نظرسنجی: نظرتون درباره ی این آموزش چیست؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بسیار سخت
0%
0 0%
سخته ولی با تمرین یاد میگیریم.
100.00%
2 100.00%
متوسط
0%
0 0%
سطح پایین و پیش افتاده!
0%
0 0%
در کل 2 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش حرفه ای بازی GTAV در PS4
Wink 
(به نام خدا)

امروز:2/9/95
سلام خدمت دوستان و گیمر های عزیز،متین هستم با آموزش حرفه ای بازی GTAV در  S0 (22) PS4

اول از همه درباره یه خودم بگم که من  عضو کرو دارک(کرو بهترین پلیرای ایران) هستم و در DEATHMATCH در حالت AIM بسیار حرفه ای ام.(بزودی هم اسکرین بردارو میذارم)  S0 (36)
خب بریم سراغ آموزش:

خب دوستان اول از همه باید بگم که این آموزش سخت هست و برای حرف ای شدن باید خیلی تمرین کنید.
توی بازی GTAV همزمان که شما دارید DEATHMATCH میرید باید چند کار رو انجام بدین:
1-مهم ترین کار توی بازی هدشات کردن و واکنش سریع هست،یعنی شما باید به محض این که حریف رو دیدید L2 رو بزنید و روش ایم(AIM) کنید. S0 (43)
بعد از این که رو بازیکن حریف نشانه گیری کردید باید سریع شوک رو به بالا بدید و نشونه رو روی سرش ببرید(کاری که اکثرا انجام نمیدن)،بازی فقط به اون نشونه گیری و تیر زدن نیست باید حتما حتما پس از نشونه گیری نشونه رو روی سر طرف ببری.
(خب دوستان اول آموزش بالا رو تمرین کنید و وقتی یاد گرفتین و عکس العمل سریعی داشتن و فقط هدشات میکردین سراغ مرحله بعد برین).

2-شما باید همزمان با انجام کارهای مراحل 1 در بازی (یعنی هدشات کردن طرف) همزمان وقتی که دارید تیر میزنید حرکت کنید.(درصورتی که ثابت بمونید 100 درصد طرف شمارو میکشه). باید موقع تیراندازی حرکت کنید؛دائم به چپ و راست و عقب و جلو برید و همزمان تیر هم بزنید. بعضی وقت ها هم که در حال حرکت در تیر اندازی هستین یک باری دکمه ی ضربدر رو بزنید تا برای مدتی کوتاهی سرعت راه رفتنتان مقداری بیش تر شود.(اگر این مرحله رو به طور صحیح انجام بدید مثلا به جای اینکه در بازی 3 تا تیر بخورید با حرکت 2 یا 1 تیر میخورید که این بسیار مهم و تاثیر گذاره.)
(حال همزمان با انجام کار های مرحله 1 و تیر اندازی مرحله 2 یعنی حرکت همزمان با تیر اندازی و زدن دقیق تیر به سر رو تمرین کنید و بعد سراغ مرحله ی 3 بروید.)

3-این مرحله سادس و شما باید همزمان با انجام کار های مراحل قبل وقتی که داشتین به طرف تیر میزدین L3 (فشردن شوک چب) رو انجام بدین با این کار هم نشونه گیری شما دقیق تر و آسون تر میشه و هم ممکن است تیر های بازیکن حریف به تفنگتان بخوره. با زدن L3 بازیکنتان خم میشود و احتمال هدشات شدنش نیز کم میشود و البته سرعت حرکتش کم میشود که اینجا بهتر است وقتی حرکت میکنید یک بار دکمه ی ضربدر رو بزنید که تندتر حرکت کنه.
(الان این مراحل رو تا مدتی تمرین کنید و وقتی که این 3 مرحله رو کاملا یاد گرفتید و تونستین همزمان و سریع و با دقت انجام بدین، برید سراغ مرحله ی بعدی.)

-تا اینجای کار باید بگم به هیج وجه بدون تمرین مراحل قبل به مرحله ی بعد نرین که بسیار به ضررتونه S0 (86)

4-میرسیم به بخش رول زدن که اصن نصف بازی هست و با انجام صحیحش برنده ی 100 درصد بازی هستین. S0 (5) S0 (5) S0 (5)
اصلا رول چی هست؟ وقتی که دکمه ی مربع رو میزنید شخصیت یا همون کاراکتر شما شروع به غلط زدن میکنه که به اون میگن رول.
فایده ی رول این هست که وقتی رول میزنید تا چند ثانیه وقتی حریف رو شما نشونه گیری میکنه نشونه روی شما نمیره و رو شما قفل نمیشه، اما اشتباهی که اکثر بازیکنا میکنن اینه که اول رول رو میزنن و فکر میکنن اینطوری خوبه و طرف نمیتونه رو شما نشونه گیری کنه،اما اگر بازیکن حریف یکم بازی رو بلد باشه میتونه کاری کنه که شما 100 درصد بمیرین و در اون حالت امکان کشتن حریف 0 هست.
برای رول زدن شما به هیچ وجه؛به هیچ عنوان نباید اول رول بزنید. باید صبر کنید که ابتدا حریف شما رول بزنه و بعد 1 ثانیه شما رول بزنید. پس به هیچ عنوان اول رول نزنید و صبر کنید اول بازیکن حریف رول بزنه با این کار شما میتونید خیلیییی راحت بکشینش.
حالا چرا ما میگیم صبر کنید و رول دوم رو بزنید؟چون که وقتی حریف، اول رول میزنه دیگه شما نمیتونین روش نشونه گیری یا همون ایم کنید. وقتی 1 ثانیه پس از شروع رول حریف گذشت شما رول بزنید وقتی حریف از زمین بلند میشه شما در حال رول هستین و نمیتونه رو شما ایم کنه اما وقتی که شما از روی زمین بلند میشید میتونید رو اون ایم کنید! دیگه برای حریف هم چاره ای نیست جز اینکه بمیره چون تا مدتی دیگه نمیتونه رول بزنه و رو شما هم که ایم نمیکنه، پس شما راحت میتونید بزنیدش،اما اگر موفق به کشتنش نشدید طرف برای این که جونش داره کم میشه پس از مدتی دوباره مجبور میشه که رول بزنه، شما دوباره بعد 1 ثانیه رول بزنید و اینبار سعی کنید بزنینش. مدت زمان رول زدن هم یاد بگیرید هم خیلی خوبه. اگر که اتفاقی شما رول اول میفتین سریع رول زدن بسیار مهم هست و اگر طرف نتونه بکشتتون میتونید با سریع رول زدن(بعنی به محز اینکه تونستید دوباره رول بزنید مربع رو بزنید) از طرف جلو بیفتین و اون زودتر از شما رول بزنه. به هیج وجه اون کار احمقانه که پشت دیوار برید و بعد با رول زدن بیایید جلو رو انجام ندید!!!! Wall
(حدودا برای یادگرفتن کامل و انجام صحیح مرحله ی 4 باید حداقل 1 یا 2 هفته تمرین زیاد داشته باشید. وقتی که این مرحله هم یاد بگیرید تا حد بسیاری حرفه ای شده اید!) S0 (43)

-نکته:در مرحله ی 4 با بازی کردن و انجام مراحل بطور کامل یاد میگیرید و چندان هم سخت نیست و اگر انجامش میدین میبینین که خیلی هم راحت است و کار خاصی رو نمیخواد انجام بدین. برید ددمچ و تمرین کنید. S0 (24)

5-اما نکته ی دیگه که هست اینه که شما باید پشت دیوار حرکت کنید و سریع بیایید تیر بزنید: یعنی این که پشت دیوار بایستید(کاور نه) بایستید و دوربین رو طوری ببرید که بتونید کنار دیوار که حریف میاید رو ببنید و به محض این که دیدید داره میاد با زدن ضربدر و تند از دیوار به کنار بیایید و خیلی سریع و به محض این که از جلوی دیوار به کار اومدین رو طرف ایم کنید و سریع تیر بزنید و هدشاتش کنید.(اگر کامل این رو یاد بگیرید قبل از اینکه طرف اصن بتونه کاری بکنه شما کشتیتش. 113

6-ریول پلیر:میتونید از طریق زنگ زدن به لستر و زدن گزینه ی ریول در مپ بازی جای حریفتان را ببینید. S0 (2)
سعی کنید که در مپ دیده نشوید که بسار مهم است. مرحله ی 5 رو درصورتی انجام بدین که تو مپ معلوم نیستین اگر طرف بدونه شما پشت دیوار هستین آماده هست و ممکن است شمارو بزنه.(سعی کنید از ریول پلیر استفاده کنید و البته اگر حریفتون ریول رو زد بهتره که مرحله 5 رو انجام ندید چون میدونه که پشت دیوار هستید).

7-برای ساید کردن که البته جزء بازی که ما میکنیم نیست ولی خب اگر شما میخواییم ساید کنید باید برید پشت دیوار و بیایید جلو و یک تیر بزنید و دوباره پشت دیوار برید و این کار رو انجام بدین.

8-یک نکته ی بسیار مهم: دوستان معمولا گرفتن بولشارک (قرص های سبز رنگی که برروی زمین هستند و باعث چند برابری شدن قدرت تیرتون میشه) تو بازی مجاز نیست و قبل بازی حریفتون بهتون میگه که ازش استفاده نکنین. اما شما میتونید با ترفندی این رو بگیرید بطوریکه حریف متوجه نشه. S0 (2) S0 (2) (وقتی شما بولشارک میگیرید برای حریف مینویسه) زمانی که شما حریفتون رو کشتید سریع برید و حدودا 3 ثانیه بعد کشتنش بولشارک رو بگیرید،چون تو اون زمانی که شما بولشارک گرفتین هنوز مرده و زنده نشده(ریسپاون) براش نمینویسه که شما بولشارک گرفتین و به احتمال 90 درصد اگر این کار رو مانند چیزی که گفتم انجام بدین نمیفهمه. اون 10 درصد هم برای این هست که ممکنه طرف حواسش به مپ باشه و وقتی که زنده میشه با اینکه ننوشته که شما بولشارک گرفتین ولی در مپ متوجه نبودن علامت بولشارک(قرص سبز) در مپ میشه و شما لو میرید. اگر این موضوع رو فهمید شما میتونین خودکشی کنین که اگر پیروز شدین علت پیروزیتون رو گرفتن بولشارک نگه.

-نکته:تفنگی که ما به شما پیشنهاد میکنم SPECIAL RIFLE هست که تمام امکاناتش رو بخرید و اگر در بازی استفاده از COMBAT MG ممنوع نبود میتونید ازش استفاده کنید(البته کمبت ام جی پرش زیاده داره و نشونه گیری باهاش سخته،اما تفنگ عالی هست.)

-نکته: بهتره که برای تمرین به مپ های معروف مثل ترپد2، چون اگر بخوایید با کسی ددمچ برید که جدی باشه بازی یا مثلا کرو وار باشه، این مپ استفاده میشه. Ghelion

-نکته: با استفاده از مرحله ی 5 میتونید خیلی راحت طرفو نایف(KNIFE) کنید. Ghelion

-نکته: اگر مجاز بود حتما روی سرتون هلمت یا همون کلاه رو بذارید که اگر تیر به سرتون خورد آسیب کمتری ببینید. 167

و اما باز هم میگم به ترتیب مراحل رو تمرین کنید و وقتی که بطور کامل یاد گرفتین به مرحله ی بعد برید. S0 (86) S0 (86) S0 (86)

پایان: برای اینکه به یک بازیکن حرفه ای در GTA تبدیل بشید انجام مراحل بالا بصورت صحیح و کامل 100 کافیه و حدودا     حرفه ای شدن و آموزش کاملا این مراحل 1 ماه زمان میبره. S0 (43) S0 (43) S0 (43)

دوستان تا حد ممکن سعی کردم به زبان ساده بگم اما اگر بازم سوالی داشتین یا جایی رو متوجه نشدین میتونین از من تو  تلگرام بپرسین: @MATINBAHRI آیدی تلگرامم هست اگر هم همینجا سوالتونو بنویسید که چه بهتر. S0 (29) S0 (29) S0 (29)

لطفا کپی نکنید از مطلب...
(دارک کرو-021-MATINBAHRI)

از تنهایی بمیر....ولی زاپاس کسی نباش.[تصویر:  46.gif]

پاسخ
واقعاً استفاده کردم اما یه سوالی از خودت دارم میشه گلیچی زد که هر دفعه هدف میگیری مستقیم بره رو هدش؟
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
(11-22-2016, 05:56 PM)Alone In The Darkness نوشته است: واقعاً استفاده کردم اما یه سوالی از خودت دارم میشه گلیچی زد که هر دفعه هدف میگیری مستقیم بره رو هدش؟
خوشحالم که برات مفید بود. نه داش فعلا چنین گلیچی وجود نداره.

پاسخ
سلام دستت درد نکنه خیلی خوب بود 
حیف که رو pc نیستی و گرنه یه دوئل میکردیم
پاسخ
(11-22-2016, 09:38 PM)Shaltook نوشته است: سلام دستت درد نکنه خیلی خوب بود 
حیف که رو pc نیستی و گرنه یه دوئل میکردیم

خواهش میکنم اتفاقا بخش های زیادی از آموزش به درد PC باز ها هم میخوره.
حیف...

پاسخ
سلام تفنگی به اسم SPECIAL RIFLE نداریم.
منظور شما با چه تفنگی هست؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش برنامه ی psx | دانلود و انتقال اپدیت، برنامه و نرم افزار های PS4 از طریق PC End Of The Line 75 45,962 02-24-2019, 07:48 PM
آخرین ارسال: B.vahid
  مسابقات حرفه ای fifa 17 comiser67 0 1,253 03-04-2017, 04:02 PM
آخرین ارسال: comiser67
  آموزش ارتقا هارد پلی استیشن 4 به راحتی! RezaPayne 0 1,743 10-05-2016, 09:55 PM
آخرین ارسال: RezaPayne
  نرم افزار آموزش های ps4 در کافه بازار Suicide squad 0 1,759 07-28-2016, 05:41 PM
آخرین ارسال: Suicide squad
  آموزش تغییر جای دکمه ها در PS4 amir.homie 1 1,783 06-04-2015, 12:36 PM
آخرین ارسال: Gladiator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان