امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
من یه مشکل دارم وقتی دارم بازی میکنم صداش از حرکات عقب تره چکار کنم؟؟ یه مشکل دیگه دارم وقتی یه فیلم از بازی تموم میشه خودش یهو میپره ده قدم جلو تر تقریبا
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
(10-02-2015, 02:48 PM)Son of Rome نوشته است: من یه مشکل دارم وقتی دارم بازی میکنم صداش از حرکات عقب تره چکار کنم؟؟ یه مشکل دیگه دارم وقتی یه فیلم از بازی تموم میشه خودش یهو میپره ده قدم جلو تر تقریبا

چه بازی ای هست ؟
پاسخ
(10-02-2015, 02:48 PM)Son of Rome نوشته است: من یه مشکل دارم وقتی دارم بازی میکنم صداش از حرکات عقب تره چکار کنم؟؟ یه مشکل دیگه دارم وقتی یه فیلم از بازی تموم میشه خودش یهو میپره ده قدم جلو تر تقریبا
سلام
این مشکل به خاطر ضعف سیستم شما برای اجرا بازی ای هست که دارید انجام می دید. تنظیمات گرافیکی بازی رو به کمترین حالت خودش ببرید و ببینید باز هم اینجوری هست یا نه
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(10-02-2015, 02:35 PM)مجید نصر نوشته است:
(10-02-2015, 02:27 PM)payamdp نوشته است: [تصویر:  uefn1vfxyiypdksbg39s.png]

دوستان این چیه  :D :D 2 ساعته اینارو داره پر میکنه موقع نصب windy_city
این نیز بگذرد
صبر کن داره مراحل خارج کردن و جمع آوردی فایل های فشرده رو انجام میده و این بستگی به سیستمت ممکن هست از 1 ساعت تا 3 ساعت طول بکشه.
فقط نبند این پنجره رو چون اگه ببندی ممکن هست بازی برات اجرا نشه.
این هنوز تموم نشده  2 ساعت طول کشیده  Confusedleepy:   Core i 7  دارم
پاسخ
سلام من متالو تقریبا اخراشم ولی بین مراحل 36 تا 40 که هستم همش مراحل تکراریه این عادیه یا باید یه کاری انجام بدم تا درست شه
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
(10-02-2015, 05:56 PM)white.wolf نوشته است: سلام من متالو تقریبا اخراشم ولی بین مراحل 36 تا 40 که هستم همش مراحل تکراریه این عادیه یا باید یه کاری انجام بدم تا درست شه

اینا همون مراحل چپتر اول ولی با درجه ی سختی بالاتر هستن. نه رفتنشون واجب نیست ولی اگه فکر میکنی حرفه ای شدی به شدت سفارش میکنم بری. S0 (2)
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
با سلام خدمو دوستان عزیز

بنده میخواستم ویندوزم رو عوض کنم خیلی واجبه اما نمیدونم سیوش کجاست
یعنی میخوام بعد اینکه ویندوز رو عوض کردم دوباره از اول بازیش نکنم و ادامه مراحل رو برم خییلی هم فوریه ممنون میشم راهنمایییم کنید.با تشکر
پاسخ
سلام علیکم.من بازی ghost recon future soldier رو نصبیدم کرک اسکیدرو و فیکس رو هم تو پوشه کپی کردم اما رو لانچر که میزنم اخطار میدهthe system cannot find the file specified (2) createprocess failed

دو feutre soldier.exe هم میزنم یوزر اسکیدرو و پسورد دلخواه رو هم میزنم اما بازی وقتی رو play میزنم بالا نمیاد.با فایروال هم بلاک کردم اینترنت هم قطعه گرافیک هم که اپدیته همه سایتا رو گشتم همه مشکل منو دارن ولی اکثرا مشکلشون حل شده.کمکی از دستتون برمیاد؟
پاسخ
(10-02-2015, 08:50 PM)John cens نوشته است: سلام علیکم.من بازی ghost recon future soldier رو نصبیدم کرک اسکیدرو و فیکس رو هم تو پوشه کپی کردم اما رو لانچر که میزنم اخطار میده دو feutre soldier.exe هم میزنم یوزر اسکیدرو و پسورد دلخواه رو هم میزنم اما بازی وقتی رو play میزنم بالا نمیاد.با فایروال هم بلاک کردم اینترنت هم قطعه گرافیک هم که اپدیته همه سایتا رو گشتم همه مشکل منو دارن ولی اکثرا مشکلشون حل شده.کمکی از دستتون برمیاد؟
برای اجرای بازی، اونجا که میگی یوزر و پسورد دلخواه وارد میکنی، یه یوزر و پسورد هست که اونو وارد کنی راحت میری تو بازی و بازی میکنی. من خودم این کارو کردم اما یادم نمیاد اون یوزر و پسورد رو.
پاسخ
(10-02-2015, 08:49 PM)ata72 نوشته است: با سلام خدمو دوستان عزیز

بنده میخواستم ویندوزم رو عوض کنم خیلی واجبه اما نمیدونم سیوش کجاست
یعنی میخوام بعد اینکه ویندوز رو عوض کردم دوباره از اول بازیش نکنم و ادامه مراحل رو برم خییلی هم فوریه ممنون میشم راهنمایییم کنید.با تشکر
سلام خدمت شما
محل سیو بازی در این مکان قرار دارد.
\C:\Users\User Name\Documents\My Games\Darksiders2\English

(10-02-2015, 08:50 PM)John cens نوشته است: سلام علیکم.من بازی ghost recon future soldier رو نصبیدم کرک اسکیدرو و فیکس رو هم تو پوشه کپی کردم اما رو لانچر که میزنم اخطار میدهthe system cannot find the file specified (2) createprocess failed

دو feutre soldier.exe هم میزنم یوزر اسکیدرو و پسورد دلخواه رو هم میزنم اما بازی وقتی رو play میزنم بالا نمیاد.با فایروال هم بلاک کردم اینترنت هم قطعه گرافیک هم که اپدیته همه سایتا رو گشتم همه مشکل منو دارن ولی اکثرا مشکلشون حل شده.کمکی از دستتون برمیاد؟
سلام دوست عزیز
شما یکبار بازی رو پاک کنید و از اول شروع به نصب کنید. از این کرک فیکس استفاده کنید. در آخر از این لینک تمام آپدیت های بازی رو دانلود و نصب کنید.
برای قضیه یوزر خود اسکیدر وداخل فایل کرک یه فایل تکس به اسم خود اسکیدرو هست که وقتی بازش کنید یوز و پسورد رو میگه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,527 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,445 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,263 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,713 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 21 مهمان