امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مروری کوتاه برخاطرات/رزیدنت اویل از ابتدا تا انتها
Resident Evil Zero
راکون سیتی در شوک وبهت فرورفته است قتل های وحشتناکی در شهر رخ می دهد افرادی که به جنگل های راکون سیتی وکوه های آرکلای می روند خبر های مینی بر مشاهده حیواناتی وحشتناک می دهند که فقط در قصه ها از آن ها شنیده ان داستان در سال 1998 شروع می شود ویروس تی بر اثر اشتباه چند تن از کارکنان شرکت آمبرلا پخش شده در نسخه اول از بازی ما به این پی میبریم که مارکوس نمرده بلکه قبل از مرگ این ویروس را به خود منتقل کرده وحال در پی انتقام از آمبرلا وافرادی است که میخواستند او را بکشند.(جانورانی که ذکر شد در اطراف عمارت اسپنسر وآمبرلا دیده شدند).

[تصویر:  7rfu5vw6uq26op8jiqsm.jpg]

Resident Evil
داستان این نسخه از بازی بعد از اتفاقات نسخه zeroرخ می دهد آلبرت وسکر اکنون فرمانده نیروهای STARSشده است او بعد از اخباری که درباره مشاهده موجودات وحشتناک دریافت می کند گروهی از افراد خود را به منطقه می فرستد ولی در بین راه هلیکوپتر آن ها سقوط کرده وارتباط آن ها با مرکز قطع می شود واینبار خود وسکر شخصا به همراه تیم آلفا به منطقه می رود.در بین راه سگ های وحشی آلوده به ویروس به آن ها حمله می کنند وآن ها به عمارت اسپنسر می رسند.ومتوجه می شوند تمامی افراد این مکان به هیولاهای وحشتناک تبدیل شده اند.در این نسخه از بازی جیل ولنتاین وکریس ردفیلد وارد بازی می شوند که در نسخه های بعدی شاهد حضور بیشتر آن ها هستیم.

[تصویر:  qf0byb5fxvch9pg7hsh7.jpg]

Resident Evil2

در شماره دوم ویروس توسط افرادی از آمبرلا در سطح شهر پخش می شودو بیشتر ساکنین شهر به این ویروس مبتلا می شوند.در نسخه دوم شاهد حضور کلر ردفیلد هم هستیم که به دنبال برادر گمشده خود کریس ردفیلد است وهمچنین قهرمان اصلی یعنی لیون اس کندی هم در این نسخه وارد بازی می شود .همچنین غول آخر بازی ویلیام بیر کین است او از افرادی است که مسبب مرگ مارکوس شده بود وخود را به ویروس Gکه قوی تر از ویروس تی است آلوده کرده است.

[تصویر:  2pwlfqqjbmrxi3qvpdi.jpg]

Resident Evil3: Nemesis

راکون سیتی کاملا به دست ژامبی ها افتاده است هی جای شهر امن نیسات خطر آلوده شدن ویا خورده شدن هر لحظه افراد را تهدید می کند.اتفاقات این شماره از بازی همسو وهم جهت با نسخه دوم است .فقط در آخر این نسخه تمام شهر توسط بمب اتمی نابود می شود در این نسخه همچنین از ویروسی به نام nemesisرونمایی می شود که نتیجه آن غولی است که شخصیت های بازی را همیشه تهدید می کند همچنین در این نسخه جیل ولنتاین دوباره به بازی باز می گردد.

[تصویر:  o2nwhw7oy0kdoe1whu0.jpg]

Resident Evil Code:Veronica

این نسخه از بازی بیشتر به توضیح شخصیت ها می پردازد .کلر ردفیلد همچنان به دنبال برادرش است به همین دلیل به جزیره راکفورد می رود که توسط ادوارد اشفورد اداره می شود. در این نسخه کریس وخواهرش بعد از کشتن آلفرد به یکدیگر می رسند ولی از آن به بعد وسکر به دشمن اصلی آنها تبدیل می شود.

[تصویر:  ygy0y38dq2qpe0wugsfn.jpg]

Resident Evil4

اتفاقات این نسخه شش سال بعد از اتفاقات نسخه دوم می افتد .گفته می شود که آمبرلا منحل شده است در همین حین دختر رئیس جمهور آمریکا توسط نیروهای شیطانی روبوده می شود وبه اسپانیا برده می شود لیون که اکنون جز نیروهای گارد ریاست جمهوری است برای بازگرداندن اشلی گراهام مامور می شود وبه اسپانیا می رود در این بین به روستای در اسپانیا می رسد و مردمی را مشاهده می کند که به انگلLas Plagasمبتلا شده اند که می تواند کنترل ذهن آن ها را به دست بگیرد.

[تصویر:  zp4aq8v8c985iatklxr2.jpg]

Resident Evil5

در این شماره از بازی کریس به عنوان نقش اصلی نقش آفرینی می کند او جز نیروهای مبارزه با سلاح های بیولوژیک شده اخباری مبنی بر استفاده این سلاح ها در آفرقا به گوش می رسد برای همین او به آفریقا می رود وشاهد تبدیل شدن آن ها به majiniاست واو دوباره با دشمن همیشگی خود یعنی وسکر ملاقات می کند.

[تصویر:  phggmehhbz39zy1tk4zg.jpg]

Resident Evil6

داستان این نسخه بعد از اتفاقات آفریقا می باشد حالا دنیا درگیر مشکل شیوع سلاح های بیولوژیک است .در این نسخه ما می توانیم به جای سه شخصیت اصلی بازی بازی کنیم .ما می توانیم با انتخاب هریک وبا همراهی دوستانمان به انجام بازی بپردازیم البته قرار بود اتفاقات بازی در این نسخه در چین رخ بدهد که اینگونه نشد به هر حال این نسخه از بازی تحولی را در این سری به وجود آورد اگرچه بسیاری از این تغییرات راضی نبودند.

[تصویر:  kkl39zaxbcjq4yb3ikr.jpg]

مختصری توضیح در مورد این بازی بود امیدوارم مورد توجهتون قرار گرفته باشد.

همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
عالی بود ارزش 50 اعتبار رو داشت ، هنوز کاملا نخوندمش ولی معلومه که عالیه
ای کاش یه نگاهی هم به نسخه های 3DS هم مینداختی مخصوصا او نسخه ی Revelations
ولی در کل خوبه ممنون
پاسخ
من از تغییراتی که توی RE6 دادند بسیار راضیم
پاسخ
مطلب بسیار خوبی بود و ممنون.Confused24:

نکته ای که تو سری اویل همیشه جزو نقاط قوتش بوده و هیچ وقت افت نکرده داستان بازیش هستش که همیشه عالیه. حتی گیم اسپات هم با این که نمره پایینی به اویل 6 داد ولی از داستان بازی تعریف کرده.

فکر کنم یکی از ایرادات بازی را تخیلی شدن و تعداد زیاد درها اعلام کرده بود.
[تصویر:  38858454046459083312.png]

پاسخ
به نکته های جالبی اشاره کرده بودی.به شخصه از نسخه 3 به بعد هیچ علاقه ای به این بازی ندارم چون تمام خاطراتم از بین رفت به نظر من قشنگ ترین نسخه RE2 بود!و عنصر اصلی بازی یعنی ترس در نسخه های 4/5/6 بازی ازبین رفته بود!از قشنگ ترین نکات این بازی از ناتوان بودن بازیکن بود!بازی مثل COD نبود که شما دشمنان را درو کنید!مهمات فراوان نبود!در نسخه 3 هر وقت با Nemesis روبرو میشدم واقعا ترس رو حس میکردم و دوست داشتم زود تر از صحنه خارج بشم!ولی برای مثال نسخه 6 که 0% ارزش داشت! بازی با WWE13 ترکیب شده بود و شما در RE3 نمیتوانستید فکر این که یک حتی یک زامبی ساده را در نبرد تن به تن بکشید به سر خود راه دهید!ولی در RE6 میتوانید حتی بیست زامبی را تن به تن و در حالت Mele بکشید!از Resident Evil فقط برای من گیاه هاش خاطره مونده و به شخصه اعتقاد دارم تنها راه پیشرفت بازی و برگشت آن به ریشه آن سپردن بازی به دست پدر آن و سبک ترس یعنی استاد Shinji Mikami بسپرن!اگر Capcom همینطور پیش برود مانند EA که مدال از بین برد بهترین بازی ژانر ترس یعنی Resident Evil را از بین خواهد برد!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
خوب بود مطلبت. فقط برای هر آیتم یه خرده بیشتر از 3 خط می نوشتی بهتر بود.
اتفاقا همین 2 روز پیش توسط یکی از بچه های تیم تحریریه ، تاریخچه رزیدنت اویل استارت خورد. فقط خواستم بگم که چند روز دیگه منتشر شد سو تفاهم پیش نیاد
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
من با اینکه فقط 5 رو بازی کردم ولی همه ی داستانش رو فهمیدم!!!معلوم میشه کار گردانش خیلی خوب بازی رو مدیریت کرده
پاسخ
Resident Evil4بهترینش بود خیلی حال کردم ولی ترسناک ترینش3بود
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
به نظر من که نسخه ششم این بازی خیلی خوب بود
نمیدونم چرا بعضی ها باهاش مشکل داشتن Confused66:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
واقعا ممنون من ازنسخه سه با این بازی بودم
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,147 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
Exclamation نقدی کوتاه از سری بازی های GTA soheilds 12 4,492 04-11-2020, 02:10 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
Video بیوگرافی کوتاه کرکتر های بازی Lightninghero 6 3,148 09-08-2017, 08:04 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  نگاهی کوتاه بر اکانت های ترکیبی PS4 Be the story 10 12,667 05-12-2017, 08:06 PM
آخرین ارسال: alireza.bm
  فرزندِ ناخلفِ رزیدنت اویل | نقد و بررسی Umbrella Corps Mr.Payne 9 3,709 06-30-2016, 04:15 AM
آخرین ارسال: Writer Bot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان