امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Counter-stike | در این بازی دیگر به شما نوب نخواهند گفت !

[تصویر:  Counter-Strike-1.6-Wallpaper-Background.jpg]

در انجمن انواع تاپیک ها پیدا می شد ولی جای یکی از پر طرفدار ترین بازی ها چه در خانه و چه در گیم نت ها خالی بود !
شما نیز حتما هر موقع به گیم نت می روید و می خواهید تجربه ای خوب از یک بازی گروهی داشته باشید ، اول از همه دوستان شما بازی Counter-strike را به شما پیشنهاد خواهند کرد اما اگر زیاد اهل این بازی نباشید در گیم نت یک نوب به حساب خواهید آمد و دلقک حریف و پابند تیم خود خواهید شد حتی یک پیش مرگ نیز به حساب نخواهید آمد !
اما اگر شاخ ادعا های گیم نت محلتان را بشکنید چه ؟ اینکار ممکن است ؟ اگر بشود می دانید چقدر بعد از سربلند بیرون آمدن از بازی ، شکست خورده ها را با حرف هایتان سر به سرشان خواهید گذاشت ؟ شما با کمک کردن به این تاپیک و به اشتراک گذاشتن تجربه های خود در بازی به یکدیگر کمک خواهید کرد تا دوستانتان را به یک Counter-strike باز حرفه ای تبدیل کنید و آن ها را از نوب به کارکشته در این زمینه مبدل کنید !

قوانین :

-  از اسپم دادن پرهیز کنید !
- تا جایی که می توانید کد های تقلب را در این تاپیک قرا ندهید !
- اگر این تاپیک مورد رضایت شما بود لطفا از گزینه ی تشکر به جای دادن کامنت استفاده کنید !

- باز هم از اسپم دادن پرهیز کنید !

اگر برای دوستان خود احترام قائل هستید لطفا قوانین را عایت کنید تا این تاپیک به هدف نهایی خود برسد و به پیشرفت یکدیگر کمک کنید .    

با تشکر از شما دوستان عزیز
پاسخ
منظورت نگرفتم
[تصویر:  70763701930488109405.gif]
پاسخ
(09-14-2013, 08:44 PM)'die99' نوشته است: منظورت نگرفتم

الان برات مثال میزنم صبر کن !
اصطلاحتی کاربردی که در گیم نت ها به کار می برند :

ول دادن : پرکاربردترین اصطلاح به معنی شانسی کسی رو کشتن !
رمپ : گودال کنار در A در مپ ,de_dust 2 و بالا پایین و سگ دونی هم بهش میگن !
راه باریک - پله یا شیار : راهی که از بالا به بمب ساید A میرسه (de_dust2)
white شدن ، کور شدن : با انداختن flash حریف برای مدتی صفحه رو سفید میبینه و نمیتونه چیزی رو ببینه !
خط گرفتن : جاهايي مثل سر پيچ ها و تقريبا جاهاي كمپ، اسلحه رو نشون ميكنن تا بازيكن حريف بياد و بکشنش !
bomb side : محل قرار گرفتن بمب
plan bomb : بمب گذاشتن
Sharon كردن : یعنی دو نفر با یک تیر زدن . مثلا با دیزرت یا اسنایپ
راش كردن : جلو رفتن
بیس یا base : جایی که پلير توش  Spawn یا متولد میشه !
هد شات : همه می دونن !

چند اصطلاح دیگر :

بمب دراپ شد :
كسي كه بمب داشت زدنش
نايف کردن : با چاقو حریفتو بزني ( اگه نایفت کنن مثل لایی خوردن توی فوتباله ! )
کمپ کردن : یه جا مخفی میشی و منتظر میمونی تا هر کی رد شد قایمکی بزنیش و جات رو نفهمه !

چند نکته :
-
تیر هایی که رها می کنید از دَر ها رَد میشه پس اگه پشت در کمپ بکنید و طرف از اون طرف دَر شلیک کنه و بهتون بخوره تعجب نکنید !
- در شلیک کردن با تفنگ ها دقت کنید که تیر ها را پشت سر هم رها نکنید زیرا تیر ها به اطراف پرت میشود و به هدف نمی خورد هرجند که نشانه روی هدف باشد ، پس بیشتر از 4 تیر هربار نزنید و پشت سر هم این کار را تکرار کنید . مفید خواهد بود . من زیاد با تفنگ کلاش میرم جلو پس در مورد کلاش مطمئنم که به خوبی صدق میکنه و اگه با اصلحه های دیگه شما کار میکنید سریع قلقش دستتون میاد ولی این نکاتی که گفتم اصلحه های دیگه رو هم شامل میشه !
پاسخ
(09-14-2013, 08:48 PM)'Alireza M' نوشته است:
(09-14-2013, 08:44 PM)'die99' نوشته است: منظورت نگرفتم

الان برات مثال میزنم صبر کن !
اصطلاحتی کاربردی که در گیم نت ها به کار می برند :

ول دادن : پرکاربردترین اصطلاح به معنی شانسی کسی رو کشتن !
رمپ : گودال کنار در A در مپ ,de_dust 2 و بالا پایین و سگ دونی هم بهش میگن !
راه باریک - پله یا شیار : راهی که از بالا به بمب ساید A میرسه (de_dust2)
white شدن ، کور شدن : با انداختن flash حریف برای مدتی صفحه رو سفید میبینه و نمیتونه چیزی رو ببینه !
خط گرفتن : جاهايي مثل سر پيچ ها و تقريبا جاهاي كمپ، اسلحه رو نشون ميكنن تا بازيكن حريف بياد و بکشنش !
bomb side : محل قرار گرفتن بمب
plan bomb : بمب گذاشتن
Sharon كردن : یعنی دو نفر با یک تیر زدن . مثلا با دیزرت یا اسنایپ
راش كردن : جلو رفتن
بیس یا base : جایی که پلير توش  Spawn یا متولد میشه !
هد شات : همه می دونن !

چند اصطلاح دیگر :

بمب دراپ شد :
كسي كه بمب داشت زدنش
نايف کردن : با چاقو حریفتو بزني ( اگه نایفت کنن مثل لایی خوردن توی فوتباله ! )
کمپ کردن : یه جا مخفی میشی و منتظر میمونی تا هر کی رد شد قایمکی بزنیش و جات رو نفهمه !

چند نکته :
-
تیر هایی که رها می کنید از دَر ها رَد میشه پس اگه پشت در کمپ بکنید و طرف از اون طرف دَر شلیک کنه و بهتون بخوره تعجب نکنید !
- در شلیک کردن با تفنگ ها دقت کنید که تیر ها را پشت سر هم رها نکنید زیرا تیر ها به اطراف پرت میشود و به هدف نمی خورد هرجند که نشانه روی هدف باشد ، پس بیشتر از 4 تیر هربار نزنید و پشت سر هم این کار را تکرار کنید . مفید خواهد بود . من زیاد با تفنگ کلاش میرم جلو پس در مورد کلاش مطمئنم که به خوبی صدق میکنه و اگه با اصلحه های دیگه شما کار میکنید سریع قلقش دستتون میاد ولی این نکاتی که گفتم اصلحه های دیگه رو هم شامل میشه !

یادش بخیر[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
من و دوستام قبلا" که میرفتیم گیمنت کانتر بازی میکردیم و همه با هم سر من دعوا میکردن اخه استاد کانتر بودم.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
ینی اونقدر حرفه ای بودم که همرو میترکوندم و دقیقا" همه این کلمات رو غیر از بعضی ها (چون یه چیز دیگه بهش میگفتیم) بلدم.

دمت گرم که خاطراتمون رو زنده کردی دادا[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
YoU ThinK YoU KnoW ME?!?!?
پاسخ
بابا من که حریف ندارم همه برام نوب هستن

کانتر بهترین بازی زندگیم هستش

حتی جی تی ای وی هم مثل اون برام نمیشه

تو هر  بازی اگه کسی رو نایف نکنم بیرون نمیام
پاسخ
خدایی یکی از بهترین بازیهای من بود.فک نکنم کسی باشه اینو نشناسه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
1 نکته ی دیگر در بازی :

-در زمان در گیری حرکت کنید: وقتی در درگیری قرار گرفتید با زدن جهت کلید چپ و راست و پرش ، حریف را گیج کنید.

مطلب :

خیلی ها کانتر و ترور را بر اساس اسلحه هاشون انتخاب می کنن و هر کدوم اسلحه های مشهور خود شون رو دارن اما کلاش بهتره یا m4 ؟
-قدرت کلاشینکف از m4 بیشتر است به طوری که اگر با یک تیر کلاش به سر دشمن بزنید آن شخص بدون شک می میرد ولی اگر با 
m4 به سر طرف یک تیر بزنید طرف خیلی Health از دست می دهد ولی نمی میرد ( در صورت این که طرف ضد گلوله پوشیده نباشد می میرد)
- پرش گلوله در کلاشینکف بیشتر از m4 است بطوریکه با زدن هر تیر ،نشانه ی کلاش بیشتر از m4 بالا می رود. ( راه کنار اومدن با کلاش رو توی کامنت های قبلیم گفتم )

- قیمت کلاش از M4 ارزانتر است . (تا 600 $ دلار) 
مطلب :

آموزش کلاش و m4

1.اینگونه اسلحه ها دارای پرش بالایی هستند پس اگر قصد رگبار گرفتن دشمن را دارید حساب شده عمل کنید طوری که اگر رگبار گرفتید نشانه آنقدر بالا نرود که دیگر به دشمن تیر نخورد ، باید روی شکم و سینه دشمن را رگبار بگیرید که با پرش نشانه ، تیر به سر دشمن برخورد کند.

2.این دو اسلحه دارای تیر های نسبتا قوی هستند که می توانند با زدن یک تیر به سر دشمن
او را بکشد ( هد شات ) کند پس اگر می خواهید طرف را با یک تیر از پا بیاندازید سعی کنید تک تک تیر به سر دشمن بزنید ( به صورت تک تک اگر تیر بزنید دیگر تفنگ پرش نمی کند)

گفتم شاید این به دردتون بخوره !

[تصویر:  25fj505.png]
پاسخ
بکوب شلیک نکنید.
سعی کنید وقتی تیر اندازی می کنید حرکت نکنید(کانترCODنیست).
از پولتون خوب استفاده کنید.
اگه پول زیاد دارید از ماشین گان که معمولا شماره5هست استفاده کنید و جلوتر از بقیه ی افردا گروه برید و بر عکس تنفگای دیگه بکوب شلیک کنید.
عجولانه کاری نکنید(CODنیست).مثلا وقتی جونتون کمه جو گیر نشید که زود دشمنو بکشید.شک نکنید زود می میرید.

اینا تجربه ی شخصیم بود در ضمن وقتی تیر می خورید اینو اونور بپرید
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
چند تا نکته :

- اگه پولت 800 بود و ترور هم بودی باید یك دیزرت بخری و یكم كمپ كنی و منتظر این باشی كه یكی بمیره و اسلحشو برداری.- هیچوقت شات گان و ماشین گان نخر .
- بهترین اسلحه ها m4 و كلاش هستن كه با زدن F1 میتونی بخریشون - زود به زود خشاب عوض نکنید (مثل من) و وقتی که به 3 تیر یا 2 تیر آخر رسیدید در یک جای امن کمین کنید و خشاب عوض کنید.
- همیشه با خود smok یا بمب داشته باشید (منظور : نارنجک - فلش - دود زا ) .
- m4 : با این اسحه فقط تو شكم باید ول داد كه خیلی صفا داره البته تك تك هم خوبه ولی نه مثل كلاش چون كلاش قدرتش بیشتره اما m4 سرعت تیر خالی كردنش بیشتره . وقتی ام m4 دارید با خفه كن بهترین وجه ممكنشه چون با دقت بالایی میزنه ولی بدون خفه كن قدرتش بیشتر میشه فقط بازم زیاد فرقی نمیكنه ولی بهتر با خفه كن برید چون بردش رو هم زیاد میکنه !

نقل‌قول: خط گرفتن اسنایپ :
عکسهای زیر نشان دهنده ی محل ایستادن و چگونگی خط گرفتنه.
[تصویر:  bass-terror-line1.jpg]
[تصویر:  bass-terror-line2.jpg]
تو عکس دوم جای زوم من دقیق محل هدشاته.
از طرفی دیگه به خاطر فاصله ی کم بین دو دَر ((سی تی ها)) نمی تونن با هم راش کنن.
یعنی پس از زدن نفر اول تا نفر دوم بیاد ، اسنایپر گلنگدن زده و می تونه اون یکی هم بزنه.
پس اگه تمرین خوبی داشته باشین همه رو پشت سر هم می زنین.
ولی اگه یکی از دستتون در بره راست پشت بشکه و چپ دالون B هست و...

[تصویر:  line%20%281%29.jpg]
[تصویر:  line%20%2811%29.jpg]
[تصویر:  line%20%2812%29.jpg]
[تصویر:  line%20%2813%29.jpg]
[تصویر:  line%20%2814%29.jpg]
[تصویر:  line%20%2815%29.jpg]
[تصویر:  line%20%2816%29.jpg]
[تصویر:  line%20%2817%29.jpg]

اینم واسه کسایی که کاملا مبتدی هستن :[table][tr][td]
راه رفتن آرام
[/td][td]
shift
[/td][/tr][tr][td]
پریدن
[/td][td]
space
[/td][/tr][tr][td]
نشستن
[/td][td]
ctrl
[/td][/tr][tr][td]
شلیک
[/td][td]
left click
[/td][/tr][tr][td]
نگاه به پایین ، بالا و اطراف
[/td][td]
mouse
[/td][/tr][tr][td]
لیست خرید سلاح
[/td][td]
B
[/td][/tr][tr][td]
خرید تجهیزات اضافی
[/td][td]
O
[/td][/tr][tr][td]
انتخاب گروه
[/td][td]
M
[/td][/tr][tr][td]
دوربین دید در شب
[/td][td]
N
[/td][/tr][tr][td]
تعویض سریع اسلحه
[/td][td]
Q
[/td][/tr][tr][td]
چراغ قوه
[/td][td]
F
[/td][/tr][tr][td]
انداختن سلاح
[/td][td]
G
[/td][/tr][tr][td]
برقراری ارتباط ( استفاده از اشیاء دیگر )خنثی كردن بمب وگرفتن گروگان ها
[/td][td]
E
[/td][/tr][tr][td]
استفاده از تجهیزات ویژه سلاح
[/td][td]
Right click
[/td][/tr][tr][td]
نمایش امتیاز کارکنان
[/td][td]
tab
[/td][/tr][tr][td]
خشاب گذاری مجدد
[/td][td]
R
[/td][/tr][/table]
پاسخ
یادش بخیر رفتیم گیم نت کانتر شرطی با 10 تا این لاتا .کانترشون حرف نداشت بعد باهم بازی کردیم پکوندمشون و5 دقیقه بعد جنازه کناره خیابون پیدام کردن
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,375 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  شبکه بازی کردن Counter-Strike Global Offensive smnmasoud 1 3,224 09-04-2015, 07:45 PM
آخرین ارسال: Blue Sun
  !! بازی کردن GTA V و بازی های دیگر با دسته ی معمولی با امکان ویبره دسته!! Mehrshadhp 0 42,710 05-11-2015, 09:20 PM
آخرین ارسال: Mehrshadhp
  کسی پچ بازی just cause 2 برای ps3 داره ؟ تو صفحه ی بازی هیچ یک از دکمه ها کار نمیکته؟ filyp 2 1 1,874 08-23-2013, 09:18 PM
آخرین ارسال: spartacus
  آموزش انلاین بازی کردن Counter Strike 1.6 + آموزش تصویری Mr.SyroN 0 1,831 07-28-2013, 04:46 AM
آخرین ارسال: Mr.SyroN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان