امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کار با نرم افزار Steam
با سلام خدمت شما دوست عزیز
بهترین راه حل اینه مکه از بک آپ دوتا 2 که در سایت های مختلف موجوده استفاده کنید .
موفق باشید
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
If life gives you errors, burn life's house down with the errors

کیس های ماد شده  (تاپیکی برای حرفه ای ها)
پاسخ
(11-21-2014, 11:11 AM)'m-ac' نوشته است: سلام من به یه مشکل بر خوردم . وقتی می خوام dota 2 رو دانلود کنم بعد از 4-5 ساعت دانلود کامپیوتر رو خاموش می کنم . وقتی
این [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]دوباره کامپیوتر رو روشن می کنم دانلود بازی میره از اول . تو رو خدا کمکم کنید اعصابم چند روزه خیلی خورده

با سلام
این مشکل برای خیلی ها از جمله خود من اتفاق افتاده و حتی اگه پک آپ بازی رو از جای دیگه تهیه کنید باز هم دفعه ی بعدی که استیم رو دوباره اجرا می کنید همین مشکل رو دارید.راه حلشم این که برید توی Setting و در بخشDownloads و سپس در قسمت Download Region در لیست کشور ها پاکستان(Pakistan) رو انتخاب کنید.بعد استیم رو ری استارت کنید(شاید پس از اجرای دوباره نیاز به بروزرسانی داشته باشه.اگر اینطور بود بزارید بروز بشه و این رو هم بگم برای بروز شدن نیاز به چیز شکن ندارید!)من هم همین مشکل رو داشتم و وقتی با بخش پشتیبانی استیم ارتباط برقرار کردم این راه حل رو بهم دادن.الآن هم هیچ گونه مشکلی از نظر دانلود ندارم.
پیروز و سربلند باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ای کاش زندگی هم "Trainer" داشت! 63
پاسخ
(11-21-2014, 12:33 PM)'Ahmad Reza' نوشته است:
(11-21-2014, 11:11 AM)'m-ac' نوشته است: سلام من به یه مشکل بر خوردم . وقتی می خوام dota 2 رو دانلود کنم بعد از 4-5 ساعت دانلود کامپیوتر رو خاموش می کنم . وقتی
این [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]دوباره کامپیوتر رو روشن می کنم دانلود بازی میره از اول . تو رو خدا کمکم کنید اعصابم چند روزه خیلی خورده

با سلام
این مشکل برای خیلی ها از جمله خود من اتفاق افتاده و حتی اگه پک آپ بازی رو از جای دیگه تهیه کنید باز هم دفعه ی بعدی که استیم رو دوباره اجرا می کنید همین مشکل رو دارید.راه حلشم این که برید توی Setting و در بخشDownloads و سپس در قسمت Download Region در لیست کشور ها پاکستان(Pakistan) رو انتخاب کنید.بعد استیم رو ری استارت کنید(شاید پس از اجرای دوباره نیاز به بروزرسانی داشته باشه.اگر اینطور بود بزارید بروز بشه و این رو هم بگم برای بروز شدن نیاز به چیز شکن ندارید!)من هم همین مشکل رو داشتم و وقتی با بخش پشتیبانی استیم ارتباط برقرار کردم این راه حل رو بهم دادن.الآن هم هیچ گونه مشکلی از نظر دانلود ندارم.

ممنون داداش . ایشالا راه کارت بگیره . [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(11-21-2014, 05:53 PM)'m-ac' نوشته است:
(11-21-2014, 12:33 PM)'Ahmad Reza' نوشته است:

با سلام

ممنون داداش . ایشالا راه کارت بگیره . [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

کار میکنه.اگه کارنکرد بهم پیام خصوصی بده تا راه حل های دیگه رو هم بهت بگم.

پاسخ
سلام داداش ... ببخشید کاری که گفتی جواب نداد دیگه موندم چیکار کنم . تو سایت های خارجی هم سرچ کردم اما هیچی گیرم نیومد . الان میگی چیکار کنم ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
آقا من cs go رو خریدم بک آپشو که میخوام نصب کنم وسطش استیم بسته میشه خود به خود.دوباره که میرم نصب کنم بازم همونجا همون اتفاق میفته.کسی میدونه مشکل چیه؟
پاسخ
سلام هنگام اد کردن دوستان با این ارور مواجه می شم Error adding friend.please try again دلیلش چیه؟
پاسخ
دوستان سعی کنین مشکلات فنی خودتون در استیم رو با بخش پشتیبانی استیم در میون بزارید و یا در بخش پشتیبانی استیم دنبال مشکل خودتون بگردید.اونا بهتر از هر کسیمیتونن مشکلات شما رو حل کنن.دیر جواب میدن(حداکثر تا 1 هفته)ولی جوابشون تضمینیه.
پاسخ
دوستان من یه سوال داشتم ممنون میشم هرکی میدونه زودتر بهم جواب بده: میشه در استیم، از سی دی کی به صورت اشتراکی استفاده کرد؟ من میخواستم GTA V رو اوریجینال خریداری کنم ولی می بینم قیمت بالاس. حالا میخواستم بدونم من اگه بازی رو بخرم و به اکانتم گیفت بشه و بازی رو دانلود کنم بعدش دوستم هم میتونه با یه سیستم دیگه وارد اکانتم بشه و بازی رو دانلود کنه و استفاده کنه؟! :huh:
پاسخ
(03-30-2015, 11:18 AM)Payne4 نوشته است: دوستان من یه سوال داشتم ممنون میشم هرکی میدونه زودتر بهم جواب بده: میشه در استیم، از سی دی کی به صورت اشتراکی استفاده کرد؟ من میخواستم GTA V رو اوریجینال خریداری کنم ولی می بینم قیمت بالاس. حالا میخواستم بدونم من اگه بازی رو بخرم و به اکانتم گیفت بشه و بازی رو دانلود کنم بعدش دوستم هم میتونه با یه سیستم دیگه وارد اکانتم بشه و بازی رو دانلود کنه و استفاده کنه؟! :huh:

بله میتونین.اصطلاحا بهش میگن share
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "ID Steam" اعضای فروم گیمفا HardCore Gamer 56 21,047 09-14-2022, 11:18 PM
آخرین ارسال: AbeeshoX
  معرفی نرم افزار Discord + سرور ایرانی Mostafa84 0 4,964 08-16-2016, 12:33 AM
آخرین ارسال: Mostafa84
  آموزش آنلاین بازی Rust peyman0074 16 13,099 10-15-2015, 10:16 PM
آخرین ارسال: Riot
  آموزش آنلاین بازی کردن Call Of Duty - Modern Warfare 2بدون نرم افزار استیم The Last King On The Earth 10 6,196 11-28-2014, 10:45 AM
آخرین ارسال: HardCore Gamer
  Game of Thrones را هم اکنون از steam پیش خرید کنید+سیستم مورد نیاز احتمالی handsomewolf666 0 1,727 11-24-2014, 02:43 PM
آخرین ارسال: handsomewolf666

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان