امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرچم سیاه بر فراز دریای کارائیب | نقد وبررسی Assassin's Creed IV Black Flag
(04-15-2014, 03:57 PM)'Punished Snake' نوشته است: نقدِتون عالی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] به همه قسمت ها دیگه پرداختین.

فقط اون Black Bread نیست، اسم صحیحش Blackbeard هست. اسم اصلیشم Edward Teach نیست، Edward Thatch هست. Anne Bony هم Anne Bonny هست. Charles Vane هم یه جا Charles Van نوشتین. اما در کل عالی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ویرایش کردم
با تشکر از نظرتون و گوشزد کردنتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(04-15-2014, 03:58 PM)'Arthas' نوشته است: آفرین نقد خوبی هست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یادت نره این نقد هست و تحت هیچ شرایطی نباید داستان بازی رو اسپویل کنی! باید اون رو نقد کنی نه اسپویل. الان هم داستان 3 اسپویل کردی هم 4[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

همه چیز در این قسمت، نسبتا عالی به نظر می امد، سایه ها؟!، بسیار فوق العاده.... من هنوز نفهمیدم اون کاما برای چی کنار علامت سوال و تعجب هست. علامت سوال یا تعجب، پایان جملت هست.

تقریبا تمام کاما نقطه هایی که به کار بردی غلط هست. کاما نقطه گذاشتن آدابی داره نه هرچی شد کاما نقطه بذاری! خیلی جاها نیاز به نقطه داشت. خیلی جاها هم نقطه گذاشتی ولی کلمه بعدیش ولی هست (جمله اولت) که غلط میشه باز.

مشکل نگارشی گذاشتن فاصله بعد از کاما زیاد بود مثلا 10 جا رعایت کردی 7 جا نکردی.

بیشتر می خواستی فارسی استفاده کنی ولی خب وقتی نوشتی فرقه قاتلان، دیگه وسطا کلمه ی آساسین به کار نبر! یا انگلیسیشو بنویس یا بنویس قاتل با توجه به اینکه قبلش از کلمه فرقه قاتلان استفاده کردی.

نسخه ی 4 رو نقد نکردی یه جورایی! رفتی تا نسخه اول رو هم توضیح دادی! خب باید فقط درباره نسخه 4 حرف بزنی و نقدش کنی اینجوری خیلی از مطالبت زاید میشه.

امیدوارم این مشکلات حل بشه چون قلمت خوب هست و می تونی خوب بنویسی پس مشکلات رو گفتم که ایشالا تو نقدای بعدیش درستشون کنی و یادت باشه خجم بالای نوشته، غلطا رو بیشتر می کنه پس یکم حجم رو بیار پایین تر و سعی کن بازی رو نقد کنی نه توضیحش بدی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خب در مورد نگارش بگم که، دفعه ی اولمه میخام یه خرده درست استفاده کنم ازشون و سعی می کنم بر طرفشون کنم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
اون سایه؟!، هم چی کار داری؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] هم باید تعجب کنی، هم از خودت بپرسی، و هم باید مکث کنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مث این که داری رانندگی می کنی یه دفه چراغ قرمز میشه و وسط خیابون تصادف میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
در مقالت بعدی سعی خواهم کردم بهتر شوم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پرچم سیاه بر فراز دریای کارائیب | نقد وبررسی Assassin's Creed IV Black Flag - توسط Tyrion - 04-15-2014, 04:03 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III) NS game 18 6,761 04-11-2020, 02:22 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  ندای وظیفه تیمی | نقد و بررسی Call of Duty: Black Ops 4 yazdandoost 6 2,262 10-22-2018, 05:53 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  بازبینی بازی Assassin's Creed: Syndicate​ بر روی MSI GE72VR Apache Pro Gabit0 3 2,304 04-18-2017, 04:48 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  من یک دزد دریایی بی احساس نیستم!|نقد و بررسی Assassin's Creed IV:Black Flag Hidden Shadow 5 4,002 12-02-2016, 02:23 PM
آخرین ارسال: Farhad01
  آفریقای وحشی با چاشنی زامبی:نقد وبررسی عنوان Resident Evil5 S.T.A.R.S 9 4,528 10-21-2016, 08:05 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان