امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی)
هیچ بازی رو به دارک سولز ترجیح نمی دم [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]فقط حال میده انلاین بازی کنی بری قولاشو بکشی ...برای من دشمن های عادیش سخت تر از غول هاش هست [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ
(04-10-2013, 07:43 PM)'arash12' نوشته است: هیچ بازی رو به دارک سولز ترجیح نمی دم [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]فقط حال میده انلاین بازی کنی بری قولاشو بکشی ...برای من دشمن های عادیش سخت تر از غول هاش هست [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
منم تو دشمنای عادیش موندم چه برسه به غول هاش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ما که تو عادیش موندیم چه برسه به مولتی[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
تموم کردنش مثل خواب میمونه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
ملتی اصلا نداره [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]....وقتی اورجینال میخری وقتی داخل بازی بشی کلا نقشه آنلاینه و ممکنه مثلا وسط نقشه یک دفعه یک نفر رو ببینی که می افته به جونت [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]...اگه بخوای طرف باهات دشمن نباشه باید مثل خود اون طرف باشی مثلا یا آدم یا غیره ...[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] من که تقزیبا تا خراش رفتم یک شمشیر پیدا کردم همرو با یه ضربه می کشم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]...یک جا هم گیر کردم که یک محیط هست توش پر از روح هست بعد میریم یک در بزرگ رو باز می کنیم  بعد او طرفش چند تا اژدها هست بعد که ردش می کنم میرسم به یک پله شکسته ...بعد نمی دونم باید چکار کنم یک ویدیو دیدم یارو پرید پایین ولی نمرد ولی من می پرم میمیرم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ
ببخشید کدوم یکی از فاینال فانتزیا برا pc هست؟
پاسخ
 Final Fantasy Online  & Final Fantasy VII Remakeالبته من فاینال های Ps1 ,ps2  رو روی پی سی اجرا کردم کلی هم حال میده![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

لینک دانلود بازی Final Fantasy VII Remake برای PC
http://downloadfire.xzn.ir/?p=1958
[تصویر:  rkwi4.jpg]
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
دوستان با توجه به اين كه من براي اولين بار ميخوام اين سبك رو تجربه كنم..........به نظر شما دارك سولز 1و2 يا ديمون سولز انتخاب  هاي خوبي هستند؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شنيدم كه ميگن يكي از ويژگي هاي اين بازي ها سختي آنها هستش..........[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منتظر هستم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
(04-18-2013, 05:49 PM)'Tidus' نوشته است:  Final Fantasy Online  & Final Fantasy VII Remakeالبته من فاینال های Ps1 ,ps2  رو روی پی سی اجرا کردم کلی هم حال میده![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[تصویر:  rkwi4.jpg]
گرافیکش خوبه گیمپلیش چی؟

پاسخ
(04-19-2013, 05:06 PM)'grey' نوشته است: دوستان با توجه به اين كه من براي اولين بار ميخوام اين سبك رو تجربه كنم..........به نظر شما دارك سولز 1و2 يا ديمون سولز انتخاب  هاي خوبي هستند؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شنيدم كه ميگن يكي از ويژگي هاي اين بازي ها سختي آنها هستش..........[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منتظر هستم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

شما درست شنیدی جفتشون شبیه هم هستند البته من Demon Souls رو نرفتم فکر کنم Demon Souls بهتر باشه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(04-19-2013, 05:46 PM)'new assassin' نوشته است:
(04-18-2013, 05:49 PM)'Tidus' نوشته است:  Final Fantasy Online  & Final Fantasy VII Remakeالبته من فاینال های Ps1 ,ps2  رو روی پی سی اجرا کردم کلی هم حال میده![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

گرافیکش خوبه گیمپلیش چی؟

اگه دنیال گرافیک و گیم پلی هستی بیخیال شی بهتره!یعنی سری های ps1 &Ps2 رو بیخیال شی!البته ps2 نسبت به ps1 خیلی بهتره.(گرافیک و گیم پلی)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
با آرش موافقم RPG فقط دارک سولز خیلی حال میده وقتی با غول هاش میجنگی من تمومش کردم [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
بهترین بازی تو این سبک اسکایریم هستش که نظیر نداره.نقدش رو دارم مینویسم و انشا الله تا جمعه میدم.نقدش واقعا سخته.فکر کنم تا اون وقت هم لنگ بزنه نقدم. میترسم این همه که وقت دارم براش میزارم اخرش  کسی بازدید ازش نکنه.خدایا به امید تو[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من بازیش رو تموم کردم.عالیه.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نطر حول بازی بازی ویچر 3 levi ackerman 1 2,313 07-24-2015, 07:57 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان