نظرسنجی: ایا موافق با ادامه مقالات پیرامون fallout4 هستید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
100.00%
8 100.00%
خیر
0%
0 0%
در کل 8 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی والت های بازی fallout4 -والت111
دوستان به اخرین قسمت این مقالات میرسیم با معرفی والت111 و بعد از این مقاله در مورد یک از موجودات بازی به اسم deathclaw یک مقاله مینویسم.بعد از اون مقاله هم اگه دوستان موافق بودن با ادامه دادن مقالات که باز هم برای فالوت4 مینویسم اگه هم که دوستان احساس میکنن مقالات لوث شده دیگه ادامه نمیدم.

والت111 
مکان:در نردیکی sanctuary hills
کوئست:out of time 

والت111 تشکیل شده بود از یک ناظر،یک تیم کوچک علمی،ماموران امنیتی والت و پرسونل نگهداری از تاسیسات.ساکنین والت یا بهتر بگوییم نمونه های ازمایشی والت از یک محله در نزدیک والت به نام sanctuary hills انتخاب شده بودند.
[تصویر:  l3r9_vault_111.png]
ساکنین والت111 درون محفظه هایی قرار گرفتند و منجمند شدند بعد از انکه ساکنین فریب خورده در محفظه ها قرار گرفتند،گفته شد هدف محفظه ها ضدعفونی شدن بوده.
بر اساس استاندارد های طراحی والت111،این والت طراحی شده بود برای 180 روز و پس از این بازه زمانی که والت بسته میماند باید باز میشد.والت برای باز شدن پس از جنگ اتمی قرار بود که پس از 180 روز سیگنال امن بودن محیط را دریافت کند.بعد از 180 روز ماندن اجباری در والت،والت هیچ سیگنالی دریافت نکرد و پرسونل ان با مواد انبار شده رو به کاهش مواجه شده بودند.ناظر والت فهمیده بود که امواج رادیواکتیو بیرون والت پس از 180 روز به قدری فروکش نکرده بود که قابل زندگی باشد،از باز کردن در والت خودداری کرد.مدتی بعد از این تصمیم ناظر،یک گروهک تشکیل شده از ماموران امنیتی والت شروع به سرکشی در برابر ناظر والت کردند.در برابر این اتفاق ناظر والت را قفل کرد و از تمام کارکنان خواست که تمامی غذاها،اسلحه ها و داروها را به او تحویل بدهند.با این که عاقبت شورش نامشخص است ولی به نظر میرسد که گروهک سرکش موفق به شکست ناظر شدند.
شما در والت111 بعد از 210 سال نگه داری در محفظه ای منجمد شده بیدار میشوید.[تصویر:  byw_vault_111_door_opened.png]  با دسترسی به ترمینال های والت111 میفهمد که تمامی نمونه ها هستند به غیر از او و پسرش شان.

بر خلاف والتهای دیگر در ورودی والت111 نقش یک اسانسور رانیز دارد.والت111 پر است از رادروئچ که والت را مورد حمله قرار داده اند و پس از بیدارشدن شخصیت اصلی شما را به عنوان اولین دشمن شناسایی میکنند.همچنین این والت تنها والتی است که دارای یک پایگاه نظامی در جلوی ان است.[تصویر:  nnmq_fallout-4-trailer-analysis-07.jpg] لوتهای قابل توجه 
cyrolator 
wedding ring 
pip-boy3000 mark iv 
red meanc 
vaul111 jump suit 

دوستان این سلسلسه مقالات نیز به پایان رسید امیدوارم تونسته باشم با این مقالات به شما کمکی کرده باشم. 
[تصویر:  088o_vault111wideopen.png]
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
خسته نباشی!
خدایی والت بزرگی نیست به نسبت والت های دیگه!
تنها چیزی که هنوزش ازش سر در نیاوردم یه اسلحه بود تو یه محفظه که قفلش درجه Master داشت و باز نمی شد! راهی هست بعد از بیرون رفتن از والت دوباره برگردیم؟
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(12-26-2015, 11:30 PM)You Never Win نوشته است: خسته نباشی!
تنها چیزی که هنوزش ازش سر در نیاوردم یه اسلحه بود تو یه محفظه که قفلش درجه Master داشت و باز نمی شد! راهی هست بعد از بیرون رفتن از والت دوباره برگردیم؟

والا انگار میشه ولی من اومدم واردش بشم بازیم کرش کرد بعد اون هم دیگه تلاش نکردم

پاسخ

صددرصد میشه.شما توی والت لولتون 1 هست و صددرصد نمیتونید لاک‌های لول بالا رو باز بکنید
That was just a dream

پاسخ
ببخشید من توی یه مرحله از بازی که میری به توپ خانه(تو نقشه عکس توپ خانه هست)اون زنه که بهت میگه باید اون در اهنیو بازی کنی بعد که باز کردم و توپ خانه هارو سر جاش گذاشتم میگه برگرد به اونجا که GRAVY هست برو. بعد کمی صحبت باهاش دیگه مرحله ای بهم نمیده چیکار باید بکنم؟

پاسخ
میگم هیچ راهی نداره بشه دوباره رفت توی این والت؟ 4fvgdaq_th118
NvB4Ever
پاسخ
(12-27-2015, 10:10 AM)Big Killer نوشته است: میگم هیچ راهی نداره بشه دوباره رفت توی این والت؟ 4fvgdaq_th118

چرا هست برگردید به محوطه والت بعد اونجا یک اتاقک میبینید برید داخلش و اون دکمه قرمز رو فشار بدید بعدش برید رو در والت وایسید دیگه میتونید برید پایین و داخل والت بشین

پاسخ

لول  S0 (45)

براشتن اون سلاح جزو اسون کار های بازیه
همون اول بازی هم می تونید برش دارید (بدون نیاز به باز کردن قفل)
شما برو سگت (dogmite) رو ببر جایی که اسلحه بود.
بعد بهش بگو براتون واسیل با ارزش پیدا کنه
سگه خودش میره اون اسلحه رو از سندق در میاره و می ده به شما

اتفاقا اصلحه قوی و خوبیه
(برف شلیک می کنه) 
باهاش می تونید دشمن ها رو تبدیل به یخمک بکنید !

(12-27-2015, 02:00 AM)a sourth نوشته است: ببخشید من توی یه مرحله از بازی که میری به توپ خانه(تو نقشه عکس توپ خانه هست)اون زنه که بهت میگه باید اون در اهنیو بازی کنی بعد که باز کردم و توپ خانه هارو سر جاش گذاشتم میگه برگرد به اونجا که GRAVY هست برو. بعد کمی صحبت باهاش دیگه مرحله ای بهم نمیده چیکار باید بکنم؟
مراحل این گروه دیگه تموم شده
باید مراحل اصلی رو ادامه بدی
بعد حق انتخواب داری که با این گروه می خوای بازی رو تموم کنی یا نه
(از اون توپ خانه ها توی کل منطقه هات بساز تا توی کل نقشه بتونی پشتیبانی توپخانه داشته باشی)
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(12-27-2015, 02:29 PM)بازی_خور نوشته است:

لول  S0 (45)

اتفاقا اصلحه قوی و خوبیه
(برف شلیک می کنه) 

(12-27-2015, 02:00 AM)a sourth نوشته است: ببخشید من توی یه مرحله از بازی که میری به توپ خانه(تو نقشه عکس توپ خانه هست)اون زنه که بهت میگه باید اون در اهنیو بازی کنی بعد که باز کردم و توپ خانه هارو سر جاش گذاشتم میگه برگرد به اونجا که GRAVY هست برو. بعد کمی صحبت باهاش دیگه مرحله ای بهم نمیده چیکار باید بکنم؟
(از اون توپ خانه ها توی کل منطقه هات بساز تا توی کل نقشه بتونی پشتیبانی توپخانه داشته باشی)

ممنون از جواب دوست من.فقط چن تا سوال؟
چطوری مراحل اصلی رو ادامه بدم یعنی تو نقشه شکل مراحل چطوریه؟
چطوری مراحل دیگه باز کنم یکم بیشتر توضیح بدی ممنون میشم؟
شرمنده من بار اولمه فال اوت بازی می کنم

پاسخ
(12-27-2015, 02:51 PM)a sourth نوشته است:
(12-27-2015, 02:29 PM)بازی_خور نوشته است:

لول  S0 (45)

اتفاقا اصلحه قوی و خوبیه
(برف شلیک می کنه) 

ممنون از جواب دوست من.فقط چن تا سوال؟
چطوری مراحل اصلی رو ادامه بدم یعنی تو نقشه شکل مراحل چطوریه؟
چطوری مراحل دیگه باز کنم یکم بیشتر توضیح بدی ممنون میشم؟
شرمنده من بار اولمه فال اوت بازی می کنم

دوست عزیز اینجا جای این سوالا نیست میتونید برید تو تاپیک مربوط به بازی بپرسید. 
تکرار بشه گزارش میکنم به مدیر

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,415 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  معرفی نرم افزار Low Specs Experience + آموزش | کاهش گرافیک بازی‌ها Yves Guillemot 56 71,472 08-01-2019, 09:14 AM
آخرین ارسال: saraomidi
  راهنمای بازی کامل و فارسی Fallout4|قسمت دوم| روش پیدا کردن پاور ارمور X-01 Nice Hat 3 2,622 08-30-2016, 07:38 PM
آخرین ارسال: Qeiji
  راهزنان آخرالزمان - معرفی Raiders بازی Fallout 4 Funny Man 7 2,881 03-26-2016, 10:53 PM
آخرین ارسال: Funny Man
  fallout4 a sourth 1 1,522 12-27-2015, 12:36 AM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان