امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پادکست صوتی طنز (اختصاصی انجمن گیمفا) | موضوع این هفته قتل در کوچه های گیمفا
سلام خدمت علی جان و تمام دوستانی که در ساخت این پادکست‌ها زحمت می‌کشند.
قبل از هرچیزی بگم که خیلی خوب میشه اگه دوستان در این نظرسنجی شرکت کنند! واقعا قابل تقدیر و تشکره که علی جان به کاربران هم حق انتخاب میدن و این یعنی برای ما ارزش قائل شدند. اما در مورد بخش داستانی‌ای که موضوع این نظر سنجی هست هم باید بگم؛ درکل با اینکه سری قبلی خیلی زیبا بود و حسابی لذت بردیم، اما بهتره که داستان رو ادامه ندید! با اینکه خودم از چنین داستانی لذت می‌برم (در نظر سنجی هم با ادامه‌ی این داستان موافقت کردم!) اما بهتره که توانایی‌هاتون رو به رخ بکشید و دنبال نو آوری باشید! الگوها و ایده‌های زیادی هم برای پردازش وجود داره. به عنوان مثال می‌تونید یک برنامه‌ی مصاحبه‌ای از کاربران گیمفا تشکیل بدین و طنز رو چاشنی کار کنید. البته چیزی که گفتم فقط یک مثال بود. درکل با اینکه جناب لورد (مهدی جان) کارشون رو تو بخش داستان‌نویسی خوب بلدن، اما بهتره روی موضوعات جدید کار بکنید...
در آخر بازهم بگم که دوستان از این فرصت استفاده کنید و در نظر سنجی شرکت کنید (چنتا کلیک ساده که این حرفارو نداره!)...

موفق باشید S0 (29)
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پادکست صوتی طنز (اختصاصی انجمن گیمفا) | موضوع این هفته قتل در کوچه های گیمفا - توسط سجاد محمدی پور - 04-10-2016, 01:50 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گیمفا در تسخیر نویسندگان | 8 نویسنده برتر گیمفا Maziyar Hemmati 37 16,742 11-26-2017, 01:12 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
Video ماجرا های گیمفا | اگزوشیست ها Lightninghero 7 3,132 03-13-2017, 06:17 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
Music ماجرا های گیمفا | پایانی برای آغاز Lightninghero 18 7,363 09-24-2016, 04:38 PM
  ترول های انتقادی گیمفا Farhan 272 70,036 07-22-2016, 04:36 PM
آخرین ارسال: HeathcliffAndrewLedger
Music ماجرا های گیمفا | من بهترینم! Lightninghero 18 6,236 06-09-2016, 01:01 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان