امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(08-27-2016, 11:49 AM)Son of Rome نوشته است: ram 4gb
cpu 3.00 ghz
gt730

مشکل بیرون پریدن بازیرو وقتی اسکیف رو میزنم چطور درست کنم نسخه بازی 3dm هست

درایور گرافیکتون اپدیته؟
(اسکیپ نه اسکیف)
اپدیت های بازی رو نصب کردید؟
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
سلام دوستان خسته نباشید
من برای بازی overwatch همه سیستمم عالیه ولی رمم برای سیستم پیشنهادی پایینه ،توی پیشنهادی گفته 6 ولی برای من 4 هستش میتونم بازی رو اجرا کنم؟ البته من جی تی ای وی رو با تنطیمات های به وری های (یعنی یک مورد های و بقیه وری های) بازی کردم و 32 فریم هم گرفتم اما چون ابن بازی آنلاین گفتم نکنه که مشکل برام ایجاد کنه ؟؟؟؟؟ S0 (29)
[تصویر:  yrnMB.jpg]
پاسخ
سلام خدمت دوستان
یه مشکلی دارم و اونم اینه نمیدونم چطور بازی فیفا16 رو نصب کنم
به علت اینکه dvd لپتاپم خراب بود مجبور شدم از اینترنت دانلود کنم
14 پارت ورژن سوپر دلوکس فیفا 16 دانلود کردم
2پارت هم دمو
برای نصب برنامه اوریجین لازم بود اونم نصب کردم و اکانت ساختم.
دمو رو هم از طریق همین برنامه که یه طرفندی داره که دانلود رو مزنیم تا پوشه درست بشه بعد اون 2 پارت دمو که قبلا دانلود کردیم رو تو ادرس اوریجین گیم نصب میکنیم.
حالا مشکل اصلی من سر نصب ورژن اصلیه که برای نصب از طریق برنامه اوریجین ازم product key میخواد
من اینو از کجا گیر بیارم؟؟؟
[تصویر:  64p8_بیسشزرش.png]
پاسخ
(08-27-2016, 03:24 PM)alinemati95 نوشته است: سلام خدمت دوستان
2پارت هم دمو
دمو رو هم از طریق همین برنامه که یه طرفندی داره که دانلود رو مزنیم تا پوشه درست بشه بعد اون 2 پارت دمو که قبلا دانلود کردیم رو تو ادرس اوریجین گیم نصب میکنیم.
حالا مشکل اصلی من سر نصب ورژن اصلیه که برای نصب از طریق برنامه اوریجین ازم product key میخواد

دوست عزیز نسخه دمو بازی رایگان هستش و شما میتونید رایگان بازی کنید اما برای نسخه اصلی شما نیاز به CDkey دارید که باید اون رو از سایت های فروش سی دی کی اورجینال خریداری کنید یه سرچ تو گوگل بزنید و از سایت های معتبر خریداری کنید قیمتش هم باید چیزی بین 160 تا 180 هزار تومان باشه 113

(08-27-2016, 12:45 PM)mohamadreza.76 نوشته است: سلام دوستان خسته نباشید
من برای بازی overwatch همه سیستمم عالیه ولی رمم برای سیستم پیشنهادی پایینه ،توی پیشنهادی گفته 6 ولی برای من 4 هستش میتونم بازی رو اجرا کنم؟ البته من جی تی ای وی رو با تنطیمات های به وری های (یعنی یک مورد های و بقیه وری های) بازی کردم و 32 فریم هم گرفتم اما چون ابن بازی آنلاین گفتم نکنه که مشکل برام ایجاد کنه ؟؟؟؟؟ S0 (29)

کسی جواب اینجانب رو نمیده؟؟؟؟ S0 (44)
[تصویر:  yrnMB.jpg]
پاسخ
(08-27-2016, 03:33 PM)mohamadreza.76 نوشته است:
(08-27-2016, 03:24 PM)alinemati95 نوشته است: سلام خدمت دوستان
2پارت هم دمو

دوست عزیز نسخه دمو بازی رایگان هستش و شما میتونید رایگان بازی کنید اما برای نسخه اصلی شما نیاز به CDkey دارید که باید اون رو از سایت های فروش سی دی کی اورجینال خریداری کنید یه سرچ تو گوگل بزنید و از سایت های معتبر خریداری کنید قیمتش هم باید چیزی بین 160 تا 180 هزار تومان باشه 113

(08-27-2016, 12:45 PM)mohamadreza.76 نوشته است: سلام دوستان خسته نباشید

کسی جواب اینجانب رو نمیده؟؟؟؟ S0 (44)

دوست عزیز این روش سالمه و کار میکنه مطمئنید که ترتیب کارهارو به درستی انجام دادید؟
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
دوستان سلام 
این قطعه آهنگ فکر کنم توی تریلر بازی فارکرای 4 بود:
https://www.mediafire.com/?5cer5d46b1r4zbv
کسی نمیدونه اسم آهنگش چیه؟ میخوام دانلودش کنم S0 (2) 
خیلی خیلی ممنون میشم بهم کمک کنین.
[تصویر:  vwh6_the-adventures-of-tintin-movie-4.jpg]
پاسخ
عزیزان دل ای سیو بازی بتل هاردلاین کجایه؟ من تو داکیومنت سیستم Documents\BFH\settings

دیدم ولی حجمش خیلی کمه نمیخوره سیو بازی باشه!!!
نسخمم فک کنم دانلودی یا همچین چیزی...ححمش زیاده ولی میخورد از سی دی تو هارد کپی شده..
همینه؟
من برش دارم و ذخیرش کنم  واقعا بعد ها میتونم ازش استفاده کنم؟
Wall
پاسخ
سلام، من تازه بازی دارک سولز 1 رو گرفتم و بازی میکنم فعلا که از باس فایت اول گذشتم، میخواستم بدونم اونایی خیلی این بازی یا نسخه 2 و 3 رو بازی کردن، نصیحتی، توصیه چیزی به ما بکنن که ماهم یکمی حرفه‌یی شیم، در ضمن من این سیستم Prey بازی رو نمیدونم اگه تعظیم کنم چی میشه اگه دیگه کار کنم چی میشه اگه اینم توضیح بدید، خیلی خوبه.

[تصویر:  t8sp_655abcd7144d6628d707a4725a8e76c8.jpg]

پاسخ
(08-27-2016, 05:04 PM)Arash356 نوشته است:
عزیزان دل ای سیو بازی بتل هاردلاین کجایه؟ من تو داکیومنت سیستم Documents\BFH\settings

دیدم ولی حجمش خیلی کمه نمیخوره سیو بازی باشه!!!
نسخمم فک کنم دانلودی یا همچین چیزی...ححمش زیاده ولی میخورد از سی دی تو هارد کپی شده..
همینه؟
من برش دارم و ذخیرش کنم  واقعا بعد ها میتونم ازش استفاده کنم؟

انتظار داری یه گیگ باشه ؟
همینه دیگه
پاسخ
(08-27-2016, 06:07 PM)ChaosAgent نوشته است: سلام، من تازه بازی دارک سولز 1 رو گرفتم و بازی میکنم فعلا که از باس فایت اول گذشتم، میخواستم بدونم اونایی خیلی این بازی یا نسخه 2 و 3 رو بازی کردن، نصیحتی، توصیه چیزی به ما بکنن که ماهم یکمی حرفه‌یی شیم، در ضمن من این سیستم Prey بازی رو نمیدونم اگه تعظیم کنم چی میشه اگه دیگه کار کنم چی میشه اگه اینم توضیح بدید، خیلی خوبه.

تو این تاپیک آقا سعید یه مقاله گزاشته بره دارک2 ولی بدردت میخوره
https://forum.gamefa.com/Thread-%D9%86%D...rk+souls+2
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,260 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان