امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim
سلام من خانه دارم و میخام که ازدواجج کنم.
وقتی میرم توی کلیسا با هرکی حرف میزنم یک چیز میگه و اون گرنبند رو نمیده.
پاسخ
سلام 
من تازه عضو این سایت شدم و اولین تاپیکی هم که ازش  خوشم اومد همین تاپیک بود من تمامی پست های قبلی ای که گذاشته بودید رو خوندم و به خاطر همینم رفتم سراغ این بازی و این بازی رو دانلود کردم وخیلی باحال بود.
میخواستم چند تاسوال ازتون درباره ی بازی بپرسم :
۱-من الان یک سیو دارم اگر بخوام یه نیو گیم جدید بزنم تمامی سیوم پاک خواهد شد؟
۲-چجوری میتونم خونه بخرم؟
۳-من الان با یکی از این شهرها به اسم whitreun انگاری دشمن شدم چون هر وقت میرم توی اون شهر سربازاش میریزن سرم و میخوام با اونا دوباره دوست بشوم میدونی باید چیکارکنم؟
۴-بعد چجوری میتونم enchant گیر بیارم و روی شمشیرهام و زره هام اونها رو بزارم ؟۵-و چجوری میتونم اون قدرت های رو که بعضی از اسلحه ها و زره ها دارند وتموم شده است رو دوباره اون خط سفید پایین رو پر کنم و اون رو احیا کنم؟
۶-به نظرتون تو ی کدوم لیگ عضو بشم بهتره و سود بیشتری برایم دارد؟
۷-من نسخه ی legendary رو دارم و میخام بدونم که چجوری میتونم مراحل روی دی ال سی های دیگش رو مثل downgurd and heart fire رو برم ؟
۸-من وقتی اژدها میکشم فردی به نام میراک که مثل من یک دراگون بورن هست میاد و روح اون اژدهایی رو که کشتم برای خودش میدزده حالا من چکار کنم که اون نتونه این کاروبکنه؟
۹-من الان توی مراحل اون کلیسا در وینترهولد دارم میرم و یه کوییست جدید رفتم و بهم میگه برو یه چیزی رو تو danlin پیدا کن اما وقتی میخوام مرحله رو برم هیچ چیز از اون غلش سفید هارو برام نمیزنه و موندم چجوری این مرحله رو برم؟ 
ببخشید که اینقدر ازتون سوال پرسیدم ولی اگر بهم جواب بدید خیلی هگخیلی ازتون متشکرم.
پاسخ
(09-24-2016, 05:54 PM)Wolfbour نوشته است: سلام 
من تازه عضو این سایت شدم و اولین تاپیکی هم که ازش  خوشم اومد همین تاپیک بود من تمامی پست های قبلی ای که گذاشته بودید رو خوندم و به خاطر همینم رفتم سراغ این بازی و این بازی رو دانلود کردم وخیلی باحال بود.
۱-من الان یک سیو دارم اگر بخوام یه نیو گیم جدید بزنم تمامی سیوم پاک خواهد شد؟ خیر
۲-چجوری میتونم خونه بخرم؟ فکر نکنم خونه بصه خرید برو تو یکی از مهمون خونه ها با یارو حرف بزن اتاق بگیر.
۳-من الان با یکی از این شهرها به اسم whitreun انگاری دشمن شدم چون هر وقت میرم توی اون شهر سربازاش میریزن سرم و میخوام با اونا دوباره دوست بشوم میدونی باید چیکارکنم؟ باید با اخرین سیوی که باهاشون دشمن نبودی بری.
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ
۱-من الان یک سیو دارم اگر بخوام یه نیو گیم جدید بزنم تمامی سیوم پاک خواهد شد؟
۲-چجوری میتونم خونه بخرم؟
۳-من الان با یکی از این شهرها به اسم whitreun انگاری دشمن شدم چون هر وقت میرم توی اون شهر سربازاش میریزن سرم و میخوام با اونا دوباره دوست بشوم میدونی باید چیکارکنم؟
۴-بعد چجوری میتونم enchant گیر بیارم و روی شمشیرهام و زره هام اونها رو بزارم ؟۵-و چجوری میتونم اون قدرت های رو که بعضی از اسلحه ها و زره ها دارند وتموم شده است رو دوباره اون خط سفید پایین رو پر کنم و اون رو احیا کنم؟
۶-به نظرتون تو ی کدوم لیگ عضو بشم بهتره و سود بیشتری برایم دارد؟
۷-من نسخه ی legendary رو دارم و میخام بدونم که چجوری میتونم مراحل روی دی ال سی های دیگش رو مثل downgurd and heart fire رو برم ؟
۸-من وقتی اژدها میکشم فردی به نام میراک که مثل من یک دراگون بورن هست میاد و روح اون اژدهایی رو که کشتم برای خودش میدزده حالا من چکار کنم که اون نتونه این کاروبکنه؟
۹-من الان توی مراحل اون کلیسا در وینترهولد دارم میرم و یه کوییست جدید رفتم و بهم میگه برو یه چیزی رو تو danlin پیدا کن اما وقتی میخوام مرحله رو برم هیچ چیز از اون غلش سفید هارو برام نمیزنه و موندم چجوری این مرحله رو برم؟ 
ببخشید که اینقدر ازتون سوال پرسیدم ولی اگر بهم جواب بدید خیلی هگخیلی ازتون متشکرم.

۱-من خودم تا حالا new game نزدم و فقط با یو سیو رفتم ولی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد 
۲-تو شهر whiterun باید به یه نفر تو کاخ drwgonsearch صحبت کنی تا خونه بخری شهرای دیگه‌رو نمی‌دونم
۳-احتمالا بخاطر اینه که تو اون ضهر یه خلافی انجام دادی وقتی سربازا بهت حمله کردن سلاحت رو پایین بیار بعد خمد سرباز باهات حرف می‌زنه و می‌تونی بین گزینه های رشوه پرداخت جریمه رفتن به زندان و یا باز هم جنگیدن یکی رو انتخاب کنی
۴-باید از enchanting table ها استفاده کنی که تو بعضی جاها مثل کاخ dragonsearch یا کالج winterhold هستن البته برای اینکه این کار انجام بدی بید اون enchant رو یاد بگیری که یاد گرفتنش هم به این صورته که یه چیز enchant شده توسط همین انچنتینگ تیبل نابود کنی برای enchant کردن به soul gem هم نیاز داری که قویترین مدلش black soul gem هست
۵-باید با soul gem شارژ بشن (وقتی می‌ری رو سلاح گزینش پایین صفحه هست
۶- تو همشون میتونی عضو بشی (جادوگرا دزدا جنگجو ها قاتل ها)
امیدوارم درست گفته باشم جواب بقیه رو هم نمی‌دونم
پاسخ
بهمون پیشنهاد میکنم نسخه Skyrim legendary edition رو امتحان کنید چون شامل سه dlc 
Dragon born 
Dawn guard 
Hearthfire 
هستش و دو تا دی ال سی اولیه خط داستانی خیلی قشنگی به گیم اضافه کرده و سلاح های جدید 
سومی هم توش میتونید زمین بخرید و خونه مورد سلیقتونو بسازید و بچه به سرپرستی قبول کنید 
اگر سوالی داشتید بگید
پاسخ
در ضمن چند وقت دیگه نسخه اسپیشال ادیشن اسکایریم میادش امید وارم این تاپیک جون تازه ای بگیره.
پاسخ
سلام ممنون از پاسخ های خوبتون فقط یه سوال کوچیک داشتم.
من دیروز چند تا مود برای بازیم دانلود کردم و میخواستم اجراشون کنم و به خاطر همین دستورالعملشان را سایت www.game -iran.com خوندم و میگه باید یه لانچر برای مدیریت مود هات داشته باشی و دو نرم افزار دیگه به اسم های skes وSKui.من این دو نرم افزار دیگه رو دانلود کردم و نصبشان کردم و برای لانچر هم نرم افزار nexusmanager رو دانلود کردم و میخواستم نصبش کنم که اواسط مراحل نصب ارور میده و میگه که باید توسایتش عضو بشی و من میخواستم که عضو بشم اما پول میخواست برای عضو شدن.
من الان گیر اینم که کلی مود دانلود کردم ولی بدون این نرم افزار اجرا نخواهد شد.
میخواستم بدونم که کسی میدونه چجوری باید بدون پول عضو شد یا راهی دیگه بلده یا لاچری دیگه وجود داره برای اجرای این مدها؟؟؟
پاسخ
(09-24-2016, 06:12 PM)MOBIN GAMER نوشته است:
چکار کنم تا بتونم یه اژدها به دنبال خودم داشته باشم؟؟؟؟
پاسخ
من تازه نسخه special edition رو واسه ps4گرفتم .بعد هیچی از بازی نفهمیدم میشه یه توضیح بدید؟؟
پاسخ
(01-07-2017, 08:00 PM)eazima نوشته است: من تازه نسخه special edition رو واسه ps4گرفتم .بعد هیچی از بازی نفهمیدم میشه یه توضیح بدید؟؟
دقیقا چیو می خوای بدونی؟این سوالی که پرسیدی جوابش در حد یه کتاب چند جلدیه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question تایپیک رسمی سوالات شما راجع به pc nobody1 628 126,813 12-31-2021, 12:51 PM
آخرین ارسال: CodexRegion
  تاپیک هواداران بازی DMC Msd1992sdt 3 2,098 01-01-2019, 06:48 PM
آخرین ارسال: top10fa
  مشکل شناساندن دسته بازی به بازی dakar 18 Mfmy 1 2,251 09-29-2018, 01:39 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  بازی هایی که به صورت رسمی به فارسی ترجمه شده اند ehrp 6 4,961 11-06-2017, 09:55 AM
آخرین ارسال: aligoli
  تاپیک رسمی مد و اضافات و ... بازی ـه NBA 2K14 Ruthless 1 3,696 02-06-2014, 04:37 PM
آخرین ارسال: Ruthless

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان