امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(07-22-2014, 07:38 PM)ehsanking نوشته است: داداش از بیرون خریدم گرافیکم 1 رم هم 3

بهتر بود مدل کارت گرافیکتون هم میگفتید کرک بازی رو دانلود کنید بریزید اگه بازم بالا نیومد روی یه سیستم دیگه هم تست کنید کار نکرد مشکل از بازیه باید برید تعویض کنید
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
اقا یکی کمک کنه!!!بعد سالها رفتم دوباره gtaConfuseda رو نصب کردم. میرم تو بازی موس کار نمیکنه! عذاب آوره! ویندوزم8.1 هستش.
پاسخ
(07-24-2014, 12:50 AM)maroon15 نوشته است: اقا یکی کمک کنه!!!بعد سالها رفتم دوباره gtaConfuseda رو نصب کردم. میرم تو بازی موس کار نمیکنه! عذاب آوره! ویندوزم8.1 هستش.

عزیز بازی قدیمی هست برای همین نمیتونم کمک زیادی بهتون بکنم ممکنه بخاطر این باشه که از ویندوز 8.1 استفاده میکنید
یه نگاهی به قسمت ستینگ بازی بندازید شاید بتونید مشکل رو حل کنید اگه نتونستید کرک بازی رو دانلود کنید و بریزید اگه باز هم مشکلتون حل نشد روی یه سیستم که ویندوز 7 داره نصب کنید اگه باز هم موس کار نکرد مشکل از بازی هست
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
(07-24-2014, 12:50 AM)'maroon15' نوشته است: اقا یکی کمک کنه!!!بعد سالها رفتم دوباره gtaConfuseda رو نصب کردم. میرم تو بازی موس کار نمیکنه! عذاب آوره! ویندوزم8.1 هستش.

راست کلیک کن روی ایکون بازی. برو داخل پروپرتیز. داخل کامپتایبلیتی. اون گزینه ویندوز ها رو بگذار رو اکس پی سرویس پک دو. اگه نشد بگذارش روی ویندوز نود و هشت یا نود وپنج.

James P. Ark
پاسخ
 سلام عزیزان...
بازی مکس پین ١رو یادتون میاد؟

نرم افزاری وجود داره که بتونم فایل های mpm بازی رو باهاش ویرایش کنم؟
فایلهای mpm همون مود های بازیه...

یه سوال دیگه...
فدیما وقتی سی دی نصبش رو میذاشتم, اتوران صفحه اول عکس ماسک بود
همون که ماسک میذاره و صورتش سبز میشه... اون سیدی اون مود رو که من دنبالش میگردم رو داشت
کسی اون سی دی نصب رو داره؟

خواهش میکنم کمکم کنید...
ممنون...
پاسخ
اقا من همه ارور های واچ داگز رو رفع کردم جز این یکی
has stopped working
کرک اسکیدرو و هاتفیکس هم ریختم نشده
کد BCDEdit را اجرا میکنم cmd میگه اکسس دنید بعد cmd را با run as adminstor باز میکنم BCDEdit میگه ساکسسفولی اما همون وقت یا بعد ریستارت بازی رو که باز میکنم میزنم کانتینیو باز has stopped working میده
اقا کچل کرده منو هرکی میتونه کمک کنه
ممنون
پاسخ
سلام من توی دارک سولز 2 بعد از نصب Crown of the Sunken King نیدونم چطور باید وارد دی ال سی بشم لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه.
پاسخ
اقا من همه ارور های واچ داگز رو رفع کردم جز این یکی
has stopped working
کد BCDEdit را اجرا میکنم cmd میگه اکسس دنید بعد cmd را با run as adminstor باز میکنم BCDEdit میگه *****سفولی اما همون وقت یا بعد ریستارت بازی رو که باز میکنم میزنم کانتینیو باز has stopped working میده
ممنون
(07-25-2014, 03:44 PM)'derp' نوشته است: اقا من همه ارور های واچ داگز رو رفع کردم جز این یکی
has stopped working
کد BCDEdit را اجرا میکنم cmd میگه اکسس دنید بعد cmd را با run as adminstor باز میکنم BCDEdit میگه *****سفولی اما همون وقت یا بعد ریستارت بازی رو که باز میکنم میزنم کانتینیو باز has stopped working میده
ممنون

منم همین مشکل رو داشتم درایور 14.4 ای ام دی رو نصب کردم مشکل حل شد.

پاسخ
14.6 RC
دارم بالا تر از 14.4 ـه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,260 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان