امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرالزمان مدرن: پیش نمایش Watch Dogs
خب ممنون از مقاله عالیت، واقعا لذت بردیم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] بلوک چین مقاله رو خیلی  زیبا تر کرده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]نکات ریزی تو مقاله وجود داشت، می گم تا در مقالات بعدی دیگه این ایرادات ریشه کن بشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 
1) سعی کن قبل Connecter ها از نقطه استفاده نکنی.
2) بعد از اینکه مقاله رو نوشتی، چندبار مقالت رو بخون تا ایرادات رو برطرف کنی مثلا: بعضی از کلمات رو اشتباه نوشتی که مطمئنا به خاطر تایپ سریعه مثل آحرالزمان به جای آخرالزمان.
3) اینو بدون که بعضی از کلمات برخلاف تلفظ شون، دارای شکل املایی متفاوتی هستن؛ مثلا: ترجیع به جای ترجیح که تو متن این اشتباه پیش اومده.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خب بازی هم که به نظرم می تونه جاودان ترین بازی تاریخ بشه؛ واقعا هم استحقاق این رو داره چرا که جدای از نوآوری های فراوان توی بازی، گیم پلی ناب و داستان درگیر کننده، این بازی برای PC هم منتشر میشه و این مرحمیه بر زخم ما PC گیمرها چرا که تو این 7 الی 8 ماه یه بازی درست و درمون برامون نیومده. در مورد داستان بازی یه جا یه چیز هایی گفتی که من کاملا باهاش مخالفم ولی خوشبختانه در ادامه سخنان خودت رو خنثی کردی که من به خاطر این موضوع ازت تشکر می کنم. داستان بازی خیلی درگیر کننده و نو پس به نظرم مقایسش با داستان بقیه سری بازی ها کار اشتباهیه! گرچه که که برای قضاوت در مورد داستان هنوز زوده اما با وجه به تریلر ها می شه متوجه شد که وجود چالش های فراوان، غیرقابل پیش بینی بودن آینده و  توجه به نکات ریز داستانی باعث می شه تا گیمر واقعی یقین پیدا کنه که این بازی با داستانی قدرتمند روانه بازار خواهد شد. گیم پلی بازی هم که خیلی جذابه و حالات واقعی در تیراندازی و به نمایش کشوندن اتفاقاتی که نمونه هاش رو تو واقعیت می بینیم اونم با حضور پررنگ کارکتر اصلی باعث می شه  که واقعا به گیم پلی ایمان بیاریم. گرافیک هم نمی تونم نظر قاطع بدم چون بازی هنونز منتشر نشده و نمیشه نظر قطعی داد چرا که بسیار بازی هایی بودن که مثل بمب گرافیکشون قبل انتشار صدا کرد و بعد از انتشار با باگ هاشون گند زدن. کارکتر واچ داگز خیلی می تونه انسان رو درگیر کنه کما اینکه من همین الانم درگیرش؛ پس به نظرم تعامل پذیری آیدن به مراتب از بقیه کارکتر ها ی بازی های ویدئویی حتی الی و جوئل هم می تونه بیشتر باشه:)
و یه خسته نباشی گرم به خاطر این مقاله خوبت:)
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آخرالزمان مدرن: پیش نمایش Watch Dogs - توسط Delsin Rowe - 04-18-2014, 12:44 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازبینی بازی Watch Dogs 2 بر روی MSI GS43VR Gabit0 0 1,725 03-24-2017, 07:38 PM
آخرین ارسال: Gabit0
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,600 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  جنگاورانی از جنس آینده|پیش نمایش بازی Call OF Duty:Infinite Warfare Hidden Shadow 8 4,812 10-28-2016, 09:24 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  بازگشت گناهکارانِ بی‌گناه | پیش‌نمایش بازی Persona 5 BadBoyNeverDie 3 2,383 10-21-2016, 07:50 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  میراث‌دار ۲۹ سال خاطره… | پیش‌نمایش عنوان Final Fantasy XV saeed aghababaee 6 3,133 09-15-2016, 02:13 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان