امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کشفی جدید در تریلر Call Of Duty Advance Warfare + آپدیت جدید!!!!
(05-30-2014, 06:07 PM)'two' نوشته است:
(05-30-2014, 04:08 PM)'assassinwanted' نوشته است:
(05-30-2014, 03:01 PM)'two' نوشته است:
(05-30-2014, 02:10 PM)'assassinwanted' نوشته است:
(05-30-2014, 11:54 AM)'two' نوشته است: اول ممنون بابت خبر.خیلی جالب بود![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
واقعا حیف یه همچین استعداد هایی که داره تو این کشور هدر میره.
اگه الان تو خارج یکی این کار رو کرده بود به حدی واسه مردم و سازنده بازی مهم بود که تو کل سایت ها شون این خبر پخش میشد!

واسه سازنده های بازی هم جالب و مهم بود؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]مگه خودشون این تریلر ها رو منتشر نکردن؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با اینکه استعداد زیاد تو کشور داریم ولی آدم هایی هم مثل تو دارم
سازنده واسش جالب میشه که میفهمه یه همچین فن های با دقتی رو داره
قبل اینکه حرف بزنی خوب بفهم میخوای چی بگی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

این چه طرز حرف زدنه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img].من نه کسی رو مسخره کردم و میکنم تو گفتی که این موضوع یعنی پیدا کردن نکات ریز در تریلر ها اینقدر مهمه که مردم و سازنده ها تو سایتاشون این خبر رو بازتاب میکنن!
من منظورم این بود که مگه خودشون تریلر ها و بازی رو نساختن که وقتی یکی یه نکته از اون بازی در میاره اونقدر مهم و عجیبه که خودشون هم تعجب میکنن؟
همچین کار شاقی هم نیست فقط باید همه تریلر رو فریم به فریم نگاه کرد و پیکسل به پیکسل تصاویر رو نگاه کرد و مورد بررسی قرار داد!البته نمیگم کار اسونه و اصلا قصد ندارم که بگم کار دوستمون کار بی ارزش بیخودیه نه برعکس!برای این کار یه اعصاب فولادی و دقت و حوصله و خلاقیت میخواد که باید اعتراف کنم من یکی ندارم !کار دوستمون هم رو بشدت تحسین میکنم و قبول دارم چیزای جالبی رو فهمیده از یه تریلر چند دقیقه ای[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
ولی خودمونیما قبول کن گاف بوده این حرفت و در ضمن یه کم انتقاد پذیر باش!

شما گفتی «من منظورم این بود که مگه خودشون تریلر ها و بازی رو نساختن که وقتی یکی یه نکته از اون بازی در میاره اونقدر مهم و عجیبه که خودشون هم تعجب میکنن؟»
شما برو یک بار دیگه کامنت من رو بخون تا بفهمی که کلا اشتباه برداشت کردی!من گفتم واسشون جالبه که یه همچین فن های با دقتی دارند ولی شما چی گفتی؟
این چیزی که شما گفتی اصلا ربطی با حرفی که من زدم نداره بنابراین کل حرفات اشتباه در میاد!
بازم میگم دقت کن میخوای چی بگی!
در ضمن من بی احترامی به شما نکردم!

سازنده ها این نکات رو تو تریلر ها قرار میدن تا بقیه بیان اونا رو کشف کنن و خبرش تو اینترنت قرار بگیره همه اینا واسه اینه که من و تو بیشتر به بازی ها علاقه مند بشیم!
مثلا watch dogs رو در نظر بگیر چقدر تریلر واسش منتشر شد با این که امکان فاش شدن داستان بازی بود بنظرت اگه این تریلر ها منتشر نمیشدن این همه ادم واسه انتشارش لحظه شماری نمیکردن!
آره واسه سازنده ها مهمه چون هدفشون همینه و از این کار خوشحال میشن نه بخاطر داشتن فن های دقیق بلکه بخاطر معروف شدن بازیشون!و پیش خودشون میگن عجب اسکولایی گیر آوردیم! (به کسی توهین نشه منظور نداشتم[img]images/smi/s0 (86).gif[/img])
بنظرت زیاد شدن ester agg ها در بازی ها واسه چیه؟

درضمن اگه حرفات جنبه توهین نداشت جنبه تحقیر که داشت![img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

پاسخ
(05-30-2014, 07:33 PM)'assassinwanted' نوشته است:
(05-30-2014, 06:07 PM)'two' نوشته است:
(05-30-2014, 04:08 PM)'assassinwanted' نوشته است:
(05-30-2014, 03:01 PM)'two' نوشته است:
(05-30-2014, 02:10 PM)'assassinwanted' نوشته است: واسه سازنده های بازی هم جالب و مهم بود؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]مگه خودشون این تریلر ها رو منتشر نکردن؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با اینکه استعداد زیاد تو کشور داریم ولی آدم هایی هم مثل تو دارم
سازنده واسش جالب میشه که میفهمه یه همچین فن های با دقتی رو داره
قبل اینکه حرف بزنی خوب بفهم میخوای چی بگی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

این چه طرز حرف زدنه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img].من نه کسی رو مسخره کردم و میکنم تو گفتی که این موضوع یعنی پیدا کردن نکات ریز در تریلر ها اینقدر مهمه که مردم و سازنده ها تو سایتاشون این خبر رو بازتاب میکنن!
من منظورم این بود که مگه خودشون تریلر ها و بازی رو نساختن که وقتی یکی یه نکته از اون بازی در میاره اونقدر مهم و عجیبه که خودشون هم تعجب میکنن؟
همچین کار شاقی هم نیست فقط باید همه تریلر رو فریم به فریم نگاه کرد و پیکسل به پیکسل تصاویر رو نگاه کرد و مورد بررسی قرار داد!البته نمیگم کار اسونه و اصلا قصد ندارم که بگم کار دوستمون کار بی ارزش بیخودیه نه برعکس!برای این کار یه اعصاب فولادی و دقت و حوصله و خلاقیت میخواد که باید اعتراف کنم من یکی ندارم !کار دوستمون هم رو بشدت تحسین میکنم و قبول دارم چیزای جالبی رو فهمیده از یه تریلر چند دقیقه ای[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
ولی خودمونیما قبول کن گاف بوده این حرفت و در ضمن یه کم انتقاد پذیر باش!

شما گفتی «من منظورم این بود که مگه خودشون تریلر ها و بازی رو نساختن که وقتی یکی یه نکته از اون بازی در میاره اونقدر مهم و عجیبه که خودشون هم تعجب میکنن؟»
شما برو یک بار دیگه کامنت من رو بخون تا بفهمی که کلا اشتباه برداشت کردی!من گفتم واسشون جالبه که یه همچین فن های با دقتی دارند ولی شما چی گفتی؟
این چیزی که شما گفتی اصلا ربطی با حرفی که من زدم نداره بنابراین کل حرفات اشتباه در میاد!
بازم میگم دقت کن میخوای چی بگی!
در ضمن من بی احترامی به شما نکردم!

سازنده ها این نکات رو تو تریلر ها قرار میدن تا بقیه بیان اونا رو کشف کنن و خبرش تو اینترنت قرار بگیره همه اینا واسه اینه که من و تو بیشتر به بازی ها علاقه مند بشیم!
مثلا watch dogs رو در نظر بگیر چقدر تریلر واسش منتشر شد با این که امکان فاش شدن داستان بازی بود بنظرت اگه این تریلر ها منتشر نمیشدن این همه ادم واسه انتشارش لحظه شماری نمیکردن!
آره واسه سازنده ها مهمه چون هدفشون همینه و از این کار خوشحال میشن نه بخاطر داشتن فن های دقیق بلکه بخاطر معروف شدن بازیشون!و پیش خودشون میگن عجب اسکولایی گیر آوردیم! (به کسی توهین نشه منظور نداشتم[img]images/smi/s0 (86).gif[/img])
بنظرت زیاد شدن ester agg ها در بازی ها واسه چیه؟

درضمن اگه حرفات جنبه توهین نداشت جنبه تحقیر که داشت![img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

چه حالی داری انقدر مطلب نوشتی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]انقدر جوگیر نشو
بعدشم بازم متوجه نشدی اون موقع چی گفتم و منظورم رو بازم نفهمیدی
در ضمن تو حقارت برداشت کردی.من منظورم این نبود!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بازی ترسناک The Dark World: KARMA (تریلر و اطلاعات تکمیلی) novinspot 1 5,450 01-20-2024, 07:13 PM
آخرین ارسال: mahdi1717
  نینتندو در وب سایت خود از بازی جدید Mario + Rabbids خبر داد unco.tech 0 4,958 06-12-2021, 09:44 PM
آخرین ارسال: unco.tech
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,695 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare [به‌روزرسانی] yazdandoost 0 1,495 10-29-2019, 12:20 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  رسمی: برای تجربه‌ی Call of Duty: Modern Warfare باید حتما به اینترنت متصل باشید yazdandoost 0 1,491 10-26-2019, 12:21 PM
آخرین ارسال: yazdandoost

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان