امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله : آموزش بازی آنلاین تراوین Travian
تراوین

تراوین یک بازی آنلاین تحت شبکه ای می باشد که به صورت کاملا رایگان می توان،این بازی را انجام داد.در تراوین 3 نژاد وجود دارد که بازیباز با استفاده از اطلاعات قبلی که سیستم راهنمای بازی در مورد هر نژاد در اختیار قرار داده است،یکی از 3 نژاد،گول،توتن و روم را برای بازی کردن انتخاب می کند.
اطلاعاتی در مورد نژاد روم
رومی ها از فرهنگ بالایی برخورد می باشند،علاوه بر آن دانشمندان بزرگ و جنگجویانی دلیر توانسته اند که قدرت نسبتا بالایی را به این نژاد اهدا کنند.
سپاه روم از نظر هجومی از قدرت متوسطی در اوایل بازی برخورد می باشند.اولین سرباز روم،لژیون نام دارد که هم در دفاع و حمله قدرت متوسطی دارد.اما با کمی پیشرفت و صنعتی شدن دهکده،می توان یکی از بهترین های سواره،یعنی سزار را آموزش دهید،و طمع قدرت واقعی را بچشید.
دو نژاد گول و توتن نمی توانند در یک زمان دو ساختمان،را ارتقا دهند و باید تک تک این کار را انجام دهند.اما نژاد روم به خاطر داشتن کارگرهایی ماهر و اساتیدی با استعداد در یک زمان،می توانند Level ساختمان ها را بالا ببرند.

[تصویر:  x0vf8erce2sbcvi21u83.jpg]

معرفی سربازان روم

سرباز لژیون : اولین سرباز رومی میباشد که هزینه ی آموزش نسبتا متوسطی دارد و از قدرت مناسبی در حمله و دفاع بهرمند میباشد.

محافظ:این سرباز گارد حفاظتی از قلعه ی شما را تشکیل میدهد،قدرت بسیار بالایی در مقابله با دشمنان دارد و سربازان دشمن را به هلاکت می رساند.اما اصلا از قدرت هجومی برخوردار نمی باشد و توصیه میکنم که از این سرباز برای غارت استفاده نکنید،چون،ضرر شدیدی به دهکده ی شما وارد میشود.

شمشیرزن : سربازی غارتگر و خشن که مهارت بسیار بالایی برای حمله کردن دارد و می تواند به یگان دفاعی دشمن آسیب وارد کند.این سرباز قدرت نسبتا کمی در دفاع دارد و فقط برای حمله آموزش داده شده است.

[تصویر:  12966520031.jpg]

معرفی سواره های روم

خبرچین : جاسوسی سوار بر اسب که از اقامتگاه دشمن ،برای شما خبرهایی می آورد.این نیرو بسیار مفید و با ارزش می باشد،چون می تواند تعداد نیروها،میزان منابع موجود در انبارها و ... را برای شما بیاورد.

شوالیه : یکی از شجاع ترین نیروهای شما که می تواند آسیب جدیی به دشمن وارد کند.شوالیه از قدرت هجومی بالایی برخوردار میباشد که می تواند به یک همراه خوبی برای شمشیرزن ها باشد.هزینه ی تربیت این نیرو کمی بالا می باشد.

شوالیه سزار : بی شک شوالیه سزار بهترین نیروی نژاد روم می باشد.سزار سوار بر اسب هایی رشید ،با نیزه هایی که در دست دارد،ضربات مهلکی به سپاه دشمن وارد و به راحتی شکافی در دل دشمن ایجاد میکند.سزار در کارهای دفاعی هم بسیار ماهر می باشد و یار بسیار خوبی برای محافظ ها می تواند باشد.بی چون و چرا،هزینه ی تربیت چنین نیرویی بسیار بالا خواهد بود !!.

[تصویر:  travian-game-image-03.png]

ماشین های زره ای

دژکوب : از این وسیله ی بزرگ،برای درهم شکستن ستون های دفاعی دشمن استفاده میشود و در جنگ های بزرگ خیلی کارساز میباشد.

منجنیق آتشین : منجنیق وسیله ای می باشد که شما با استفاده از آن می توانید،ساختمان های درون شهر دشمن را ویران کنید و علاوه بر صدمه زدن به نیروهای مقابل،Level هر ساختمان را پایین تر بیاورید.
روم،برای کسانی که هم هجومی و دفاعی بازی میکنند،پیشنهاد میشود.اما به یاد داشته باشید که کنترل این نژاد کار آسانی نخواهد بود.

اطلاعاتی در مورد نژاد توتن

توتن ها یکی از خون خوار ترین نژاد های تراوین می باشند،می توان آن ها را نوعی وای کینگ (وی کینگ) نام برد !این نژاد تنها و تنها برای غارت و کشتن ایجاد شده،و از علم و دانش هم چیز زیادی نمی دانند و اما بزور بازو،دانش را در دارالفنون های خود خواهند برد !

همان طور که ذکر شد،توتن ها نمی توانند دو ساختمان را هم زمان با یک دیگر ارتقا دهند مگر اینکه از سرویس های ویژه خود بازی بهره مند باشند.سعی میکنم توضیحات این قبیله را در معرفی سرباز ها بیشتر عرض کنم.

معرفی سربازهای توتن

گرزدار : این سرباز،یک نیروی هجومی بشمار میرود،اما به خاطر نداشتن پوشش،در دفاع ضعیف ترین نیروی تراوین شناخته شده که آسیب پذیری 90% دارد! تربیت این سرباز بسیار ارزان می باشد و ارزان ترین نیروی تراوین،گرزدار می باشد!

نیزه دار : این نیرو با داشتن نیزه هایی بلند،بلای جان سواره ها می باشند و تعداد زیادی از نیزه دار ها می توانند جلوی یک گروه سواره را بگیرند.در مقابله با سرباز ها هم قدرت خوبی دارند،اما کارساز نیست.از نیزه دار برای حمله استفاده نکنید.

تبرزن : وحشی ترین نیروی پیاده تراوین،تبرزن ها می باشند که با تبر خود می توانند اعضای بدن دشمن را قطع کنند.این نیرو در دفاع مهارت متوسطی دارد و هزینه ی تربیت آن هم بالاست.

جاسوس : بر خلاف تمام خبرچین ها،جاسوس سوار بر اسب نمی باشد و ترجیح میدهد که مسافت ها را با پای برهنه بدود ! همان طور که گفتم این نیرو وظیفه ی جاسوسی از دهکده ی دشمن را بر دوش دارد.

[تصویر:  4988_blog-travian_20100609061051.jpg]

معرفی سواره های توتن

دلاور : دلاورها بلای جان سربازها می باشند.قدرت تدافعی این نیرو در مقابل سربازان بسیار بالا می باشد و کمک خیلی خوبی برای نیزه دار ها خواهند بود.هزینه ی تربیت این نیرو بالاست.

شوالیه توتن : وحشی ترین نیروی تراوین ! شوالیه های توتن،تبر بر دست به همه جا حمله ور میشوند و خون بپا می کنند.این نیرو هم برای حمله و هم برای دفاع آموزش دیده است ..هزینه ی تربیت این نیرو بسیار بالاست اما ارزش دارد!
انتخاب توتن ها در اوایل بازی می تواند قدرت زیادی به شما تعلق دهد.

آشنایی با برخی از ساختمان های مهم

ساختمان اصلی : اولین ساختمان بازی می باشد که شما با ارتقا دادن آن،می توانید زمان ساخت ،دیگر ساختمان ها را کاهش دهید و بعد از رسیدن به سطح 10 می توانید ساختمانی را خراب و ساختمان دیگری را جایگزین آن کنید.

سربازخانه : در این محل سربازها را می توانید برای ارتش خود آموزش دهید.برای هر سرباز مقدار خاصی منابع لازم می باشد.

دارالفنون : محلی برای تحقیق در مورد سلاح ها و ابزارآلات جدید.

نانوایی،آجرسازی،ذوب آهن،نجاری : با ساخت و ارتقا دادن این مکان ها،می توانید در هر Level منابع بیشتری دریافت کنید.برای آجرسازی،ذوب آهن و نجاری باید منابع طبیعی شما به سطح 10 رسیده باشد اما برای نانوایی کافیست یکی از گندم زار های شما به سطح 5 رسیده باشد.

عمارت قهرمان : در این مکان می توانید یکی از سربازها یا سواره های خود را به یک قهرمان رویایی تبدیل کنید و باشرکت دادن قهرمان خود در جنگ های گوناگون قریحه ی آن را بالا برده .

اسطبل : در این مکان هم می توانید نیروهای سواره ی خود را آموزش دهید.

قصر : در هر دهکده ای که قصر را بنا کنید،آن دهکده پایتخت شما خواهد بود،و دیگر کسی نمی تواند دهکده ی مورد نظر را تسخیر کند.

مخفیگاه : کمینگاه ها برای پنهان کردن آذوقه به کار میرود و مواقعی که شما در حال غارت شدن هستید،تعداد مشخصی از هر منابع توی مخفیگاه ها جای میگیرند و دیگر کسی نمی تواند آن را غارت کند.(میزان حجم مخفیگاه ها،بستگی به سطح آن دارد)

زره سازی : در این قسمت آهنگر های ماهر در زمینه با ساخت زره های فولادی قرار گرفته اند که می توانند برای سربازان شما زره هایی درست کنند .

اسلحه سازی : وظیفه ی ساخت سلاح های مستحکم تر برای سربازان شما را بر عهده دارد.

چند نکته در مورد محیط تراوین

در تراوین همه جور انسانی پیدا میشود،سعی کنید همیشه با طراوت خاصی بازی را دنبال کنید و به خود هیچ وقت مغرور نشوید.جهل را از خوب بیرون کرده و برای غارت کردن حرص نزنید.مطمین باشید که حاجت شما همیشه برآورده خواهد شد و زیاده خواهی نکنید.

تراوین فقط یک بازی مجازی می باشد و روزی هم آخر هر سروری فرا می رسد؛واقعا چه خوبه که دیگران در مورد خوبی های شما صحبت کنند تا بدی !
سعی کنید به اتحاد خود وفا دار باشید و همیشه بدنبال عرش نباشید.هیچ گاه دوستان خود را تنها نگذارید و معنای رفاقت را به دیگران یاد دهید.

موفق و پیروز باشیدConfused74:

نویسنده : حامد زاهدی
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
مطلب مفید و زیبایی بود
موفق باشی
پاسخ
من عضو شدم یکم بازی کردم فهمیدم چقدر عقب مونده ام همه پیش رفت های زیادی کرده بودن و من تازه شروع کرده بودم انگیزه ام از بین رفت دیگه نمی رم تراوینConfused67:
پاسخ
سلام مطالب خوبی بود ولی ابتدایی.خودت کدوم نژاد رو بر میداری؟
پاسخ
(10-21-2012, 01:21 AM)aliteimoury نوشته است: سلام مطالب خوبی بود ولی ابتدایی.خودت کدوم نژاد رو بر میداری؟

سلام،از نظر ابتدایی بله درسته،ولی چند تا مقاله ی دیگه هم مونده که به امید خدا بزودی برای خوندن می ذارمشون.

تعریف از خودم نباشه،چون چند ساله تراوین بازی میکنم و با تمام قواعدش آشنام،نژاد توتن که کاملا هجومی هست رو برمیدارمConfused74:
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک کامل و جامع بازی آنلاین بازی کردن جامع یورو تراک | ETS 2 Multiplayer MoeinAkbari 5 13,809 07-10-2017, 12:15 AM
آخرین ارسال: mahdi0012
  مشکل در آنلاین بازی کردن call of duty mw3 toorej 1 1,913 02-05-2017, 06:52 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  آموزش انلاین بازی کردن Grand Theft Auto: San Andreas VenGeFul 0 1,519 12-09-2016, 09:26 PM
آخرین ارسال: VenGeFul
  بازی آنلاین Goleada snhps 0 1,616 10-01-2016, 03:26 PM
آخرین ارسال: snhps
Exclamation بازی آنلاین زندگی مجازی! sin@ 5 5,702 09-26-2016, 01:53 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان