امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTAV لیست علاقه مندی گیمر ها برای ان.
علاقه مند به چه کاری هستید در بازی gta v.
[تصویر:  83704026031415909648.jpg]
مقدمه.
بازی gtav  انقدر بزرگ است که برای لذت بردن از این بازی باید ان را ماه ها بازی کرد حال هر گیمری علاقه مند به کار هایست که نقش مهمی در بازی کردن gta vدارد.و بیشتر دوست دارد ان کار ها را انجام دهد چه چیزی را دوست دارید تجربه کنید که پیش از عرضه بازی به ان فکر میکنید.
لیست علاقه مندی های بازی.
.استفاده کردن از شخصیت مورد نظر مایکل یا تروور یا فراکلین.به طوری که  یکی از این سه شخصیت جالب تر است برای هر گیمری  و انتظار ان را می کشید.
.دیدن محیط باز و پر جزئیات بازی که برای ان لحظه شماری میکنم و دیداربا بازی که در حال تبدیل شدن به بزرگ ترین بازی تاریخه گیمه.
.رفتن به ته دریا و پیدا کردن تمام چیز های که پنهان هستندو برای اولین بار در سری . gta.
[تصویر:  24386142452455197079.jpg]
.سوار شدن در ماشین هایه سرعت بالای gtavو با سلیقه شخصی خو ماشین ها را  شخصی سازی کردن.
.داشتن حیوان خانگی و ارطباط عمیق داشتن با حیوان اهلی.مثل سگ یا گربه .
.سوار زیر دریایی شدن و تجربه کرد این که چه حسی دارد سوار شدن زیر دریایی در gta v.
.کشتار بی رحمانه حیوانات و انسان ها .
.ابکش کردن یک ماشین با تیربار.
بازی کردن تنیس یا گلف یا مسابقات تیرندازی یا دوچرخه سواریی یا ماشین سواری یا موتور سواری.
[تصویر:  68308605677504464161.jpg]
.شیرجه زدن در وسط دریا و مواجه شدن با کوسه.
.سوار شدن در هلیکوپتر اپاچی و ویران کرد هر چیزی که وجود دارد.
.ولگردی در خیابان ها و در گیر شدن با همه.
.پریدن از ارتفاع و باز نکردن چتر نجات و خود کوشی کردن.
.دزدی کردن از بانک و طلا فروشی ها با نقشه قبلی یا بدون نقشه قبلی .
.ماشین را در پیاده رو انداختن و زیر کردن همه افراد در ان جا.
[تصویر:  35611924391809555690.jpg]
.درجه اخر خلاف را پر کردن و فرار از دست پلیس ها.
.سوار بر تریلی شدن و پا بر روی گاز گذاشتن و اتوبان را به هم ریختن.
.کاری به هیچ چیز نداشتن و دوچرخه سواری کردن و پیاده روی و یوگا کار کردن.
.مبارزه با گروه های خلاف کاردر بازی و همه را به جان هم انداختن .
.استفاده از انواع گاز ها اشکاور اتش زا نارنجک  گاز خواب اور چسباندن دینامیت به هر جای.
.سویچ کرد بین شخصیت ها به طور مداوم.
[تصویر:  91941675986435013641.jpg]
.رفتن به مکان های لباس و خرید انواع لباس ها چون شخصیت قابل بازی باید خوش پوش باشد یا خالکوبی کردن.
.رفتن به فرودگاه و نابود کردن هواپیمان ها و همه چیز در فرو دگاه.
.دیدن تخریب پذیری وهوش مصنوعی در بازی و این که چه مقدار پیشرفت کرد این سری نسبت به سری های قبل.
.گوش دادن به انواع موسیقی ها و سبک مورد علاقه خود در ماشین ها.
گرفتن تمام اسلحه های بازی و تجهیز کردن ان ها به صدا خفه کن یا چراغ قوه یا لیزر یا خشاب بیشتر استفاده از دو ربین های پیشرفته و شاید دوربین های دید در شب گرفتن انواع لباس های ضد گلوله پیشرفته و ماسک های اهنین و عوض کردن رنگ سلاح یا لباس همان طور که گیمر میخواهد.
[تصویر:  04773329983281102807.jpg]
.رفتن به کلوپ های شبانه و رقصیدن.
.رفتن به مناطق کوهستانی در بازی و کوهنوردی کردن و دیدن این که چند نوع اب و هوا در بازی وجود دارد.
..گرچه این مقدار از علاقه مندی ها برای گیمر ها حدود یک در صد از کل مواردبازی است ولی چه چیزی برای شما مهمتر است در این بازی و در این 15 روز به عرضه جهانیه این بازی چه چیزی را دوست داریدو رویایه ان را دارید.gtav
[تصویر:  93947938582529417855.jpg]

بسیار زیباست
پاسخ
فک نمیکنم جاش اینجا باشه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
منبع؟؟؟؟(فک نکنم خودت نوشته باشی)
[تصویر:  77548233530948471452.jpg]

پاسخ
من علاقه مند به اینکار [img]images/smi/s0 (52).gif[/img]برای بازی gta v هستم به دو دلیل :
1-عدم انتشار بازی برای pc
2-زیاد مطلب دیدن درباره این بازی
[تصویر:  23282666029139681402.jpg]
پاسخ
علاقه مندی های من:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سوار شدن در ماشین هایه سرعت بالای gtavو با سلیقه شخصی خو ماشین ها را  شخصی سازی کردن. 

.داشتن حیوان خانگی و ارطباط عمیق داشتن با حیوان اهلی.مثل سگ یا گربه .

.سوار زیر دریایی شدن و تجربه کرد این که چه حسی دارد سوار شدن زیر دریایی در gta v.

.شیرجه زدن در وسط دریا و مواجه شدن با کوسه. 

.سوار شدن در هلیکوپتر اپاچی و ویران کرد هر چیزی که وجود دارد. 

.ولگردی در خیابان ها و در گیر شدن با همه. 

.پریدن از ارتفاع و باز نکردن چتر نجات و خود کوشی کردن.

.دزدی کردن از بانک و طلا فروشی ها با نقشه قبلی یا بدون نقشه قبلی .

.سویچ کرد بین شخصیت ها به طور مداوم.

.رفتن به مکان های لباس و خرید انواع لباس ها چون شخصیت قابل بازی باید خوش پوش باشد یا خالکوبی کردن.

گرفتن تمام اسلحه های بازی و تجهیز کردن ان ها به صدا خفه کن یا چراغ قوه یا لیزر یا خشاب بیشتر استفاده از دو ربین های پیشرفته و شاید دوربین های دید در شب گرفتن انواع لباس های ضد گلوله پیشرفته و ماسک های اهنین و عوض کردن رنگ سلاح یا لباس همان طور که گیمر میخواهد.

ممنون[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
داداش دستت درد نکنه خیلی خوب بود ! خودتم نوشته بودی به حرف های این تازه به دوران رسیده ها گوش نکن اینا تازه مقام گرفتن بدنشون گرم هنوز [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
(09-01-2013, 04:00 PM)'mammad_n4' نوشته است: داداش دستت درد نکنه خیلی خوب بود ! خودتم نوشته بودی به حرف های این تازه به دوران رسیده ها گوش نکن اینا تازه مقام گرفتن بدنشون گرم هنوز [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

داداش شما اصن قدیمی ترین و بزرگترین عضو گیمفا ، خوبه؟
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
من فعلاعلاقه مندم برا pcبیاداگه براps4هم بیادخیلی خیلی خوب میشه
پاسخ
برای pc بیاد این کارا را ولش

ولی به شخصه دوست دارم  یک خونه در یک برج بخرم که کل شهر دیده بشه چه حالی می ده مثل تو تریلر گیم پلی[img]images/smi/s0 (59).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,227 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief yazdandoost 0 1,181 08-21-2019, 10:43 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  روزی روزگاری تلاش برای بقا نقدوبررسیResident Evil 4 PC FAN 0 1,215 08-02-2019, 11:02 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  بازی برای افتخار For Honor MoeinTN 0 1,495 12-28-2017, 01:08 PM
آخرین ارسال: MoeinTN
  مقاله های 3ریالی| بدبختی های یک گیمر sir x 8 3,874 07-14-2017, 02:32 PM
آخرین ارسال: sir alex

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان