله اینطوری نمی‌تونه همه‌جور نظر و سلیقه‌ای رو پوشش بده و بالاخره کسی پیدا میشه که بگه بازی ایکس یا بازی ایگریگ جاشون تو لیست خالیه. بخاطر همین به‌نظرم همچین مقالاتی نوشته نشه بهتره و اگه هم میشه صرفن جنبه معرفی داشته باشه و رتبه بندی نداشته باشه! بازی‌های بزرگ نسل قبل هم که نیاز به معرفی ندارن و هر کسی که گیم رو دنبال کنه باهاشون آشنایی داره. این‌جور مقاله‌ها فرعی‌تر باشن خیلی بهتره؛ مثلا موضوعی مثل ده عنوان خلاقانه نسل قبل یا عناوین برتر با جو آخرالزمانی می‌تونن خیلی مفیدتر و جالب‌تر باشن... 
در مورد نگارش هم نظری نمی‌دم چون به مرور زمان اگه مشکلی هم باشه حل میشه، فقط نیاز به تجربه و دانش‌های اولیه داره. 
به هر حال از نویسنده عزیز بخاطر تلاش و زحمتش تشکر می‌کنم.  S0 (74)
پاسخ
(05-18-2016, 07:47 PM)Tyrion نوشته است: من کلا با این‌جور مقاله‌های تاپ تن از ریشه مخالفم... نسل قبل کلی بازی خوب و عالی بوده و باعث می‌شه نظرات متفاوت باشهو هر کسی چیزی رو توی لیستش جا بده. مث اون دوستی که مافیا رو توی لیست جا میده و یا خیلی از افرادی که متال گیر سالید ۴ و یا بازی‌های دیگه رو توی ده برتر نسل قبلشون جای می‌دن. کلا چیز واحدی نیست که بیایم بگیم اینا بهترین بودن و چیز دیگه‌ای نمی‌تونه جاشون رو بگیره! همش نظر شخصیه نویسنده‌اس و اگه غیر این باشه مقاله کاملا بی‌ارزشه... چون یه مقاله اینطوری نمی‌تونه همه‌جور نظر و سلیقه‌ای رو پوشش بده و بالاخره کسی پیدا میشه که بگه بازی ایکس یا بازی ایگریگ جاشون تو لیست خالیه. بخاطر همین به‌نظرم همچین مقالاتی نوشته نشه بهتره و اگه هم میشه صرفن جنبه معرفی داشته باشه و رتبه بندی نداشته باشه! بازی‌های بزرگ نسل قبل هم که نیاز به معرفی ندارن و هر کسی که گیم رو دنبال کنه باهاشون آشنایی داره. این‌جور مقاله‌ها فرعی‌تر باشن خیلی بهتره؛ مثلا موضوعی مثل ده عنوان خلاقانه نسل قبل یا عناوین برتر با جو آخرالزمانی می‌تونن خیلی مفیدتر و جالب‌تر باشن... 
در مورد نگارش هم نظری نمی‌دم چون به مرور زمان اگه مشکلی هم باشه حل میشه، فقط نیاز به تجربه و دانش‌های اولیه داره. 

سلام.
با نظر شما موافق‌ام ولی خب چه کنیم دیگه این اولین مقاله بنده در این سبک بود و اطلاعاتی درباره این نوع نداشتم شما به بزرگی خودت ببخش  S0 (29)
اون چند نوع مقاله ای هم که گفتید حتما در آینده براشون مقاله‌ای تهیه میکنم!
با تشکر از این وقتتون رو بابت خواندن مقاله صرف کردید  S0 (74)
پاسخ
(05-18-2016, 07:50 PM)maziyarr نوشته است:
(05-18-2016, 07:47 PM)Tyrion نوشته است: من کلا با این‌جور مقاله‌های تاپ تن از ریشه مخالفم... نسل قبل کلی بازی خوب و عالی بوده و باعث می‌شه نظرات متفاوت باشهو هر کسی چیزی رو توی لیستش جا بده. مث اون دوستی که مافیا رو توی لیست جا میده و یا خیلی از افرادی که متال گیر سالید ۴ و یا بازی‌های دیگه رو توی ده برتر نسل قبلشون جای می‌دن. کلا چیز واحدی نیست که بیایم بگیم اینا بهترین بودن و چیز دیگه‌ای نمی‌تونه جاشون رو بگیره! همش نظر شخصیه نویسنده‌اس و اگه غیر این باشه مقاله کاملا بی‌ارزشه... چون یه مقاله اینطوری نمی‌تونه همه‌جور نظر و سلیقه‌ای رو پوشش بده و بالاخره کسی پیدا میشه که بگه بازی ایکس یا بازی ایگریگ جاشون تو لیست خالیه. بخاطر همین به‌نظرم همچین مقالاتی نوشته نشه بهتره و اگه هم میشه صرفن جنبه معرفی داشته باشه و رتبه بندی نداشته باشه! بازی‌های بزرگ نسل قبل هم که نیاز به معرفی ندارن و هر کسی که گیم رو دنبال کنه باهاشون آشنایی داره. این‌جور مقاله‌ها فرعی‌تر باشن خیلی بهتره؛ مثلا موضوعی مثل ده عنوان خلاقانه نسل قبل یا عناوین برتر با جو آخرالزمانی می‌تونن خیلی مفیدتر و جالب‌تر باشن... 

سلام.
با نظر شما موافق‌ام ولی خب چه کنیم دیگه این اولین مقاله بنده در این سبک بود و اطلاعاتی درباره این نوع نداشتم شما به بزرگی خودت ببخش  S0 (29)
چرا ببخشم مگه چیزی شده؟ S0 (2) 
حالا نگفتم حتمن اینجور مقاله‌ای بنویسی S0 (2) ... منظورم این بود موضوع‌های جالب تری هم برای تاپ تن نوشتن پیدا می‌شه، هر چند کلیت اینجور مقاله‌ها صرفا جهت معرفی کردن داره و ارزش چندان دیگه‌ای نداره... 
S0 (74)
پاسخ
(05-18-2016, 07:55 PM)Tyrion نوشته است:
(05-18-2016, 07:50 PM)maziyarr نوشته است:

سلام.
چرا ببخشم مگه چیزی شده؟ S0 (2) 
حالا نگفتم حتمن اینجور مقاله‌ای بنویسی S0 (2) ... منظورم این بود موضوع‌های جالب تری هم برای تاپ تن نوشتن پیدا می‌شه، هر چند کلیت اینجور مقاله‌ها صرفا جهت معرفی کردن داره و ارزش چندان دیگه‌ای نداره... 
S0 (74)

خب موضوع اشتباهی انتخاب کردم دگ  S0 (2)
خخ چه بهتر از موضوع های شما ؟ اصن مگه داریم !؟ S0 (86)
پاسخ
مقاله خیلی خوبی بود 
بتمن که واقعا هم باید باشه چون اغازگر یه سیستم مبارزه جدید و نوین بود 
اسکایریم هم که اصلا بودنش دلیل نمیخواد یک شاهکاره 
از نظر من باید demon souls تو لیست میبود چونکه اغاز کننده سری بازی های پرطرفدار سولز بود و همچنین شروع کننده این تفکر که میشه بازی های خیلی سخت هم داد ولی با سختی منطقی و سازنده نباید از دادن همچین بازی هایی بترسه. 
بازم ممنون از لیستتون
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 952 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,658 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,136 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,724 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش دوم saeed aghababaee 9 3,980 09-10-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Lightninghero

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان