امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
(05-03-2016, 10:57 AM)ERFAN RP نوشته است:
(05-03-2016, 10:49 AM)dark raider نوشته است:
(05-03-2016, 10:37 AM)ERFAN RP نوشته است:
(05-03-2016, 09:51 AM)dark raider نوشته است: سلام
اقا پویان یه سوال دارم 
ویچر صحنه داره اخه منم زبانم زیاد خوب نیست فقط خیلی کم میتونم ترجمه کنم 
چون ماه رمضونم میخوام بازی کنم احتمالا خواهر یا برادرم کنارم میشینه بازیو نگاه میکنه:(
اون اگه زیرنویس فارسیشو بگیرم چی توش فحش بد میدن؟؟

فکر نکنم زیر نویس فارسی برای این بازی اومده باشه، بازی اونقدر دیالوگ داره که فقط 1 سال طول میکشه همش رو ترجمه بکنن.
تقریبا صحنه‌های اخلاقی! بازی قابل تشخیص هستند، و معمولا یک موزیک ملایم پشت صحنه پخش میشه، فقط باید حواستون باشه قبلش کلا دیالوگ هایی رو انتخاب بکنید که مسیر بازی به اون سمت نره، تقریبا هم قابل تشخیص هستند.

خیلی ممنون ولی کلمات بازی در حدی هست که بتونم ترجمه کنم یااز کلمات سخت استفاده میکنن 
غیر از اون خواهرم انگلیسی بلده :(
قبل اینکه از اون صحنه ها بیاد اهنگ خاصی داره که بفهمم اسکیپ بزنم؟؟

بیشتر کلمات داخل بازی از انگلیسی قدیم هستش و دیگه توی مکالمات روزمره استفاده نمیشن. ولی هنوز هم قابل فهم هستش!
بعضی جاهای بازی که باید خواه‌ناخواه با بعضی صحنه‌ها مواجه بشید، ولی گزینه اسکیپ داره و یکمی میتونید جلوی اونهارو بگیرید! از طرفی بعضی مراحل هستش که یکدفعه آخر جنگ یک اتفاقی می‌افته که شما با توجه به دیالوگی که اون لحظه انتخاب میکنید، صحنه بعدش کلا رومانتیک میشه! کمی باید حواستون باشه
اونوقت یه سوال صحنه های بازی از چه نوعند؟؟

(05-03-2016, 10:57 AM)ERFAN RP نوشته است:
(05-03-2016, 10:49 AM)dark raider نوشته است:
(05-03-2016, 10:37 AM)ERFAN RP نوشته است:
اقا پویان یه سوال دارم 
چون ماه رمضونم میخوام بازی کنم احتمالا خواهر یا برادرم کنارم میشینه بازیو نگاه میکنه:(

فکر نکنم زیر نویس فارسی برای این بازی اومده باشه، بازی اونقدر دیالوگ داره که فقط 1 سال طول میکشه همش رو ترجمه بکنن.
تقریبا صحنه‌های اخلاقی! بازی قابل تشخیص هستند، و معمولا یک موزیک ملایم پشت صحنه پخش میشه، فقط باید حواستون باشه قبلش کلا دیالوگ هایی رو انتخاب بکنید که مسیر بازی به اون سمت نره، تقریبا هم قابل تشخیص هستند.

خیلی ممنون ولی کلمات بازی در حدی هست که بتونم ترجمه کنم یااز کلمات سخت استفاده میکنن 
غیر از اون خواهرم انگلیسی بلده :(
قبل اینکه از اون صحنه ها بیاد اهنگ خاصی داره که بفهمم اسکیپ بزنم؟؟

بیشتر کلمات داخل بازی از انگلیسی قدیم هستش و دیگه توی مکالمات روزمره استفاده نمیشن. ولی هنوز هم قابل فهم هستش!
بعضی جاهای بازی که باید خواه‌ناخواه با بعضی صحنه‌ها مواجه بشید، ولی گزینه اسکیپ داره و یکمی میتونید جلوی اونهارو بگیرید! از طرفی بعضی مراحل هستش که یکدفعه آخر جنگ یک اتفاقی می‌افته که شما با توجه به دیالوگی که اون لحظه انتخاب میکنید، صحنه بعدش کلا رومانتیک میشه! کمی باید حواستون باشه
اونوقت یه سوال صحنه های بازی از چه نوعند؟؟

(05-03-2016, 11:30 AM)スヌーピーアミニ نوشته است:
اقا پویان یه سوال دارم 

درود
ویچر3 صحنه های غیراخلاقی زیادی داره و پیشنهاد می کنم جلوی خانواده بازی نکنید. اگر دقت کرده باشید که دیگه ویچر3 داخل داشتن صحنه های ناهنجار معروفه.
ببینید مکالمات جالبی بین طرفین رد و بدل میشه و همین هیجان بازی رو به دنبال داره؛ ولی در همین حین کلمات نامناسب و فحش هم بین کاراکترها رد و بدل میشه. فقط یک نکته، دوبله ای برای بازی نیومده و نمیاد، چون هم تعداد کلمه های و جمله های بازی خیلی زیاده و اصلا امکان نداره و منم که مشاهده کردم چنین چیزی وجود نداشت.  اینم بدونید تقریبا  بیشتر میان پرده ها قابل رد شدن هستند تنها کافیه Skip رو بزنید؛ ولی اونایی که مهم اند قابل رد شدن نیست. 
موفق و پایدار باشید S0 (24)

اقا پویان تو مهما صحنه داره؟؟؟
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - توسط Marcus Holloway - 05-03-2016, 11:37 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 359 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 733 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 605 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,332 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,907 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان