امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(09-15-2013, 03:51 PM)'ehsan8858' نوشته است: سلام دوستان
یه راهنمایی بکنن کسایی که GTA V  رو بازی میکنن
12.3 از بازی رد شده
الان با مایکل هستم وقتی میرم جای( laster(L که تو یه کارگاه خیاطی هستش
وقتی میرم پیغام میده که برو لباست رو عوض کن و لباس ماموریت رو تنت کن حالا نمیدونم کدوم لباس رو میگه اگه دوستانی که این مرحله رو رد کردن خواهشا بگن که با کدوم لباس ها بوده یا یه عکس با گوشی  بگیری بزارید
بد جوری اعصابم خورد شده
دمتون گرم

ببخشید بابت اسپم[img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
عزیز برنر مکسشو داری یا معمولی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
از کجا گرفتی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
ببخشید میشه سریعبه سوالم جواب بدید؟؟
1. اگر بازی ای را با پیک موتوری بگیریم سریع تر میرسه یا پست؟؟؟
2. فروشگاه gamesky مطمعنه؟؟ ممنون
[تصویر:  13939600899284675628.jpg]
پاسخ
دانلود کردم و دوستم برام برنر مکس رایت کرد
اقا مشکل من حل شد[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
بهترین آهنگ gta v 
http://music.up-is.ir/dl24/1379279762.mp3
پاسخ
(09-15-2013, 02:02 PM)'mammad78' نوشته است:
(09-15-2013, 12:33 PM)'dark' نوشته است: سلام
اقایون من تو بازی Castlevania: Lords of Shadow – Ultimate Edition PC-

تو چاپتر 2 غول سنگی گیر کردم کسی هست کمکم کنه که چطور غولو شکست بدم. البته از من بعیده

منظورت غول یخیه هست دیگه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] اخه من غول سنگی ندیدم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
[font]نه داداش اون غول سنگی که گوی اتشین پرتاب میکنه؟
کسی هست کمک کنه . تو چاپتر دوم هستش.
وقتی که گوی اتش یا همون سنگ های اتشین رو پرتاب میکنه به طرفم
معلوم نیست چیکار کنم؟؟؟؟//؟[/font]

کسی این بازی رو  بازی نکرده؟؟
پاسخ
(09-15-2013, 06:58 PM)'dark' نوشته است:

تو چاپتر 2 غول سنگی گیر کردم کسی هست کمکم کنه که چطور غولو شکست بدم. البته از من بعیده

منظورت غول یخیه هست دیگه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] اخه من غول سنگی ندیدم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
نه داداش اون غول سنگی که گوی اتشین پرتاب میکنه؟
معلوم نیست چیکار کنم؟؟؟؟//؟

با اینکه خیلی وقت پیش بازی کردم این مرحله رو تا حدودی یادم هست
باید وقتی اون سنگ اتیشی رو سمتت پرتاب میکنه باید اون سنگ اتشی رو به سمت خودش پرتاب کنی
دقیق نمیدونم با چه دکمه ای این کار رو انجام میده(تو نسخه 360 خودش رو صفحه نشون  میداد چه دکمه ای باید بزنی) بعدش که چند بار سنگ به طرفش پرتاب کردی
چند سانیه گیج میشه تو اون لحضه باید بری طرفش و دکمه هایی که میگه رو بزنی

حالا میگی از من بعیده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] باید منتظر مراحل خیلی خیلی سختر و فکری تر باشی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
(09-15-2013, 06:58 PM)'dark' نوشته است:

نه داداش اون غول سنگی که گوی اتشین پرتاب میکنه؟
معلوم نیست چیکار کنم؟؟؟؟//؟

ببین وقتی اون سنگرو پرت میکنه سمتت وقتی که سنگ نزدیکت شد U رو بزن بعد باید w.a.s.d.w.a.s.d (که سنگ رو میچرخونه) همینطور بزنی بعد سنگ رو پرت میکنه سمت غوله بعد اون غوله که محافظ دخترس میزنه تو پاش بعد باید بری سمت غوله بعد باید از دستش بری بالا و بری به سمت اون چراغه که روی زانوی راستش هست و بعد باید با J هی بزنی به پاش تا چراغه بشکنه بعد دوباره که سنگ رو پرت کرد طرفت دوباره همون کار رو میکنی و بعد از دست چپش میری بالا.بعد که رو اون چراغه که رو شونش قرار داره رو میزنی بعد که چراغه ترکید غوله با دستش میخواد بزنتت که تو باید بیای نه اینکه از روی دست غوله بپری پایین رو زمین باید روی اون سخره ها که میشه ازشون بالا رفت بیای پایین وقتی غوله دستشو کوبید به بازوش دوباره U رو بزن که از دستش بچسبی بعدشم که مثل همینه.اخرشم که میرسی به سرش دختره واست یه کریستال میندازه که باید سر موقع J رو بزنی که بگیرتش.بعد خودش کریستالو میکنه رو سرش و بعد میمیره.
به همین سادگی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
YoU ThinK YoU KnoW ME?!?!?
پاسخ
[font]در مورد بازی:Company of Heroes 2

سلام
[/font]
چرا وقتی که وارد قسمت automatch vs AI (همون skirmish ) میشم میگه باید به Steam وصل باشی؟
[تصویر:  s0%20(5).gif][تصویر:  s0%20(5).gif]
[تصویر:  s0%20(45).gif]نسخه ای که این مشکلو نداره رو تو سایتهای آپلود گذاشتن ولی حجمش واسه دانلود 10 گیگه و خوب طبیعتأ با این سرعت اینترنت نمیشه دانلود کرد.
کسی نمیدونه ورژنی از این بازی رو که این مشکلو نداره از کدوم سایت میشه تهیه کرد؟
[تصویر:  s0%20(60).gif]
یا مثلأ کرکی چیزی نداره که دانلود کنی بعد این مشکلش درست بشه؟

با تشکر
پاسخ
من توی بازی Castlevania Lords of Shadow داشتم بازی میکردم که یه دفعه یه عنکبوت غولپیکر پرید رو و درست بعد از اینکه میخوام از دستش خلاص شم بلافاصله بازیم هنگ میکنه و میپره بیرون.[تصویر:  s0%20%2860%29.gif]
بازی کاملا نرماله و هیچ مشکلی هم در اکسترکت کردن فایلهای دانلودی نداشتم و فقط در اینجا مشکل دارم.
روی کامپیوتر دوستم هم تست کردم همینطور شد.[تصویر:  s0%20%2825%29.gif]
نسخه بازی:blackbox
مرحله بازی:chapter II,mission I
خواهشا کمک کنید.[تصویر:  s0%20%2838%29.gif]
پاسخ
(09-16-2013, 11:07 PM)'The Hulk' نوشته است: من توی بازی Castlevania Lords of Shadow داشتم بازی میکردم که یه دفعه یه عنکبوت غولپیکر پرید رو و درست بعد از اینکه میخوام از دستش خلاص شم بلافاصله بازیم هنگ میکنه و میپره بیرون.[تصویر:  s0%20%2860%29.gif]
بازی کاملا نرماله و هیچ مشکلی هم در اکسترکت کردن فایلهای دانلودی نداشتم و فقط در اینجا مشکل دارم.
روی کامپیوتر دوستم هم تست کردم همینطور شد.[تصویر:  s0%20%2825%29.gif]
نسخه بازی:blackbox
مرحله بازی:chapter II,mission I
خواهشا کمک کنید.[تصویر:  s0%20%2838%29.gif]

دوست عزیز اگر وقتی هنگ میکنه ازون ارور ها میده که یکی از گزینه هاش Do Not Respond هست و نات ریسپاندینگ میشه ، اون دی وی دی ای که ازش نصب کردی مشکل داره ولی اگر دیدی صفحه ی کامپیوترت آبی شد و یه سری نوشته اومد ، بدون داشتی گیمت رو با تنظیمات گرافیکی ای بازی میکردی که در توان کامپیوترت نبوده، معمولأ اگر گرافیک بازیو یه خرده پایینتر بیاری کارت راه میافته.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,260 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,702 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان