امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
اقایون داداشم مشکلم حل شد ممنون ازتون خیلییییی گلید
پاسخ
با عرض سلام ، دوستان من مرحله 30 The Phantom Pain هستم ، اما هنوز "DD" یا همون سگه رو باز نکردم

لطفا بگید من کدوم مرحله رو درست نرفتم و کجای کارم ایراد داره که نتونستم بازش کنم که من دوباره اون مرحله رو انجام بدم

باتشکر ...
پاسخ
(10-12-2015, 06:22 PM)roali نوشته است: با عرض سلام ، دوستان من مرحله 30 The Phantom Pain هستم ، اما هنوز "DD" یا همون سگه رو باز نکردم

لطفا بگید من کدوم مرحله رو درست نرفتم و کجای کارم ایراد داره که نتونستم بازش کنم که من دوباره اون مرحله رو انجام بدم

باتشکر ...

من دقیق خاطرم نیست ولی فک کنم اولین باری که با هلی کوپتر وارد خاک افغانستان میشی (که یعنی دومین باری که وارد این مپ میشی) صدای پارس DD رو میشونی و یه مکالمه هم بین venom و میلر در موردش صورت میگیره.
DD انقدر ریزه که توی محیط تقریبا گمه. ولی یه کم دقت کنی پیداش میکنی.
نمیدونم الآن دیگه میشه گرفتش یا نه. ولی به تلاشش میصرفه. DD بهترین Buddy بازی هستش.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
(10-12-2015, 06:22 PM)roali نوشته است: با عرض سلام ، دوستان من مرحله 30 The Phantom Pain هستم ، اما هنوز "DD" یا همون سگه رو باز نکردم

باتشکر ...

episode 4 اول که از هلیکوپتر پیاده میشید
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
پاسخ
سلام به همه ی داداشای گل.من یه سوال راجب بازی metal gear solid v  دارم.در واقع یک مشکل.من روی ps4 بازی میکنم و وقتی که به اینترنت وصل میشم که آنلاین بازیش کنم بعد از اینکه از بازی میام بیرون و دوباره میرم توی بازی میگه که از این سیو دیگه نمیتونی استفاده کنی یعنی سیو خراب شده.ممنون میشم اگه کمکم کنید که چیکار کنم.این مشکل زمانی پیش میاد که من توی بازی به اینترنت وصل میشم.ممنون میشم که کمکم کنید که باید چیکار کنم.
پاسخ
سلام دوستان، این پچ جدید بازی The Witcher 3 Wild Hunt که اومده و 10 گیگه، آپدیت و دی ال سی جدیدی به غیر از قبلیا داره.
آخرین نسخه ای که من گرفتم آپدیت v1.08.2 و DLC Pack 7   بوده.
پاسخ
دوستان داخل یکی از مراحل Side Op گیر کردم به نام Extract Al Po اینجا باید چیکار کنم ؟
پاسخ
(10-12-2015, 10:02 PM)Mr BoB نوشته است: سلام دوستان، این پچ جدید بازی The Witcher 3 Wild Hunt که اومده و 10 گیگه، آپدیت و دی ال سی جدیدی به غیر از قبلیا داره.
آخرین نسخه ای که من گرفتم آپدیت v1.08.2 و DLC Pack 7   بوده.
سلام دوست عزیز
این آپدیت یک سری تغییرات عمده و بزرگ در بازی ایجاد می کنه که در سایت لیست تغییرات 13 صفحه ای اون موجود هست. این آپدیت شامل تمام آپدیت های قبلی خودش هم هست. البته فعلا از دانلود اون خودداری کنی دچون با یکسری از DLC های بازی مشکل داره و صبر کنید تا دو الی سه روز آینده با منتشر شدن یه آپدیت دیگه این مشکل برطرف خواهد شد.

(10-12-2015, 08:55 PM)amir ehtesham نوشته است: سلام به همه ی داداشای گل.من یه سوال راجب بازی metal gear solid v  دارم.در واقع یک مشکل.من روی ps4 بازی میکنم و وقتی که به اینترنت وصل میشم که آنلاین بازیش کنم بعد از اینکه از بازی میام بیرون و دوباره میرم توی بازی میگه که از این سیو دیگه نمیتونی استفاده کنی یعنی سیو خراب شده.ممنون میشم اگه کمکم کنید که چیکار کنم.این مشکل زمانی پیش میاد که من توی بازی به اینترنت وصل میشم.ممنون میشم که کمکم کنید که باید چیکار کنم.
سلام دوست عزیز
من اطلاعات دقیقی از نسخه ی PS4 این بازی ندارم ولی این یه مشکلی توی همه ی نسخه های بازی بود که با منتشر شدن یه آپدیت رفع شد. شما بازی خودتون رو آپدیت کردید؟
حالا بازم صبر کنید تا بقیه دوستانی که این بازی رو روی ps4 بازی کردند بیاند و شما رو بهتر راهنمایی کنند.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
آره داداش آپدیت کردم ولی نمیدونم چرا اینجوری میشه
پاسخ
سلام دوستان یه سوال اپدیت های بتل که از اورجین دان میشه توی کدوم پوشه اپدیت میره؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,527 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,263 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,706 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان