امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش برنامه ی psx | دانلود و انتقال اپدیت، برنامه و نرم افزار های PS4 از طریق PC
(06-08-2016, 01:22 PM)ERFAN RP نوشته است:
(06-08-2016, 12:59 PM)ALISONIC نوشته است: دوستان لطفا سریع کمکم کنید من دیتای battlefront رو از اینترنت دانلود کردم ولی تا حدودای 3.8 رفت بعدش گیر کرد و دیتا رو پس میزنه گزاشتم یه گیگ از PSn دانلود شه بعدش امتحان کردم بازم همونجوریه چیکار کنم کلافه شدم کمکم کنید لطفا Wall
http://*****/viewer.php?file=wvinz8qaarpl0ve52y42.jpg
http://*****/images/965lulhjuqb573w6len5.jpg

والا این مشکل جدیدا خیلی رایج شده. یک راه حل هستش، خودم تونستم یکم از این روش کار کنم.
اول از همه وارد setting/ network بشید و set new connection رو بزنید، گزنه custom رو بزنید و در سمت DNS این رو وارد کنید.
primary:8.8.8.8
secondary:8.8.4.4

حالا پروکسی خود برنامه PSX رو هم وارد کنید بزارید دانلود بشه. هر موقع دیدید این اررور رو داد، داخل برنامه PSX خط سوم گزینه Enable رو بزنید، بعد بزارید خودتون یک چند مگ دانلود بکنیدو دوباره همون گزینه رو بزنید تا از برنامه انتقال پیدا کنه. اگر اصلا انتقال پیدا نمیکنه، به احتمال زیاد خود دیتا مشکل داره، وگرنه با این روش تقریبا میشه سریع تر و راحت تر بین دانلود و انتقال سوییچ کرد.

چشم این کارو انجام میدم  نتیجه رو میگم ولی یه نکته ای رو ذکر کنم اونم اینه که تا جایی که من فهمیدم فایل DP رو قبول میکنه بعدش سر دینا پارت 0 ارور میده و پس میزنه

نه نشد S0 (41) S0 (41) S0 (41) S0 (41)
پاسخ
سلام به جز این راه راهی دیگه ایی برای آپدیت نیست؟؟؟/

(06-25-2016, 06:17 PM)JUST PLAY STATION نوشته است: سلام به جز این راه راهی دیگه ایی برای آپدیت نیست؟؟؟/

میشه کنسول رو با وای فای نصب کرد و پی سی رو با لن و مراحل رو انجام بدید
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
(06-25-2016, 06:17 PM)JUST PLAY STATION نوشته است: سلام به جز این راه راهی دیگه ایی برای آپدیت نیست؟؟؟/

میشه کنسول رو با وای فای نصب کرد و پی سی رو با لن و مراحل رو انجام بدید

سرعت دانلود با خود کنسول پایین هستش، اگر میخواهید کمی سرعت دانلودتون بالاتر بره این تنها راه هستش.
بله میشه مشکلی نخواهد داشت
That was just a dream

پاسخ
سلام خسته نباشید من دارم دیتا رو از pc به کنسول انتقال بدم میرسه به 37 گیگ ارور میده یه بار پاک کردم دوباره زدم باز همینطور شد نمیدونم چکارکنم مشکلش چیه به نظرتون
پاسخ
(06-25-2016, 11:12 PM)ALONE MAN amir نوشته است: سلام خسته نباشید من دارم دیتا رو از pc به کنسول انتقال بدم میرسه به 37 گیگ ارور میده یه بار پاک کردم دوباره زدم باز همینطور شد نمیدونم چکارکنم مشکلش چیه به نظرتون

به احتمال زیاد پارت دیتایی که دانلود کردید ناقص هستش، بهتره لینک رو از طریق برنامه بگیرید و پارت مورد نظر رو دوباره دانلود کنید.
That was just a dream

پاسخ
سلام.خسته نبشید 
چه طوری میتونم لینک دانلود آپدیت بازی rainbow 6 رو فقط پیدا کنم.الان واسه رینوبئ یه آپدیت 693 مگی اومده ولی psx لینکای کل دیتا رو میده بهم که از شماره 0 و پارتای 4 گیگی هستش.ولی من فقط لینک آپدیت رو میخوام.شما میتونید منو راهنمایی کنید
با تشکر فراوان
پاسخ
(06-30-2016, 04:21 AM)alireza.bm نوشته است: سلام.خسته نبشید 
چه طوری میتونم لینک دانلود آپدیت بازی rainbow 6 رو فقط پیدا کنم.الان واسه رینوبئ یه آپدیت 693 مگی اومده ولی psx لینکای کل دیتا رو میده بهم که از شماره 0 و پارتای 4 گیگی هستش.ولی من فقط لینک آپدیت رو میخوام.شما میتونید منو راهنمایی کنید
با تشکر فراوان

سلام
وقتی داخل کنسول هستید، فقط آپدیت رو شروع به دانلود کنید و بقیه رو Pause بزنید.
That was just a dream

پاسخ
مرسی بابت پاسخگویی.بازی کامل نصب هست و تو لیسن دانلود ها هیچ چیزی در حال دانلود کردن نبود!دانلود آپدیت رو که شروع کردم لینک شماره 0 که 4گیگ بود رو داد!
البته الان بازی رو از طریق کسنول با اینکه خیلی طول کشید دانلود کردم ولی میخواستم یادبگیرم.چون واسه بازیا مدام آپدیت میاد.
پاسخ
سلام خدمت شما
من چند هفته میشه هر کاری کردم که psx و پلی 4 رو به همدیگه وصل کنم نمیشه
همه ی مراحل رئ هم درست میرم
وقتی psx رو باز میکنم و استارت رو میزنم یه ارور میده می نویسه: input string eas not in a correct format
ولی بازم جلوی CDN Status داخل psx علامت سبز میاد
ولی وقتی می خوام توی پلی4 تست کانکشن رو بزنم گزینه ی اینترنت کانکشن رو faild میزنه
هر کاریشم میکنم درست نشده که نشده
می خواستم ببینم شما راه حلی دارین یا نه
ممنونم
پاسخ
(07-12-2016, 04:19 PM)navid ronaldo نوشته است: سلام خدمت شما
من چند هفته میشه هر کاری کردم که psx و پلی 4 رو به همدیگه وصل کنم نمیشه
همه ی مراحل رئ هم درست میرم
وقتی psx رو باز میکنم و استارت رو میزنم یه ارور میده می نویسه: input string eas not in a correct format
ولی بازم جلوی CDN Status داخل psx علامت سبز میاد
ولی وقتی می خوام توی پلی4 تست کانکشن رو بزنم گزینه ی اینترنت کانکشن رو faild میزنه
هر کاریشم میکنم درست نشده که نشده
می خواستم ببینم شما راه حلی دارین یا نه
ممنونم

حتما مطمئن باشید که firewall ویندوزتون خاموش باشه وگرنه برنامه کار نمیکنه. به control panel برید و window firewall رو پیدا کنید و در 7نل سمت راست گزینه turn windows firewall on or off رو بزنید و همه گزینه‌هارو غیرفعال کنید. بعد دوباره تست کنید.
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 15,716 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
Wink آموزش حرفه ای بازی GTAV در PS4 matin_wk 5 7,172 12-01-2017, 06:44 PM
آخرین ارسال: AMIR--DARK GAMER
  لینک های دانلود بازی، اپدیت و نرم افزار های ps4 End Of The Line 113 33,281 06-09-2017, 05:38 PM
آخرین ارسال: amir27
  سرعت نت مناسب برای دانلود های کنسول PS4 Ary_Ary 1 1,979 12-23-2016, 11:32 AM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  آموزش ارتقا هارد پلی استیشن 4 به راحتی! RezaPayne 0 1,745 10-05-2016, 09:55 PM
آخرین ارسال: RezaPayne

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان