امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(12-27-2015, 03:44 PM)Legendary Warrior نوشته است:
(12-27-2015, 02:53 PM)a sourth نوشته است:
(12-27-2015, 12:43 PM)The Wolf Of Rivia نوشته است:
(12-27-2015, 12:44 AM)a sourth نوشته است: ببخشید من توی یه مرحله از بازی که میری به توپ خانه(تو نقشه عکس توپ خانه هست)اون زنه که بهت میگه باید اون در اهنیو بازی کنی بعد که باز کردم و توپ خانه هارو سر جاش گذاشتم میگه برگرد به اونجا که GRAVY هست برو. بعد کمی صحبت باهاش دیگه مرحله ای بهم نمیده چیکار باید بکنم؟

سلام .
این راهنما بازی به زبان انگلیسی .
ابتدا مرحله مورد نظر که توش هستید رو انتخاب کنید بعد میتونید بخونید که چیکار باید بکنید .

خودت می تونی ی توضیح کوتا بدی؟
سلام. دوست عزیز متاسفانه به سیستم دسترسی ندارم. پس حدودی راهنمایتون میکنم. مراحل این مرحله اگر اشتباه نکنم به این ترتیب هستش:
1.شما صدای یک زن رو از freedom radio میشنوید
2.با gravy صحبت میکنید و ازتون میخواد که به قلعه که با عکس یک توپ مشخص هست برید.
3.به قلعه که رسیدید با زن صحبت میکنید و ازتون میخواد که در اسلحه خانه رو باز کنید
4.با استفاده از workshop یک راه زیرزمینی رو باز میکنید و بعد از یکسری کار ها به اسلحه خانه میرسید و درش رو باز میکنید.
5.زن ازتون میخواد تا یک توپ رو بسازید و به وسیله یکی از افرادی که دارید فعالش کنید.
6.ازتون میخواد تا توپ رو امتحان کنید. به شما یک منور داده میشه و ازتون خواسته میشه تا توی محل مشخص شده بندازیدش و از اون محل دور بشید
7.وقتی که توپ رو شلیک کردند با زن صحبت میکنید.
8.بعد هم باید با gravy صحبت کنید و اگر اشتباه نکنم مرحله بعد از این کار به پایان میرسه.
عزیز اگر راهنمایی در مرحله خاصی رو میخواد لطفا نام مرحله رو هم قرار بدید تا بتونیم بهتر و دقیق تر راهنماییتون کنیم.

منم دقیقا بعد اینکه با گاروی صحبت کردم و مرحله تموم شد.نمی دونم چیکار کنم
مرحله دیگه ای نمیاد؟

پاسخ
(12-27-2015, 04:37 PM)a sourth نوشته است:
(12-27-2015, 03:44 PM)Legendary Warrior نوشته است:
(12-27-2015, 02:53 PM)a sourth نوشته است:
(12-27-2015, 12:43 PM)The Wolf Of Rivia نوشته است:
(12-27-2015, 12:44 AM)a sourth نوشته است: ببخشید من توی یه مرحله از بازی که میری به توپ خانه(تو نقشه عکس توپ خانه هست)اون زنه که بهت میگه باید اون در اهنیو بازی کنی بعد که باز کردم و توپ خانه هارو سر جاش گذاشتم میگه برگرد به اونجا که GRAVY هست برو. بعد کمی صحبت باهاش دیگه مرحله ای بهم نمیده چیکار باید بکنم؟

سلام .
این راهنما بازی به زبان انگلیسی .
ابتدا مرحله مورد نظر که توش هستید رو انتخاب کنید بعد میتونید بخونید که چیکار باید بکنید .

خودت می تونی ی توضیح کوتا بدی؟
سلام. دوست عزیز متاسفانه به سیستم دسترسی ندارم. پس حدودی راهنمایتون میکنم. مراحل این مرحله اگر اشتباه نکنم به این ترتیب هستش:
1.شما صدای یک زن رو از freedom radio میشنوید
2.با gravy صحبت میکنید و ازتون میخواد که به قلعه که با عکس یک توپ مشخص هست برید.
3.به قلعه که رسیدید با زن صحبت میکنید و ازتون میخواد که در اسلحه خانه رو باز کنید
4.با استفاده از workshop یک راه زیرزمینی رو باز میکنید و بعد از یکسری کار ها به اسلحه خانه میرسید و درش رو باز میکنید.
5.زن ازتون میخواد تا یک توپ رو بسازید و به وسیله یکی از افرادی که دارید فعالش کنید.
6.ازتون میخواد تا توپ رو امتحان کنید. به شما یک منور داده میشه و ازتون خواسته میشه تا توی محل مشخص شده بندازیدش و از اون محل دور بشید
7.وقتی که توپ رو شلیک کردند با زن صحبت میکنید.
8.بعد هم باید با gravy صحبت کنید و اگر اشتباه نکنم مرحله بعد از این کار به پایان میرسه.
عزیز اگر راهنمایی در مرحله خاصی رو میخواد لطفا نام مرحله رو هم قرار بدید تا بتونیم بهتر و دقیق تر راهنماییتون کنیم.

منم دقیقا بعد اینکه با گاروی صحبت کردم و مرحله تموم شد.نمی دونم چیکار کنم
مرحله دیگه ای نمیاد؟
همه مراحل در بخش quest قرار میگیره. مراحلی که توی این قسمت هستش رو انجام بدید مراحل جدید تر هم آزاد میشه.
اگر دوباره با هم با gravy صحبت کنید یه سری مراحل مربوط به آزادسازی مزرعه ها و npc های دیگه به شما داده میشه که جزء مراحل فرعی هستند.
در ضمن در بخش quest مراحلی که در ابتدا قرار دارند معمولا جزء مراحل اصلی هستند.
Pip -boy رو باز کنید و از قسمت بالای صفحه بخش quest رو انتخاب کنید.
[تصویر:  ugkso1tsicvs4gmepru8.jpg]
پاسخ
سلام دوستان من نسخه cpy بازی Batman arkham knight رو دارم هیچ مشکلی نداره فقط بازی سیو نمیشه دیگه نمیدونم چکار کنم.
پاسخ
آقا تو بازی MGS V TPP صدای بازی قطع شده یعنی هیچ صدایی تو بازی وجود نداره چجوری حل میشه؟؟
من واسش مجنون اونم لیلی :(

میگه دوسم داره آره خیلی :)

پاسخ
(12-28-2015, 05:39 PM)ReZa JiMmY نوشته است: آقا تو بازی MGS V TPP صدای بازی قطع شده یعنی هیچ صدایی تو بازی وجود نداره چجوری حل میشه؟؟

از بازی خارج شید دوباره وارد شید(برای خودم اینشکلی حل شد)
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
پاسخ
میخوام cal of duty bo3 رو یگیرم
ایا این بازی برای پیسی بهینس؟
پاسخ
(12-28-2015, 08:26 PM)just run نوشته است: میخوام cal of duty bo3 رو یگیرم
ایا این بازی برای پیسی بهینس؟

سلام
اول باید دید سیستم شما میکشه یا نه
اگه اره بعد از چند آپدیت آخر بازی واقعا بهینه شده S0 (36)
?Joker : Question, would you die for me
Harley : yes
?Joker : That,s so easy would you live for me
پاسخ
  • پردازنده مرکزی Intel Core i7 4510U 2.00GHz up to 3.10 GHz

• حافظه RAM ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3

• حافظه داخلی ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm

• پردازنده گرافیکی NVIDIA GeForce 840M 4GB
پاسخ
(12-28-2015, 09:08 PM)just run نوشته است:
  • پردازنده مرکزی Intel Core i7 4510U 2.00GHz up to 3.10 GHz

• حافظه RAM ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3

• حافظه داخلی ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm

• پردازنده گرافیکی NVIDIA GeForce 840M 4GB
میکشه سیستمت مشکلی نیست فقط چندتا آپدیت آخرو حتما بریز معجزه میکنه ! برا من که معجزه کرد به طوری که اولای بازی 10 فریم هم نمیداد اما بعد آپدیت ثابت رو 60 و تو شلوغ ترین صحنه ها  افتی نداره  S0 (24)
?Joker : Question, would you die for me
Harley : yes
?Joker : That,s so easy would you live for me
پاسخ
(12-28-2015, 07:14 PM)Venom snake نوشته است:
(12-28-2015, 05:39 PM)ReZa JiMmY نوشته است: آقا تو بازی MGS V TPP صدای بازی قطع شده یعنی هیچ صدایی تو بازی وجود نداره چجوری حل میشه؟؟

از بازی خارج شید دوباره وارد شید(برای خودم اینشکلی حل شد)

حل نشد S0 (2)

+بازی بدون صدا اصلا لذتی نداره اصلا S0 (43)
من واسش مجنون اونم لیلی :(

میگه دوسم داره آره خیلی :)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,260 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان