امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کوچک و بی سرپناه | 8 کودک برتر در بازی های رایانه ای
[تصویر:  Famous_Video_Games_Turned_Into_Children_Books1.jpg]

نویسنده کسری کاظمی ملقب به :

[تصویر:  Untitled.jpg]

.......................................................................................................................
شاید کوچک باشند،شاید ناتوان باشند و شاید معصوم باشند ولی هرگز نگذارید که ظاهرشون گولتون بزنه
این موجودات کوچک میتوانند چنان حماسه ای بیافرینند که آدم بزرگ هاش از پسش بر نمی آیند.
کودکانی که در شرایط سخت آخرالزمانی گرقته تا تهاجم زامبی ها با محیط کنار که اومده هیچ بلکه میتوانند گلیم خود را از آب بیرون بکشند.
در این مقاله نگاهی میاندازیم به 8 شخصیت کودک برتر در بازی های رایانه ای البته این دید فقط بر روی شخصیت های قابل بازی زوم نشده و شخصیت های فرعی برتر نیز در نظر گرفته شده اند.
شخصیت های زیر 15 سال مد نظر من هستند و بزرگتر از این دیگه کودک محسوب نمیشند. نگاهی میاندازیم به این اسامی :

شماره ی 8 : alma wade در مجموعه بازی های F.E.A.R :

[تصویر:  PROJECT_ORIGIN_ALMA_WADE_jpg.jpg]

اگر اسلندمن را در نظر نگیریم شاید بتوان آلما وید رو جزو ترسناک ترین شخصیت های بازی ها قرار داد که ناگهانی ظاهر شده و ما را به شدت میترساند.
یک دختر کوچولوی وحشتناک که از وقتی به دنیا اومده مورد تحقیق و مطالعه ی دانشمدان قرار گرفته و با کشتن مردم دست به جنایات بزرگی میزند که شخصیت بازی باید او را متوقف کند هنوز هم طعم بازی fear زیر زبونمه اگه جیگرشو دارین حتما تجربش کنید.

شماره ی 7 : little sister در بازی bioshock و bioshock 2

[تصویر:  little_sister_bioshock_sculpture_full_sh...50bbeg.jpg]

معمولا همگان از دختر کوچولوهای داستان ها خاطرات خوشی دارند،از آوازهای کودکانه گرفته تا عروسک های پارچه ایشان.ولی به جرعت میتوان گفت دختر کوچولوهای بازی بایوشاک این چنین نیستند.البته اون آوازهای کودکانه هنوز سر جای خود هست ولی به وحشتناک ترین شکل ممکن. مخصوصا اینکه پشت سر هر کدام از این کوچولوها یک محافظ غول پیکر و وحشتناک تر به نام big daddy نیز هست که اگه موفق به کشتنش بشید اونوقته که میتونید برید سراغ این موجود کوچولوی وحشتناک و عقده هاتونو سرش خالی کنید.

شماره ی 6 : ness در مجموعه بازی های earthbound

[تصویر:  ss.jpg]

همانند ماریو نگذارید اندازه ی کوچک نس شما رو گول بزنه، همین کودک سیزده ساله با استفاده از چوب بیسبال و یویوش اشک تمام دشمنان بازی رو درآورده و دخل همه ی شخصیت های بد رو آورده حتی بیشتر از مارکوس فینیکس در سری بازی های gears of war . البته او به شدت خانواده دوست نیز هست و برای اعضای خانوادش هر کاری میکنه. یه شخصیت قدیمی و دوست داشتنی که در رتبه ی ششم لیست من جا داره.

شماره ی 5 : sora در مجموعه بازی های kingdom hearts

[تصویر:  Sora_Art_KHss.jpg]

یه بازی نقش آفرینی دوست داشتنی و یک شخصیت دوست داشتنی تر.
البته سورا گاهی وقتا شیطون میشه ولی برای نجات دوستاش دست به هر کاری میزنه و حاضره با تمام خطرات مواجح بشه.
نباید اون سلاح باحالش رو فراموش کرد : key blade که یک کلید بزرگ و شمشیر مانند بود و دندونه های تیزی داشت و خیلی باحال باهاش میشد دخل دشمنا رو آورد.
راستی سورا رفیق فابریک میکی موس نیز هست که در مواقع ضروری به کمکش میومد. دیگه از یه بازی چی میخواهید؟؟؟

شماره ی 4 : josef در بازی machinarium

[تصویر:  Josef_by_Greenlandsaaa.jpg]

مگه کسی میتونه شاهکار مستقل ماشیناریوم رو بازی کنه و روبات عاشق داستان رو فراموش کنه ؟
جوزف که به شدت از دزدیده شدن دوستش ناراحت بود برای نجات او باید دست به سفری خطرناک و به شدت سخت بزنه و نه تنها عشقش را بلکه تمام شهر را نجات بده.
هنوز که هنوزه لذتی که این بازی به من داد رو خیلی از بازی های غول و بزرگ بهم ندادن. واقعا که عالی بود...

شماره ی 3 : jimmy hopkins در بازی bully

[تصویر:  jimmy_hopkins_bully_paint_by_educomics_d7wf4ac.jpg]

چی میتونیم درباره ی جیمی بگیم ؟ هفت بار اخراج از مدرسه ها،انواع شرارت و خرابکاری های مختلف رو میتوان در این نوجوان 15 ساله دید.
جیمی با قدم گذاشتن در مدرسه ی شبانه روزی بولوارت (تیکه ای به مدرسه هاگوارت در مجموعه ی هری پاتر) قصد دارد از ناظم و مدیر گرفته تا دانش آموزان قلدر دیگر را سر جایشان بنشاند و اسم خود رو به عنوان قلدرترین شاگرد مدرسه ثبت کند. این نوجوان شرور در سومین رتبه از لیست ما جا داره.

شماره ی 2 : ellie در بازی the last of us

[تصویر:  ellie_last_of_us.jpeg]

راستش هر وقت صحبت از الی میشه زبونم بند میاد و نمیدونم دقیقا چی بگم.
نوزادی رو تصور کنید که از وقتی که به دنیا میاد مادرش فوت میکنه و اون رو بین یه دنیای نابود شده و پر از موجودات آلوده تنها میذاره حال اون دختر بزرگ شده و روحیه ای جنگجویانه در او پرورش یافته که به تنهاییی در زمستانی سرد به شکار میره تا برای دوست زخمیش غذا تهیه کنه. آری این همون الی رنج کشیده و دوست داشتنیه ماست که اونقد جای صحبت دربارش هست که یک کتاب رو پر میکنه.این شخصیت افسانه ای در رتبه ی دوم لیست جا داره.

شماره ی 1 : جنجالی

کودک خوب،کودک بد مسعله این است.
تعداد کودکان برتر در بازی های ویدیویی اونقدر زیاده که تصمیم گیریو برای رتبه ی اول بسیار سخت میکنه. بیایید نگاهی داشته باشیم به تعدادی از نامزدهای برترین کودک در بازی های ویدیویی :

diddy kong در مجموعه بازی های donkey kong

red در مجموعه بازی های pokemon

baby mario در بازی super mario world 2: yoshis island

young link در مجموعه بازی های the legend of zelda

ولی یک کاراکتر هست که با بقیه کودکان کمی فرق داره،این شما و اینم برترین کودک در تاریخ بازی های رایانه ای.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

شماره ی 1 : clementine در بازی the walking dead season 1 & 2

[تصویر:  Ep_03_Cap.jpg]

حرف زیادی درباره ی کلمنتاین ندارم فقط اینکه کاری که این دختر با گیمرها کرد تا ابد هیچ کودکی تو بازی ها تکرارش نمیکنه،معصومیت،صدای دلنشینش و رفتار کودکانش همه ی این ویژگی ها بازی twd فصل یک رو تبدیل به شاهکار سال 2012 کرد. ولی با اومدن فصل دوم ورق برگشت. دیگه کلمنتاین اون کلم سابق نبود. دیگه بچه بازی ای درکار نیست چون وظایف سخت تر شده، لی مرده و باید از خود محافظت کرد، حالا این وظایف روی دوش کیه؟ فقط یک دختر 12 ساله ی بینوا که مجبور میشه دست خودش رو بخیه بزنه و بین نجات دوستانش یکی رو انتخاب کنه...
درد بزرگی تو وجود کوچک کلمنتاین هست که اون رو یکی از بیاد موندنی ترین شخصیت های بازی های رایانه ای تبدیل کرده.

خب نظر شما چیه چه شخصیت هایی رو قبول دارید و با کدوم یک مخالفید..نظرات و پیشنهاداتتون رو در بخش نظرات اعلام کنید.

خب این مقاله هم به سر رسید ولی این پایان راه نیست.
منتظر مقالات بیشتری از من باشید همتون رو به خدای بزرگ میسپارم.
خدانگهدار
پاسخ
fear که خیلی خفن بود!!
بسیار عالی داداش
میشینم الان کامل میخونم همرو.
راستی داداش از مقالات دیگر در این پست استفاده نکن که اخطار میگیری !تجربه کردم.
پاسخ
(02-20-2015, 03:11 AM)محمد امین 78 نوشته است: fear که خیلی خفن بود!!
بسیار عالی داداش

کدوم مقاله ؟؟؟؟؟؟ همشو دو ساعت وقت گذاشتم نوشتم هیچ چیزش کپی نبود Confused
پاسخ
(02-20-2015, 03:14 AM)badboyX نوشته است:
بسیار عالی داداش

کدوم مقاله ؟؟؟؟؟؟ همشو دو ساعت وقت گذاشتم نوشتم هیچ چیزش کپی نبود  Confused

داداش منظورم اون بخش دیگر مقالات خودت هست نه مقالات دیگران
اون آخر که مقالات قبلیت رو گذاشتی!!
پاسخ
(02-20-2015, 03:24 AM)محمد امین 78 نوشته است:
(02-20-2015, 03:14 AM)badboyX نوشته است:
بسیار عالی داداش

کدوم مقاله ؟؟؟؟؟؟ همشو دو ساعت وقت گذاشتم نوشتم هیچ چیزش کپی نبود  Confused

داداش منظورم اون بخش دیگر مقالات خودت هست نه مقالات دیگران
اون آخر که مقالات قبلیت رو گذاشتی!!

مگه چیه ؟ خوب دارم معرفی میکنم دیگه مشکل از کجاست ؟
پاسخ
واقعا نفر اولو به جا انتخاب کردی!
ترتیب بندیت عالیه
همچنان منتظر فصل سومشیم :dodgy:
ممنون بابت مقاله :heart:
[تصویر:  m51x_photo_2016-10-04_19-13-01.jpg]

We all start with innocence, but the world leads us to guilt.
پاسخ
با شماره 1 کاملا موافقم

خسته نباشی
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
پاسخ
عالی بود مقاله
با شماره اول کاملا موافقم
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
شخصیت اول بازی limbo چرا نیست؟
پاسخ
شخصیت don't starve یا paz یا.....
اینهمه کودک بنظرم قسمت اول مینوشتی تا قسمت دوم داشته باشه خوب میشد
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 957 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,676 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,147 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,731 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش دوم saeed aghababaee 9 3,982 09-10-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Lightninghero

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان