امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنمایش mgs ground zero انحصاری گیمفا
می دونم همتون با سری Metal gear solid اشنا هستید . این بازی بین سال های ۱۹۹۹تا ۲۰۰۸ توسط شرکت ژاپنی Konami منتشر شد . قرار است نسخه جدید یا همان پنجمین قسمت از سری بازی های MGS به نام Ground zero تولید شود . با هم اولین پیشنمایش این بازی در بین سایت های بازی های رایانه ای در ادامه مشاهده خواهیم کرد
Big boss دوباره باز می گردد :
در این بازی شخصیت قابل بازی ما Snake Big Boss است که در بعضی از نسخه های قبلی حضوری جدی داشته . او رئییس Solid Snake است .کونامی اولین نسخه بازی خود را با Big boss شروع کرد که بعد ها solid snake جای او را گرفت . big boss آموزش دهنده اسنیک است که big boss در قسمت های دیگر اسنیک سولید را به قتل می رساند . Big boss یک قانل حرفه ای است که در تریلری که مشاهده کردیم در شبانه روز به یک کارخانه جاسوسی حمله می کند . برگشت big boss رو من برای نسخه پنجم بازی mgs تحسین می کنم . کونامی دوباره خاطرات قدیمی big boss Snake را برای ما زنده می کند . او یک قهرمان است یک قهرمان …. او جاسوسی حرفه ای است ….. او از سازمان جاسوسی FOX است …. دیگر چی از این بهتر ؟؟؟ یک بازی فراتر از تصور در انتظار ماست ! منتظر این بازی زیبا در سال ۲۰۱۳ باشیدبررسی تمامی جزئیات بازی :
در اولین تریلر که از بازی مشاهده کردیم شاهد یک طراحی عالی از Konami بودیم . در قسمت اولی شاهد طراحی فوق العاده لباس و کاراکتر ها بودیم . زبان بازی دقیقا مثل نسخه های قبل (ژاپنی ) است . در آنجا که شاهد بالا رفتن کاراکتر BIG BOSS SNAKE بودیم متوجه آب بر روی سنگ ها شدیم . باران بازی بسیار فوق العاده می باشد . در آنجا که BIG BOSS دستگاهی بر روی چشم خود گذاشت متوجه نورپردازی عالی بازی شدم و در آنجا که نگهبان کارخانه چراغ را چرخاند فهمیدم که کوجیما کاری استادانه دارد بر روی این بازی انجام می دهد که در واقع فراتر از تصوری که ما از این بازی داشتیم منتشر می گردد . این بازی حتما بهترین بازی ژاپنی در سبک اکشن/مخفیکاری می شود . شما دیگر اثری از شخصیت های سری قبل را در این بازی نخواهید مشاهده کرد .

مروری بر گرافیک این بازی :
طبق اطلاعات به دست آمده این بازی با انجین جدید کوجیما ساخته می شود . این موتور FOX engine نام دارد . موتوری که در اولین روز معرفی خود توانست طرفدار های زیادی را به خود جذب کند . از امکانات این موتور که بنده متوجه شدم عبارتند از : گرافیکی فراتر از تصور , نورپردازی عالی , طراحی کاراکتر فوق العاده زیبا , طراحی لباس (فراتر از تصور ) بسیار زیبا می باشند .گذر big boss در تاریکی باران :
در تریلر مشاهده شده big boss را در تاریکی شب مشاهده خواهیم کرد ! حضور big boss در باران شب بسیار زیبا است و گیمر را به خود جذب می کند و لحظات خوشی را برای ما فراهم می کند . big boss یک شخصیت متفاوت،بسیار متفاوت ، شخصیتی خوش تیپ در بازی های رایانه ای ژاپنی . روی باران در بازی MGS GZ خیلی کار شده و باید پیشرفت هم داشته باشد . مانند بازی Mafia 2 در قسمت اخر . در بارانی شدید راه می روید ، بارانی طبیعی ! دوربین را در اولین تریلر دیدید ؟ حالت لرزان داشت به صورتی که انگار کسی دارد از این بازی فیلم برداری می کند . به صورت یک فیلم اکشن ! یک بازییی متفاوت در این سری ! شما بازی MGS را در قالب یک فیلم اکشن تصور کنید ! فیلمی ژاپنی زبان اما در امریکا ! BIG BOSS را در قالب یک شخصیت فیلمی تصور کنید..یک بازیگر که ماجراهای زیادی دارد… BIG BOSS را در یک شحصیت جدید تر از گذشته مشاهده کنید ! جدید،بسیار جدید ! این بازی را متفاوت تر از گذشته مشاهده کنید ، متفاوت ! واقعا متفاوت . BIG BOSS را یک حرفه ای تصور کنید ، که برای رسیدن به هدف خود هر کاری انجام می دهد .سخن اخر
ممنون که ما را در این پیشنمایش یاری کردید و از ان استقبال کردید . پیشنهاد می کنم آن دسته ایی از دوستان که بازی MGS را بازی نکردند این بازی را یا از اینترنت یا از فروشگاه های بازی های رایانه ای خریداری کنند . منتظر ۲ قسمت از سری MGS باشید .

نویسنده : Mp3
منبع : سایت گیمفا نوشته ی خودم
پاسخ
سلام می خواستم بدونم به صورت کلی نسخه ای از این بازی برای pc منتشر شده یانه؟
چون با توجه به تعریف ها دوست دارم تجربش کنم.ممنون از مطلب.Confused74:
پاسخ
(11-05-2012, 05:04 PM)mohammad13 نوشته است: سلام می خواستم بدونم به صورت کلی نسخه ای از این بازی برای pc منتشر شده یانه؟
چون با توجه به تعریف ها دوست دارم تجربش کنم.ممنون از مطلب.Confused74:

نسخه هاي قبلي رو PC هست البته به جز نسخه ي 4 كه انحصاري PS3 بود ، يكي از بهترين بازي هايي بود كه بازي كردم نسخه ي 4 بازي رو 3 بار تموم كردم، يادش بخيرConfused67:
پاسخ
عالی بودش
امیدوارم ادامه بدیConfused24:
پاسخ
ممنون جالب بود
Confused74:Confused25:
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویدئو گیمفا: هر کسی از ظن خود شد یار من… | Inside “در یک نگاه” White Beard 1 1,548 04-11-2020, 01:59 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  ویدئو گیمفا: در مکتب نینجا | بررسی ویدئویی بازی Ninja Gaiden Sigma II White Beard 0 1,087 11-30-2018, 12:19 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نغمه خون و مرگ | پیشنمایش عنوان Battlefield 1 Maziyar Hemmati 8 3,415 09-30-2016, 03:00 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  آخرالزمان را از نوع ماشینی تجربه کنید | پیشنمایش عنوان Horizon: Zero Dawn Maziyar Hemmati 3 2,455 08-29-2016, 02:22 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  نسخه سیزدهم مجله گیمفا دیجیتال منتشر شد | سری جدید، با کیفیتی جدید saeed aghababaee 1 1,573 08-09-2016, 07:14 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان