امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنمایش / Assassin's Creed 4 : Black Flag
قصد نظر دادن نداشتم اما سوالتون در مورد موسیقی بازی که به پیش نمایش من ربط داشت منو مجاب به پاسختون می کنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اول از همه از پیش نمایش عالیتون واقعا متشکرم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]و فقط چند نکته رو باید متذکر شم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
لطفا به صورت محاوره ای ننویسید چون هر چقدرم که دست به قلمتون خوب باشه ولی باعث زیر سوال بردن سطح ادبی متن میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
لطفا قانون جدانویسی رو رعایت کنید(میبود=می بود )چون باعث زیبایی متن میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
لطفا سعی کنید حدالامکان  کلمات رو به درستی بنویسید و از به کاربردن کلماتی که نوع نوشتاریش براتون گنگه اجتناب کنید البته کاملا محرز بود که از روی عمد کلمات رو به اشتباه ننوشتید و می خواستید فضای نقد دوستانه و به اصطلاح خودمونی باشه ولی خوب با ید این اصل رعایت بشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
لطفا لینک ها رو درست قرار بدید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
لطفا از ناامیدی پرهیز کنید و با تلقین اینکه مقاله من خیلی بهتر از مقاله بقیه نویسنده هاست خودتون رو تسکین [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
من هم به شما میگم بهترین هستید و باید فقط از ظرفیت های خودتون استفاده کنید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اما میرسیم به پاسخ شما در رابطه با موسیقی بازی،ولا من اکثر اطلاعاتم رو ازویکیپیدیا گرفتم و به نظرم درحال حاضر ویکی جامع ترین و بهترین دایره المعارف حال حاضر جهانه پس  اگه پیچ این بازی رو چک کنید متوجه میشید که موسیقی این بازی بر عهده برایان تیلره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]با این حال اگه من اشتباه کردم از شما و همه ی فرومیا عذر خواهی می کنم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

در آخر هم ممنون بابت پیش نمایش جامع وجذاب و خواندنیتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و من الله توفیق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پیشنمایش / Assassin's Creed 4 : Black Flag - توسط Delsin Rowe - 10-17-2013, 01:30 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III) NS game 18 6,746 04-11-2020, 02:22 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  ندای وظیفه تیمی | نقد و بررسی Call of Duty: Black Ops 4 yazdandoost 6 2,256 10-22-2018, 05:53 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  بازبینی بازی Assassin's Creed: Syndicate​ بر روی MSI GE72VR Apache Pro Gabit0 3 2,299 04-18-2017, 04:48 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  من یک دزد دریایی بی احساس نیستم!|نقد و بررسی Assassin's Creed IV:Black Flag Hidden Shadow 5 3,998 12-02-2016, 02:23 PM
آخرین ارسال: Farhad01
  لذت ناب Assassin’s Creed با المانهای نقش آفرینی| بررسی Assassin’s Creed IV Black Flag saeed aghababaee 9 3,476 10-01-2016, 10:15 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان