امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام دوستان من 2 تا سوال داشتم:1- کارت گرافیکم برای انویدیا هست. اخرین نسخه کارت گرافیک nvidia یعنی نسخه 344.75 رو دانلود کردم زمانی که خواستم نصب کنم سیستم رو انالیز میکنه بعد ارور میده چی کار باید بکنم؟ ویندوزم هم 8.1 هست. نوشته بود برای کارت گرافیک های سری 100 تا 700 من کارت گرافیکم سری 200 هست از یه سایت معتبر هم دانلود کردم. درایور قبلی رو هم پاک ردم بعد خوستم این رو نصب کنم ارور میده؟؟؟ کسی میدونه چرا؟؟؟:تصویر به اندازه 17% (500x372) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (600x446) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.[تصویر:  ixz6lhkst6zzeamj02fh.png]           
2- من بازی murdered Soul رو نصب کردم زمانی که میخوام وارد بازی بشم این ارور رو میده:[تصویر:  6oe1qv924sncjhgq2wvn.png]                                                     

کرک های مختلف رو هم امتحان کردم جواب نداد  ویندوزم هم 8.1 64 بیتی هست. اگه کسی میدونه علتش چیه راهنمایی کنه. من موقع نصب بازی انتی ویروس و فایروال ویندوز رو غیر فعال نکرده بودم یعنی میتونه برای این باشه؟؟؟خواهشا کسی واقعا میدونه علتش چیه پاسخ بده   ممنون

پاسخ
سلام دوستان من بازی Alien:Isolation رو خریدم نصب کردم خواستم واد بازی بشم ارور Directx 11 not supported.اخه کارت گرافیک من تا directx 10.1 رو بیشتر ساپورت نمیکنه. یه نرم افزار هایی هست که میشه بازی هایی که دایرکت ایکس 11 میخواد رو میشه با directx 10 هم اجرا کرد با این نرم افزار بازی افت فریم یا گرافیک بازی پایین نمیاد. بعد افریم . گرافیک اگه داره کم هست یا شدید؟؟؟ اگه نمیاد نرم افزار رو معرفی و لینک دانلودشو بدید.   ممنون

پاسخ
(12-31-2014, 12:58 PM)'soroush talebi' نوشته است: سلام دوستان من بازی Alien:Isolation رو خریدم نصب کردم خواستم واد بازی بشم ارور Directx 11 not supported.اخه کارت گرافیک من تا directx 10.1 رو بیشتر ساپورت نمیکنه. یه نرم افزار هایی هست که میشه بازی هایی که دایرکت ایکس 11 میخواد رو میشه با directx 10 هم اجرا کرد با این نرم افزار بازی افت فریم یا گرافیک بازی پایین نمیاد. بعد افریم . گرافیک اگه داره کم هست یا شدید؟؟؟ اگه نمیاد نرم افزار رو معرفی و لینک دانلودشو بدید.   ممنون

دوست عزیز به نظرم شما دنبال این نرم افزار نرو آخه روشش دنگ و فنگ داره .
حالا اگه می خوای بیا اینم لینکش :
http://www.game2dl.com/1393/03/how-to-pl...irectx-10/
ولی اگه بازی رو اجرا کردی بازم لگ داره 100%

[تصویر:  Dhoom-3-Aamir-Khan.jpg]
پاسخ
سلام به دادم برسید!!! من هر بازی نصب میکنم این ارور رو میده:[تصویر:  v7afgmd6l8fm7aj238c5.png]                    بازی های battlefield 4--murdered soul--alien:isolation رو نصب کردم هر 3 موقع ورود به بازی این ارور رو میده ویندوزم رو هم عوض کردم فایده نداشت. کرک های مختلف رو امتحان کردم انتی ویروسم رو غیر فعال کردم فایده نداشت. کمک!!!!![img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
سلام .
من امروز بازی just cause 2 رو نصب کردم همون قسمت اولش موندم که داره از هواپیما میپرا پایین
هر دکمه ای هم می زنم (به جز w-a-s-d که برا حرکته ) هیچ کاری نمی کنه لطفا راهنماییم کنید
پاسخ
(12-31-2014, 08:32 PM)'soroush talebi' نوشته است: سلام به دادم برسید!!! من هر بازی نصب میکنم این ارور رو میده:[تصویر:  v7afgmd6l8fm7aj238c5.png]                    بازی های battlefield 4--murdered soul--alien:isolation رو نصب کردم هر 3 موقع ورود به بازی این ارور رو میده ویندوزم رو هم عوض کردم فایده نداشت. کرک های مختلف رو امتحان کردم انتی ویروسم رو غیر فعال کردم فایده نداشت. کمک!!!!![img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

نمی دونم ولی حدث من اینه که باید گرافیکت رو اپدیت کنی

فخر کردن انسان به خود نشانه کم عقلی اوست
امام علی (ع)
پاسخ
سلام دوستان
یه اسکایریم باز قهار میخوام جواب سوالامو بده
اول اینکه من نسخه legendary edition رو نصب کردم مدتها قبل. وقتی میرفتم جلو تو بازی میپرید بیرون از بازی بدون هیچ پیغامی .بعدش هم که دوباره شروع میکردم بازم بیرون میپرید(تقریبا هر نیم ساعت) بازی هم روون اجرا میشد ولی وقتی یخورده وقت میگذشت بعضی چیزا تو بازی رنگشون بنفش میشد مثل ابزارآلات و حتی حیوونا !!!
سیستم هم 4gig رم- gtx 650 ti - core i5 3470 3.2 ghz  
هم تو ultra  ، هم تو high ، هم تو  medium می پرید بیرون . تو Data بازی سه مود Dawnguard ، dragonborn و hearthfire بود و 3 دیتا به نام های  HighResTexturePack 01 ، HighResTexturePack 03 ، HighResTexturePack 02 . من دوتا ازاین 3 تا دیتای آخری رو که غیر فعال میکردم دیگه بیرون نمی پرید حتی رو Ultra .
میخواستم ببینم این مشکل بخاطر رم هستش یا بازی خرابه یا مود ها با هم نمی سازن و یا ...؟
یه سوال هم در مورد مود های بازی دارم که از سایت nexusmods دانلود کردم تقزیبا شبیه مشکل بالاییه
یکی که سرد و گرم  چشیده اسکایریمه جواب بده لطفا
ممنون
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
دوستان منو راهنمایی کنید دیگه :
من دیروز بازی just cause 2 رو نصب کردم همون قسمت اولش موندم که داره از هواپیما میپرا پایین
هر دکمه ای هم می زنم (به جز w-a-s-d که برا حرکته ) هیچ کاری نمی کنه لطفا راهنماییم کنید
پاسخ
جواب بدید دیگه
پاسخ
سلام دوست عزیزبرای جواب دادن به سوالاتون یک کمی صبر کنید.در اون مورد هم که من دقیقا یادم نیست ولی وقتی دوی هلیکوپتر هستید به غیر از همون چهار دکمه ای که گفتید دکمه های F و E هم جواب میده.توی این مرحله ی که شما میگید دقیقا باید چیکار کنید؟
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,527 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,263 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,709 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان