امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قهرمانی از جنس سیاهی | نقدی بر Batman: Arkham City
این بازی عالیه!
من خودم الان دارم نسخه گوتی رو بازی میکنم!
شاهکاره! :heart: :heart: :heart: :heart:
پاسخ
این سری از بتمن بهترین نسخه از بتمن بود ممنون بابت مقاله  :heart:
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
سلام
1- ممنون بابت نقد و زحمتی که برای نوشتن اون کشیدید ;) :heart:
2- در مورد گیم پلی می شد حداقل 1000 کلمه ی دیگه نوشت! همچنین در مورد شخصیت های بازی می شد بیشتر حرف زد.
سوالی اگه داشتی یادداشت بزار برام در خدمتم ;)
پاسخ
نقد متوسطی بود. نه خیلی بد بود و نه خوب بود.
ایرادات زیادی به مطلبت وارده ولی خب نمیدونم این چندمین نقدته که چون به میزان سختگیریم بستگی داره S0 (25)
بذار کلا یه سری چیزای کلی رو بگم بهت:
اولا اینکه "سخن نویسندگان" و "مقدمه" مزاحمن و اصلا نیازی نیست واسه هرچیزی تیتر بزنی. خیلی سر راست مینوشتی همانطور که اطلاع دارید... و بقیه شو بنویس بره! گاو که نیستیم، میفهمیم داری مقدمه مینویسی. اینکه کتاب نیست بخوای همه جا رو تیتر بندی کنی.
دوم اینکه وقتی واسه بخش های مختلف تیتر میزنی، یا اسم بخش رو بنویس یا عنوان رو. جفتش باهم خیلی مسخره س مثلا یا بنویس: "منحصر به فرد" یا فقط بنویس "گیم پلی" البته توصیه من اینه که کلا هیچوقت اسم بخش رو نیاری (گیم پلی، داستان، گرافیک و...) و فقط از عنوان استفاده کن یا اصلا هیچی نذار و یکپارچه بنویس. حالا شاید بگی اگه فقط عنوان بنویسم اونوقت طرف از کجا بفهمه دارم کدوم بخش رو مینویسم؟ خب این دیگه باید هنر خودت باشه که متنت طوری باشه که خواننده بفهمه داری درباره کدوم بخش صحبت میکنی.
نکته آخر هم اینکه خیلی سعی داشتی زود تمومش کنی. کلا از همون مقدمه تا آخر نتیجه گیری، خیلی سریع همه چی رو سرهم کردی تا قال قضیه کنده بشه. خب این خوب نیست. باید واسه مطلبت وقت بذاری و قشنگ توضیح بدی اونم واسه همچین بازی ای که به شخصه میتونم فقط از گیم پلی ش به اندازه کل مطلبت بنویسم و توضیح بدم البته یادت باشه که طومار نوشتن هم فایده نداره. درست و به اندازه. جوری که نه خیلی الکی و سرهم بندی شده باشه و نه خیلی طولانی و خسته کننده. کلا میانگین یه نقد چیزی حدود 3000 تا 3500 کلمه س. کمتر یا بیشتر از اون جایز نیست. 

پ.ن: یادمه پارسال هومن (همین Old snake پیرمرد S0 (25)) نقد AC IV Black flag رو تو 10000 کلمه نوشت. مغز همه سوت کشید. خردمندی میخواست بهش منفی بده S0 (45)
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,150 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
Exclamation نقدی کوتاه از سری بازی های GTA soheilds 12 4,498 04-11-2020, 02:10 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,227 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief yazdandoost 0 1,179 08-21-2019, 10:43 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  ایستاده در تاریکی؛ خیره به نور | نقد و بررسی Batman: A Telltale Games Series EP.5 B.A.T 0 3,054 12-16-2016, 12:03 AM
آخرین ارسال: B.A.T

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان