امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(06-22-2016, 08:43 PM)Amirre66 نوشته است: Gta v

توی تنظیمات گرافیک گزینه Ignore Suggested Limits رو ON کنید درست میشه.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
نشد.کلا تو لاو نمیاد.فریم ریت هم تو ویندو مود رو اوتوماتیک هست تو فول اسکرین رو 60 هست عوض هم نمیشه
پاسخ
سلام همه دوستان.
من هر جا رفتم این مشکل رو جوابشو پیدا نکردم.
من بازی کال آف دیوتی رو نصب کردم ولی نیاورد.بعدش یه کرک دان کردم از تو نت آورد ! و بازی کردم.
تا مرحله افغانستان رفتم.اونجایی که با آر پی جی باید هلکوپتر ها رو زد.آخرش که با اسب میاییم طرف مقر اصلی افعان ها زمانی که میرسیم صفحه سیاه میشه و فقط صدای هواپیما میاد.میشه کسی راهنماییم کنه ؟
پاسخ
سلام و شب بخیر...
یه مشکلی . من تازه ویندوزمو از سون 64 به 32 بیت تغییر دادم.
بازی Plants vs Zombies 2012 Final Full PC Version
رو که برادرم بایز میکرد وکلی رفته بود...با اینکه سیو هاش رو برداشتم و ذخیره کردم ولی الان اصلا اجرا نمیشه و همش از اوله و اصلا اون پروفایل قبلی رو پیدا نمیکنه...
تو نت گشتم و همچنین همینجا هم بزرگواری گفت سیو تو محل خود بازی تحت عنوان userdata
بود که خوب من یکی خودمون رو ذخیر ه کردم و وقتی خواستم بریزم تو بازی اینجوری شد و اصلا تاثیری نداشت.!! Wall Wall Wall
حتی پوشه PopCap Games رو هم از توی درایو سی کپی کردم ولی باز هم نشد..
عزیزان میشه بگید چیکار کنم اون سیو و بازی قبلی برگرده؟
Wall
پاسخ
با سلام.
من قبل از اینکه بازی CS:GO رو بخرم نسخه کرکش رو داشتم.
تو این نسخه کرک بیشتر اسکین های سلاح ها بود مثلا اسکین asiimov برای awp.
آیا راهی هست که بشه این اسکین هارو تو نسخه اورجینال ریخت؟
منظورم اینه که این اسکین ها تو فایل های اون نسخه کرک شده هستند میشه گیرشون اورد و به نسخه اورجینال اضافه کرد؟
پاسخ
(06-23-2016, 11:30 AM)Kian Khatibi نوشته است: با سلام.
من قبل از اینکه بازی CS:GO رو بخرم نسخه کرکش رو داشتم.
تو این نسخه کرک بیشتر اسکین های سلاح ها بود مثلا اسکین asiimov برای awp.
آیا راهی هست که بشه این اسکین هارو تو نسخه اورجینال ریخت؟
منظورم اینه که این اسکین ها تو فایل های اون نسخه کرک شده هستند میشه گیرشون اورد و به نسخه اورجینال اضافه کرد؟

نه باید بخری
NvB4Ever
پاسخ
سلام دوستان.خسته نباشید.کمک میخوام ازتون.ی چند تا بازی باحال شوتر برای پی اس 4 بهم معرفی کنید.ضمنا نظرتون رو راجع به دیویژن هم بگید و انلاین جی تی ای.
پاسخ
(06-23-2016, 12:56 PM)farshidmg نوشته است: سلام دوستان.خسته نباشید.کمک میخوام ازتون.ی چند تا بازی باحال شوتر برای پی اس 4 بهم معرفی کنید.ضمنا نظرتون رو راجع به دیویژن هم بگید و انلاین جی تی ای.

سلام دوست عزیز اینجا مطرح کنید

[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(06-23-2016, 12:56 PM)farshidmg نوشته است: سلام دوستان.خسته نباشید.کمک میخوام ازتون.ی چند تا بازی باحال شوتر برای پی اس 4 بهم معرفی کنید.ضمنا نظرتون رو راجع به دیویژن هم بگید و انلاین جی تی ای.

overwatch الان محبوب همه است! battlefield 4. black ops 3.
دیویژن بازیکن هاش خیلی کم شده(از روز عرضه 81% یا بیشتر بازیکن هاش بازی رو رها کرده‌اند) اما چرا؟ خب بازی برای چند ساعت اول(مخصوصا بخش داستانی بازی) تقریبا جذاب هستش، اما بعد از به اتمام رسوندن این بخش نسبتا کوتاه، عملا دیگه کار خاصی توی دنیای بازی نمیتونید بکنید و فقط باید دشمنان قوی رو توی بخش dark zone برای تجهیزات بهتر بکشید!
Gta هم که بخش آنلاینش واقعا مفرح هستش و میشه گفت شهر بازی دنیای آنلاین بازیهاست! محتوای بازی خیلی زیاده و هنوز هم بعد از 3 سال دارند توی بخش آنلاین محتوای رایگان اضافه میکنند تا تجربه بازی همیشه تازه بمونه! الان قیمت بازی اومده پایین واقعا می‌ارزه بخرید.
That was just a dream

پاسخ
سلام، من توی بازی Fallout 4 چندتا زره پیدا کردم اسمشون اینه Super Mutant Cowl Armor و چندتا دیگه از Trinity Tower ولی هرکاری میکنم نمیتونم از زره ها رو جایگذرین زره های قبلی کنم، برای اینکار باید پرک خاصی رو باز کنم؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,527 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,262 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,706 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 19 مهمان