امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
(07-07-2016, 06:46 PM)dark raider نوشته است:
(07-07-2016, 06:34 PM)Pouyan Octa نوشته است:
(07-07-2016, 06:22 PM)dark raider نوشته است:
(07-07-2016, 05:55 PM)Pouyan Octa نوشته است:
(07-07-2016, 05:33 PM)dark raider نوشته است: سلام بنظرتون از بین اینا کدومو بگیرم بهتره کدوم کیفیت .گرافیک و گیمپلی بهتری داره؟
Dragon age inqusition
skyrim
splinter cell: blacklist
fifa 16 
street fighter v 
mortal kombat x
assassins creed unity
tomb raider 2013
rayman legend
رو این سیستم میخورن؟
cpu: core i3 4160
gpu: gt 730
ram: 8gb
لطفا یه راهنمایی کامل کنید
up
بازی‌هایی که میشه رو سیستمتون اجراشون کنید، این‌ها هستند:
Skyrim (بی‌شک)
Fifa 2016 که کرک نشده متاسقانه.
Tomb Rider 2013 (بی‌شک)
Assassins Creed Unity (این بازی پورت افتضاحی داره و نمی‌تونید متعادل اجرا کنید)
Mortal Kombat X (قابلیت اجرا روی Low یا به احتمال 50 درصد Medium)
[font=tahoma]Dragon Age Inqusition (روی Low می‌تونید تجربه کنید. هر چند که شاید Medium هم امکانش باشه)[/font]
[font=tahoma][font=tahoma]Street Fighter V (قابلیت اجرا روی Medium یا به احتمال زیاد High)[/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]Splinter Cell: Blacklist (بی‌شک)[/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]اون‌هایی که نوشتم بی‌شک، قطعا اجرا خواهند شد و هیچ مشکلی از بابت گرافیک ندارید و می‌تونید اجراشون کنید.[/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]اون‌هایی که اعلام کردم لگ می‌زنند، یا باید مشخصات گرافیکی را بیارید پایین یا عناوینی مثل Assassins Creed Unity اصلا نمیشه تجربه کرد به دلیل پورت افتضاح و باگ و ...[/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]اون‌هایی هم که نوشتم قابلیت اجرا در (Medium یا Low یا High) قابلیت اجرا برروی سیستم شما رو دارند، ولی مجبورید تنظیمات گرافیک رو دستکاری کنید.[/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]موفق و پایدار باشید.[/font][/font][/font]

ممنون ولی یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه که از بین این همه بازی کدومش قشنگتره که بگیرمش
بستگی به سلیقه هر فرد داره و بنده نمی‌تونم به جای شما نظر بدم. بعد سبک‌های هر کدوم هم کاملا متفاوته و شما اول سبک مورد علاقه خودتون رو اعلام کنید تا بنده راهنمایی کنم.

عاشق مخفی کاریم مثل اساسین
عاشق اپن ووردم مثل gtav
از ویچر هم خوشم میاد چون هم گرافیک داشت هم داستان هم اپن وورد هم نقش افرینی واقعا قشنگ بود
عاشق ماجراجوییم
از بازیایی که گرافیکشون پایینه خیلی بدم میاد و دوست دارم گرافیک بازی بالاباشه
S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2)
از بین اینها بهترینشون dragon age و skyrim هستند. هردو توی سبک نقش آفرینی هستند و دنیای بزرگ و پرجزئیاتی رو دارند، شاید ورژن اولیه اسکایریم گرافیک پایینی داشته باشه، ولی با مادهای مختلف میتونید گرافیک بازی رو نسل نهمی کنید!!!
That was just a dream

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - توسط ERFAN RP - 07-07-2016, 08:37 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 359 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 733 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 605 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,332 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,912 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان