امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
با سلام من بازی  Call of Duty: Advanced Warfare رو نصب کردم. ولی وقتی وارد بازی میشم صفحه سیاه و فقط صدا میاد و اول بازی که میگه دکمه ی F رو بزنم ولی تصویر بازی سیاهه لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه البته گرافیکم پایینه (intel hd 4000) . آیا به خاطر پایین بودن گرافیکه یا دلیل دیگه ای داره؟
پاسخ
سلام 
من الان بعضی بازی ها مثل witcher 3 یا sniper elite 3 مشکل دارم اونم این که بازی بعد حدود 15 دقیقه اول یه صفحه سیاه میاد و بعد اونم هیچ کاری نمیشه کرد جز ریستارت 
اما مثلا با بازی fifa 15 مشکلی نداره و راحت اجرا میشه و این صفحه نمیاد

آخرین درایورم نصبه

خیلی لنگم اگه میشه راهنمایی کنید
پاسخ
سلام

میشه لطقا بگید از این سری بازی هایی ک در زیر نام میبرم تا الان چه نسخه هاییشون منتشر شده برای PC؟ 
از همون نسخه ی اول تا اخر به ترتیب و با نام کامل
ممنون

God of war
Batman
Metal gear solid

و اینکه آیا Batman و MGS ارزش بازی کردن از نسخه ی اول تا اخر رو دارن یا نه؟ (نظر شخصی خودتون و منتقدین)

خیلی ممنون اگر کامل پاسخ بدید ;)
ما از اوناشیم که رفاقتو رفتیم تا ته...
پاسخ
(06-11-2015, 01:19 PM)Hessam.G نوشته است: سلام

میشه لطقا بگید از این سری بازی هایی ک در زیر نام میبرم تا الان چه نسخه هاییشون منتشر شده برای PC؟ 
از همون نسخه ی اول تا اخر به ترتیب و با نام کامل
ممنون

God of war
Batman
Metal gear solid

و اینکه آیا Batman و MGS ارزش بازی کردن از نسخه ی اول تا اخر رو دارن یا نه؟ (نظر شخصی خودتون و منتقدین)

خیلی ممنون اگر کامل پاسخ بدید ;)

سلام 

بازی God Of War ، هیچ نسخه ای ازش برای PC منتشر نشده ( ولی اونایی که برای PS2 هستند میتونید با مبدل بازی کنید )

بازی Batman هم نسخه های Arkham Asylum ، Arkham City و Arkham Origins برای pc منتشر شده و آخرین نسخش هم ( Arkham Knight ) حدود 12 روز دیگه برای PC منتشر میشه .

بازی MGS هم فقط دو نسخه ی آخرش برای PC هم هستند که نسخه ی MGS V : Ground Zeroes قبلا منتشر شده و نسخه ی Phantom Pain هم ماه سپتامبر 2015 برای PC منتشر میشه .

بازی Batman هم پیشنهاد من اینه که نسخه های Arkham Asylum و Arkham City رو حتما تجربه کنید ( ولی Arkham Origins جالب نیست ) چون تقریبا دنباله ی هم هستند و نسخه ی Arkham Knight رو هم که قراره بیاد حتما تجربه کنید.

بازی های MGS هم همواره از بهترین ها بوده و به شما پیشنهاد میکنم تجربشون کنید ولی من تجربشون نکردم  S0 (2)
پاسخ
سلام،اسپویل
اسپویل
اسپویل
اسپویل
ایا سرور خدایان،کریتوس در پایان خدای جنک مرد؟
پاسخ
سلام

توی بازی ویچر3 اون مرحله هست که اسمش return to crook back bog هست.اخر این مرحه بارون خودش رو ا-ع-د-ا-م میکنه.  میخواستم بدونم من تو بازی جایی رو اشتباه کردم که اینجوری شد یا نه روند بازی همینطوریه.

یه سوال دیگه

توی یه مرحله بود که یه چیزی شبیه قلب زیرزمین بود که توش یه شیطان رو زندانی کرده بودن اسم مرحلش یادم نیست ولی تو اون مرحله کارهایی که اون گفت انجام دادم(مرحلش هم اینطوری بود که باید یه اسب سیاه براش میردم تا اسب خونش رو بخورره) و آزادش کردم میخاوستم بدونم چون اون شیطان رو ازاد کردم بازی اینجوری شد یا نه. با سپاس
پاسخ
(06-11-2015, 05:42 PM)Armin-47 نوشته است: سلام

توی بازی ویچر3 اون مرحله هست که اسمش return to crook back bog هست.اخر این مرحه بارون خودش رو ا-ع-د-ا-م میکنه.  میخواستم بدونم من تو بازی جایی رو اشتباه کردم که اینجوری شد یا نه روند بازی همینطوریه.

یه سوال دیگه

توی یه مرحله بود که یه چیزی شبیه قلب زیرزمین بود که توش یه شیطان رو زندانی کرده بودن اسم مرحلش یادم نیست ولی تو اون مرحله کارهایی که اون گفت انجام دادم(مرحلش هم اینطوری بود که باید یه اسب سیاه براش میردم تا اسب خونش رو بخورره) و آزادش کردم میخاوستم بدونم چون اون شیطان رو ازاد کردم بازی اینجوری شد یا نه. با سپاس
بازی با انتخاب دیالوگ ها تغییر میکنه مثلا تو گزینه دوم میتونید اون شیطان رو بکشید بجای اینکه آزادش کنید
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
از دوستان کسی میدونه ارور زیر برای چیه و چطوری حل میشه؟ نسخه ی ریلودد بازی رو دارم.
[تصویر:  n26u_ashampoo_snap_2084.04.17_18h35m31s_...1bd607.png]
پاسخ
سلام بچه ها

كسي ميدونه تو كراش چجوري بايد الماس هاي مخفي رو بدست بياري؟مثه الماس قرمزه؟ [تصویر:  smile.png]
پاسخ
(06-11-2015, 07:14 PM)Mr BoB نوشته است: از دوستان کسی میدونه ارور زیر برای چیه و چطوری حل میشه؟ نسخه ی ریلودد بازی رو دارم.
[تصویر:  n26u_ashampoo_snap_2084.04.17_18h35m31s_...1bd607.png]

پوشه ی سوشیال کلاب رو از Program Files و Program Files(x86) پاک کن.
 مستقیم از سایت ساپورت راک استار نسخه ی به روز رو بگیر.
Step2: کلیک راست رو بزن و Run as Admin رو بزن..

اگر نشد..
 تاریخ سیستمت رو برگردون به زمانی که بازی منتشر شده یعنی 19 آپریل 2015 ببر.

(06-11-2015, 11:26 AM)pesarekhoob نوشته است: سلام 
من الان بعضی بازی ها مثل witcher 3 یا sniper elite 3 مشکل دارم اونم این که بازی بعد حدود 15 دقیقه اول یه صفحه سیاه میاد و بعد اونم هیچ کاری نمیشه کرد جز ریستارت 
اما مثلا با بازی fifa 15 مشکلی نداره و راحت اجرا میشه و این صفحه نمیاد

آخرین درایورم نصبه

خیلی لنگم اگه میشه راهنمایی کنید

لطفا مدل CPUتون رو عرض فرمایید.
 آخرین آپدیت کارت گرافیکی رو مخصوص Witcher 3 دانلود کنید.
 حتما بعد از نصب بازی کرک و آپدیت های مورد نیاز Witcher 3 و Sniper Elite 3 رو نصب کنید.
 شاید هم یک اشکال سخت افزاری باشه.. پوشاننده ی کیس رو بردارید و سخت افزار رو کاملا چک فرمایید مثلا وجود خاک و گرد و غبار موجب آسیب دیدن به سیستم و مخصوصا بازی های سنگین می شه.. یا اگر گرد و غبار نبود CPU و Ram رو چک کنید یک وقت آسیب ندیده باشند..
یا علی مدد.

(06-11-2015, 09:49 AM)Mr BoB نوشته است: با سلام من بازی  Call of Duty: Advanced Warfare رو نصب کردم. ولی وقتی وارد بازی میشم صفحه سیاه و فقط صدا میاد و اول بازی که میگه دکمه ی F رو بزنم ولی تصویر بازی سیاهه لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه البته گرافیکم پایینه (intel hd 4000) . آیا به خاطر پایین بودن گرافیکه یا دلیل دیگه ای داره؟

آپدیت کارت گرافیک رو نصب کنید. 
 اگر درست نشد وقتی بازی رو اجرا کردید Alt+Enter رو بفشارید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,523 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,258 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,701 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 92 مهمان