امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین
(06-02-2016, 09:25 PM)مجیدنصر نوشته است:
(06-02-2016, 09:15 PM)mahdi_ak نوشته است: سلام. میخواستم سی دی کی اختصاصی سوشیال کلاب GTA V رو بگیرم و قبلش برای اینکه مطمئن بشم اروری چیزی نباشه طبق چیزی که توی سایت فروشگاه پالکس نوشته بود نسخه ریلودد رو نصب کردم و کرک رو نریختم. اما وقتی روی GTA V Launcher کلیک میکنم این پیغام میاد:
Steam failed to initialize. Please exit and try again
سوشیال کلاب توی خود فایل های نصبی بازی رو هم نصب کردم فرق نکرد. مشکل از کجاست؟
سلام
این ارور مربوط به نصب نبودن نرم افزار استیم میشه. شما مطمئن هستید که نسخه سوشیال کلاب رو گرفتید؟ نرم افزار استیم رو نصب کردید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه؟

(06-02-2016, 11:21 PM)مجیدنصر نوشته است:
(06-02-2016, 11:03 PM)mahdi_ak نوشته است: نه ندارم خواستم قبل از خرید ببینم چجوریه چون نوشته بود وقتی بازی رو اجرا میکنی کد میخواد.
برای کد سوشیال کلاب چه نسخه ای رو باید داشته باشم؟ میتونید لینکش رو بدید دانلودش کنم؟
نسخه ای که مربوط به سوشیال کلوب باشه فکر نکنم باشه چون همه جا از نسخه ی استیم استفاده می کنند. بعد اینکه شما اول سی دی کی رو بخرید و بعد یه حساب سوشیال کلوب درست کنید و سی دی کی رو توی اون فعال کنید بعد وقتی بازی توی حساب شما فعال شد اون موقع می تونید از این فایل ها استفاده کنید و بازی رو به سوشیال کلوب شناسایی کنید. اگه بلد نبودید بهم اطلاع بدید تا براتون درست کنم.
یه پیشنهادی هم بهتون میدم که اگه قصد خرید این بازی رو دارید از استیم بگیرید و اینکه تا چند وقت دیگه تخفیفات تابستونی استیم شروع میشه و شما می تونید این بازی رو کم ترین فیمت خرید کنید و اگر هم خواستید من کسی رو سراغ دارم که بازی رو براتون به بهترین و کمترین قیمت ممکن براتون بگیره.

الان تصمیم گرفتم نسخه استیم رو بخرم و چند تا سوال دیگه برام پیش اومده:
1- فروشگاه پالکس هم تابستون قیمتاش میاد پایین؟ چون قبلا خریدن میگم.
2- اروری چیزی ممکنه تو مراحلش بده؟
3- تو آموزش نصبش نوشته بود یه گیفت به ایمیلتون ارسال میشه و با اکسپت کردنش بازی به library اکانت استیمتون اضافه میشه.
میخوام بدونم اگه بخوام بازی رو روی یه سیستم دیگه یا همین سیستم در صورت پاک شدن، دوباره نصب کنم، بازی توی library اکانتم هست یا هر دفعه باید برم گیفت رو اکسپت کنم؟
4- سیوهای بازی روی اکانت ذخیره میشن یا روی خود سیستم؟
5- خوندم که وقتی بکاپ استیم رو ریستور میکنیم آپدیت هاش هم دانلود میکنه؛ میتونیم خودمون دوباره ازش بکاپ بگیریم که آپدیت هاش هم بکاپ گرفته بشه و برای نصب دوباره نیازی به دانلود آپدیت ها نباشه؟
ببخشید زیاد شدن، مرسی از راهنمایی هاتون، ممنون میشم به همشون پاسخ بدین
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین - توسط mahdi_ak - 06-03-2016, 12:38 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin آموزش آنلاین بازی کردن مدال افتخار 2010 یا medal of honor 2010 به صورت کرکی Exia 0 255 10-17-2023, 12:26 AM
آخرین ارسال: Exia
  بازی های آنلاین در قطعی اینترنت(معرفی باز های قابل اجرا با سرور های داخلی) arg9244 1 1,983 11-20-2019, 09:48 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  سرور جی تی ای 5 آنلاین | Gta 5 Online Server In Iran TheEnD 25 34,581 06-27-2019, 09:54 AM
آخرین ارسال: alibahramian898@gmail.com
  آموزش آنلاین بازی کردن بازی Crysis Wars + لینک دانلود (برای اولین بار در ایران !!!) pooyafb.910 3 4,745 06-24-2019, 09:46 PM
آخرین ارسال: White Beard
  آموزش آنلاین بازی کردن Grand Theft Auto V [آپدیت شد!] Mr.Payne 54 48,995 11-22-2018, 08:31 PM
آخرین ارسال: Arsdbsra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان