امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی)
من که هنوزم که هنوزه دراگون ایجو دارک سولزم لامصب یک حالی میده واسه پلات دراگون ایج زحمت میکشم ولی توی خوابم دارک سولزو پلات کردم S0 (25)

پاسخ
ی بابا چرا ار پی جی باز نداریم

ی ار پی جی باز نداریم؟؟

پاسخ
اینا
ولی تایپیک خوابیده و کسی محل نمیزاره!
پاسخ
من تازه فهمیدم RPG یعنی چی
اصن یه وضیه
شدم طرفدار پر و پا قرص RPG باید تو این نوع بازیا غرق شد
پاسخ
منم نمیدونستم میرفتم بازی بگیرم به یارو میگفتم سبکش چیه میگفت ار پی جی اصلا میمردم نمیخریدم ولی الان میرم میگم بازی ار پی جی چی داری نام میبرد میگفتم یکیو بیار الان به عشق ار پی جی بلاد بورنو ویچر میخوان پی اس فور بگیرم

پاسخ
یه سوال.چرا بیشتر بازی های نقش آفرینی تو زمان های قدیم و افسانه ای و دوران اژدهایان اتفاق میفتن؟مثل dragon age یا witcher یا the elder scrolls؟بیان یه بازی نقش آفرینی که تو زمان حال اتفاق بیفته و طبیعی باشه درست کنن

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ
(06-04-2015, 11:48 PM)m_shark نوشته است: یه سوال.چرا بیشتر بازی های نقش آفرینی تو زمان های قدیم و افسانه ای و دوران اژدهایان اتفاق میفتن؟مثل dragon age یا witcher یا the elder scrolls؟بیان یه بازی نقش آفرینی که تو زمان حال اتفاق بیفته و طبیعی باشه

این مدل که میگی مشابش خیلی هست مثل mass effect یا نمونه خیلی مشهور تری که تازه نسخه چهارمش داره کولاک میکنه fallout
پاسخ
دوستان چند rpg به غیر از دراگون ایج و اسکایریم و ویچر معرفی کنید
پاسخ
(06-05-2015, 12:04 AM)THOMAS نوشته است:
(06-05-2015, 12:01 AM)Marvel Demon نوشته است: دوستان چند rpg به غیر از دراگون ایج و اسکایریم و ویچر معرفی کنید

خوب خیلی بازی های دیگه هم هستند اما من به شخصه به شما پیشنهاد میکنم سری بازی های fallout و Mass Effect رو از دست ندید،واقعا خیلی قنشگ هستن.

مس افکت رو تجربه کردم
فال اوت رو نتونستم تا حالا بازی کنم
پاسخ
(06-05-2015, 12:14 AM)Marvel Demon نوشته است:
(06-05-2015, 12:04 AM)THOMAS نوشته است:
(06-05-2015, 12:01 AM)Marvel Demon نوشته است: دوستان چند rpg به غیر از دراگون ایج و اسکایریم و ویچر معرفی کنید

خوب خیلی بازی های دیگه هم هستند اما من به شخصه به شما پیشنهاد میکنم سری بازی های fallout و Mass Effect رو از دست ندید،واقعا خیلی قنشگ هستن.

مس افکت رو تجربه کردم
فال اوت رو نتونستم تا حالا بازی کنم

فال اوت حرف نداره
هر چی از یه بازی آخرالزمانی بخوای داره از انفجارای اتمی گرفته تا جوونرای جهش یافته و اسلحه های خفن
کلا خیلی خوفه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نطر حول بازی بازی ویچر 3 levi ackerman 1 2,324 07-24-2015, 07:57 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان