امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agents Of Mayhem ممکن است عنوان بعدی کمپانی Volition باشد
(05-05-2016, 04:31 PM)Kourosh Gamer S نوشته است: سلام خسته نباشید، بریم سر مشکلات:
  • توسعه دهنده=توسعه‌دهنده
  • میباشد=می‌باشد
  • میکند=می‌کند
  • گذارش ها=گزارش‌ها S0 (43)
  • میدهد=می‌دهد
  • این کمپانی درحال کار بر روی یک عنوان به نام Agents Of Mayhem کار میکند
در حال کار میکند S0 (43) S0 (2)
  • بسیاری از طرفداران این کمپانی در این فکر هستند که این این کمپانی دارد بر روی عنوان بعدی این بازی پرطرفدار کار میکند یعنی Saints Row 5
دارد=در حال
قبل از «یعنی» از نقطه‌کاما استفاده کنید. 
  • گفته اند=گفته‌اند
  • شدهاند=شده‌اند
  • این سه منبع میگوید=این سه ممبع می‌گویند
  • میکنید=می‌کنید
  • میدهید=می‌دهید
در کل نسبت به اخبار قبلی‌تون افت داشتید و فکر میکنم که چند خط اول خبر رو خودتون ننوشتید و فرد دیگری نوشته، چون بعضی جاها نیم‌فاصله هست بعضی جاها نیست و... 
در هرصورت اگه توی ترجمه مشکلی داشتید می‌تونید از خود من بپرسید و به افراد دیگه ندید که براتون ترجمه کنند. خسته نباشید.

سلام کوروش جان! ممنون از این که مشکلات رو گفتید.
بنده اول خبر رو ترجمه کردم و بعد یادم اومد که نیم فاصله و... رو رعایت نکردم و بعضی هاش از دستم در رفت! تا وسط ترجمه رفتم و به مشکل خوردم و بخش سرنخ هارو دادم به شایان جان که کمکم کنه.
ایشون کارشون رو درست انجام دادن و این باعث شد که شما فکر کنید که من این نقد رو خودم ترجمه نکردم!  S0 (24)
موفق باشید S0 (29)
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: Agents Of Mayhem ممکن است عنوان بعدی کمپانی Volition باشد - توسط Maziyar Hemmati - 05-05-2016, 04:39 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,172 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,348 10-22-2019, 09:39 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نینتندو سوییچ برای پنجمین ماه پیاپی، عنوان پرفروش‌ترین کنسول بازی در ایالات متحده را White Beard 0 1,519 10-18-2019, 09:29 PM
  سازندگان The Outer Worlds، به لطف مایکروسافت، به فکر ساخت بازی بعدی خود هستند White Beard 0 1,241 10-18-2019, 09:26 PM
  اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بعدی Final Fantasy XIV منتشر شد White Beard 0 1,244 10-12-2019, 10:23 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان