امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
سلام دوستان خسته نباشید
سوالی که میخوام بپرسم اگه کسی بتونه کمکم کنه خیلی لطف کرده چون چند ساله دارم دنبال این بازی میگردم با انواع اقسام سرچ ها توی گوگل S0 (2) S0 (2) هرچی سرچ میکنم این بازیو پیدا نمیکنم به نظرم اون بازی بهترین و البته سخت ترین بازی تفنگی جهانه حتی بهتر از igi و کالاف دیوتی اما هرچه سعی میکنم اسم بازیو پیدا نمیکنم فقط چند تا نشونه از این بازی یادمه که بهتون میگم
این 1-بازیو وقتی مراجلش که فوق العاده سخت بود رو رد میکردی کلی فیلم نشون میداد و با هیچ کلیدی فیلم رد نمیشد و باید تمام ویدیو رو میدیدی هر ویدیو نیم ساعت یا یک ربع طول میکشید رد بشه و با کلید های esc و space رد نمیشد
2-توی این بازی یک یار و همراه داشتی که همیشه همراهت بود و بالای سرش یک علامت ستاره و یا یک علامت ! وجود داشت که هروقت میخواست یارتو پیدا کنی مشخص میکرد کجاست
3-وقتی به کسی تیر میزدی و آدم میکشتی اون آدم واقعا درد میکشید و آخ و اوخ میکرد خیلی باحال بود S0 (2)
4-مرحله آخر این بازی فکر کنم توی یک ناو جنگی و یا کشتی خیلی بزرگ بود که نیم ساعت فقط فیلم نشون میداد
5-فکر کنم البته مطمعا نیستم ولی فکر کنم قبل بازی میتونستی سلااح مورد نظرتو پیدا کنی
دوستان میدونم اطلاعات زیادی در اختیارتون قرار ندادم اما اگه بتونید حدس بزنید این چه بازیه واقعا پاسخ سوالمو که سالهاست ذهنمو درگیر کرده رو دادین گرافیک بازی هم نسبتا خوب بود ممنون میدم جواب بدین
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - توسط tavaneh - 09-03-2019, 05:51 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 359 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 733 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 605 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,332 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,911 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان