امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بتمن بودن! | نگاهی به تمام بسته‌‌های الحاقی داستانی عنوان Batman: Arkham Knight
(01-30-2016, 12:54 AM)مجید‌نصر نوشته است: با سلام خدمت نویسنده عزیز اشکان جان
خب من وقتی تیتر مقاله و از اون مهم تر نوسنده ی مقاله رو دیدم فهمیدم که فقط باید از بتمن تعریف و تمجید بخونم. S0 (45) کلا تعصب زیاده کسی تعریف نکنه روزگارش سیاهه
مقاله ی خیلی خوبی بود کم پیدا میشه که سایت ها به بسته های الحاقی بازی ها بپردازند و در مورد اون ها مقاله بنویسند و حالا توی این مقاله چه خوب و چه بد به بسته های الحاقی این بازی اشاره شده که واقعا جای تشکر داره که چنین کاری رو انجام داده اشکان عزیز
اشکان جا یکی دو مورد می خوام نقد کنم از مقاله ات امیدوارم که ناراحت نشی.
اول اینکه همون اول مقاله زیاد زدی جاده خاکی البته منظورم بند اول نیست بلکه بند دوم هست. بند اول خیلی جالب بود که از نگاه شخصیتی که بازی رو تموم کرده و دنبال بقیه بازی هست نوشتی ولی بند دوم که به دو گروه تقسیم کردی و گفتی و گفتی و گفتی به نظر من زیاد جالب نبود.
دوم اینکه با اینکه قسمت به شدت مخالف هستم.

نقل‌قول: (طراحی افتضاح نسخه‌های Arkham City و Arkham Asylum را به خاطر بیاورید)
مرد حسابی آخه تو داری طراحی نسخه 2009 را با طراحی سال 2015 مقایسه می کنی؟ 6 سال از اون طراحی گذشته انتظار داری گرافیک و جزئیات شخصیت Killer Core با نسخه 2015 یکی باشه؟ به نظرم من که طراحی شخصیت ها توی هر سری بتمن و در زمان خودش واقعا عالی بود. تا جایی هم که یادمه تنها درگیری مستقیمی که با Killer Core داشتیم توی همون نسخه تیمارستان بود و توی نسخه های دیگه مثل شهر آرکهام به صورت ایستر اگ بود یا اشاره ی غیر مستقیمی به این شخصیت می کرد.
همین ها بود دیگه بازم میگم امیدوارم ناراحت نشی چون اگه ناراحت شدی میام سراغت تا می خوری میزنمت. 167 
مقاله ی خیلی عالی بود به خصوص برای من که هنوز این نسخه رو بازی نکرده اطلاعات خیلی خوبی به دست آوردم و وقتی بازی رو خواستم بخرم با Season Pass خریداری می کنم.
سلام مجید جان. آقا شما لطف داری من کوچیکتم. S0 (29)
در مورد انتقاد‌ها مشکلی ندارم و به نظرت کاملا احترام می‌ذارم S0 (2)
در مورد طراحی کیلر کراک باید بگم که انصافا طراحیش در آرکهام نایت قابل ستایشه ولی اینو قبول کن که نسخه آرکهام سیتی (همون طور که گفتی ایستر اگ بود توی واضلاب) واقعا بد بود. انگار یه گونی رو سبز رنگ کرده بودن.
[تصویر:  maxresdefault.jpg]

[تصویر:  maxresdefault.jpg]

خدایی خودتون مقایسه کنید  S0 (43)

آقا من چرا ناراحت بشم؟ خوشحال میشم شما انتقاد میکنی S0 (29)
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بتمن بودن! | نگاهی به تمام بسته‌‌های الحاقی داستانی عنوان Batman: Arkham Knight - توسط B.A.T - 01-30-2016, 01:35 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به جزیره خوش آمدید! جمعیت ۱۰۰ نفر | نگاهی به روند فراگیر شدن سبک بتل رویال White Beard 1 1,821 05-17-2023, 12:49 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,239 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief yazdandoost 0 1,188 08-21-2019, 10:43 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  بررسی تمام زره‌های Grandmaster در بازی The Witcher 3: Blood And Wine Devil Prince 17 11,236 02-15-2019, 08:41 PM
آخرین ارسال: s.i.n.a
  نگاهی جدید به سری متال گیر به مناسبت سی سالگی این بازی gardeshgar 3 2,789 08-12-2017, 10:45 AM
آخرین ارسال: gardeshgar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان