امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیس های ماد شده
Tongue 
درود بر تمامی دوستان میدونم اسم تاپیک یکم عجیبه ولی اجازه بدید یک تعریف ساده و عامیانه از مادینگ[img]/images/smi/new/111.gif[/img] ( بخونید Modding) خدمت تون ارائه بدم : مد کردن کیس یا به اختصار مادینگ همون فشن کردن کیسه (این دیگه خیلی عامیانه بودش) ولی کلا مدکردن به معنای تغییر ظاهر کیس و داخل اون هستش که کیس کلا از این رو به اون رو میشه و دوستانی  خوش ذوغ و کاربلد معمولا کیس هارو مدینگ می کنند . (هرچند کاربر های معمولی هم میتونند )

کاربرد های مادینگ چیه [img]/images/smi/new/7.gif[/img] ؟ در مادینگ ما بیشتر به بحث ظاهر سازی میپردازیم ولی حرفه ای ها برای خودشون سیستم های تهویه هم درست می کنند و در بعضی مواقع ساختار (اسکلت بندی ) کیس رو تغییر میدن برای بهره وری بیشتر از فضا [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

هدف ایجاد تاپیک چیه[img]/images/smi/new/7.gif[/img] ؟ من چون خودم به شخصه به مدکردن کیس علاقه دارم دوست داشتم تاپیکی در انجمن گیمفا ایجاد کنم تا دوستانی که با مادینگ آشنا نیستند با این فن و هنر آشنا بشند .
البته هرچند آموزشی در کار نیست و فقط قراره عکس های کیس های مد شده در این تاپیک قرار بگیره تا دوستان از دیدن کیس ها لذت ببرند و برای علاقه مندان منبع الهامی  باشه .
سعی میشه تاپیک توسط خودم روزانه آپدیت بشه ولی همچنان نیازمند یاری گرمتان هستیم
[img]images/smi/s0 (27).gif[/img]

قوانین :
1-خواهشا اسپم نکنید
[img]/images/smi/new/114.gif[/img]
2- اگر دوست داشتید میتونید عکس هایی (حداقل 2 عکس از کیس) ارسال کنید
3-خواهشا اگر از قطعات سیستم و همین طور منبع اطلاع داشتید  مشخصات رو در زیر عکس قرار بدید .

[تصویر:  xfcn01.jpg]

[تصویر:  xfcn02.jpg]

[تصویر:  xfcn23.jpg]
[تصویر:  project-xfcn.11.jpg]
[تصویر:  project-xfcn.12.jpg]
[تصویر:  xfcn24.jpg]

[تصویر:  xfcn25.jpg]

[تصویر:  2_0_547.jpg]

[تصویر:  1_0_547.jpg]

[تصویر:  4_0_547.jpg]

[تصویر:  5_0_547.jpg]
 - I7 2700k » - Asrock Extreme 7 Z68 Gen 3 » - 8go DDR3 Gskill RipjawX PC17000 2133 mhz » - Tri crossfire HD7970 » - BeQuiet Dark Power Pro 1200w » - rad Phobya G-Changeur 480 Ver. 1.2 Noir » - ventilos Arctic F12 n » - 1 SwifTech - Pompe MCP655   » - Liquide Primochill Pure Performance Coolant (32 oz.) - Gold  

[تصویر:  9_0_547.jpg]

[تصویر:  5_0_547.jpg]

[تصویر:  10_0_547.jpg]
Case: Mountain Mods Ascension » Mother Board: Asus Rampage IV Extreme » CPU: i7-3960X @4.8Ghz » Memory: 8GB (4x2GB) Kingston HyperX T1 @2400 9-11-9-27 » Video Cards: 4x HD 7970 Sapphire » Power Supply: 2x Corsair AX-1200W » Storage: 2x Corsair Force3 240GB (Raid0) » Water Chiller
منبع 1
منبع 2

امیدوارم خوشتون اومده باشه و مطمئن باشید تاپیک هر روز آپدیت میشه
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

If life gives you errors, burn life's house down with the errors

کیس های ماد شده  (تاپیکی برای حرفه ای ها)
پاسخ
[تصویر:  100.jpg]

گیمرها سلایق خاصی دارند و علاقه مند هستند تا زندگیشان هم به نحوی رنگ و بوی گیم داشته باشد. برای همین از دکور اتاقشون گرفته تا کیس یا کنسولشون را تغییر می دهند تا همه چی شون تیپ گیمری داشته باشه و به قولی گیم تو زندگیشون جریان پیدا کنه. گستره این تغییرات زیاده و بسته به حوصله و بودجه از هر گیمری به گیمر دیگه متفاوته. یکی با پرینت کردن پوستر گیم مورد علاقش و زدنش به دیوار اتاقش ، به این تغییرات بسنده میکنه اما بعضی ها حتی به طرح اتاقشون هم رحم نمی کنند و با تغییر دکوراسیون میخوان که تک تک اجزای سیستم گیمینگشون با اتاقشون ست باشه. به تمام این تغییر و تحولات ما اصطلاحا میگیم مودینگ.

چه یه برچسب زدن ساده روی ماوس باشه چه طراحی و ساخت کیس با شکل و شمایل فضایی. اینجور کارها با علاقه شروع میشن و با علاقه خاتمه پیدا می کنن. در واقع زیاد مهم نیست که شما یه طراح فوق حرفه ای باشین یا یه گیمر ساده. اگه به اینکارا علاقه داشته باشین مطمئن باشید که میتونید بهترین اثر رو خلق کنید.

سخن طراح:
بخاطر انتخاب skyrim به عنوان ایده طرح، همون اول کار اسم کیس به ذهنم اومد و اون چیزی نبود جز Dovahkiin که لقب شخصیت اصلی در این بازی بود که به معنای Dragon Born و یا به عبارتی "اژدها زاده" بود. ایده پرداز و طراح کیس جناب اقای یوسف عبدلی است که طراح گروه هم هستند و تمامی مراحل ساخت در کارگاه گروه پی سی ماد صورت گرفته است.

[تصویر:  8.jpg] [تصویر:  9.jpg] [تصویر:  1.jpg] 
[تصویر:  2.jpg] [تصویر:  6.jpg] [تصویر:  7.jpg]
[تصویر:  3.jpg] [تصویر:  4.jpg] [تصویر:  5.jpg]

منبع

[تصویر:  sigpic3428_4.gif]
پاسخ
بهتر نبود تصاویر رو بصورت بند انگشتی قرار بدید ؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
عکس های جدید
Orange PC Project

[تصویر:  1_0_547.jpg]

[تصویر:  9_0_547.jpg]

[تصویر:  4_0_547.jpg]

I5 4670k @ 4.2 Ghz » - Nepton 280L » - Asus Sabertooth Z87 » - 8 GB Ram Kingston Beast @2400 Mhz » - EVGA GTX 760 ACX » - Thermaltake TR2 RX 750 Watts » -Extenciones BitFenix Alchemy (MOD) » -FAN´s Cougar Vortex 2*140 mm / 1*120 mm » - SSD Kingston HyperX 3k 120 GB » - WD Caviar Blue 500 GB Sata III » - Case Cooler Master Cosmos SE

Mini ITX Black Frame

[تصویر:  1.jpg]

[تصویر:  4.jpg]

[تصویر:  6.jpg]

Intel i5 4690k » Asus z97I-plus » Zotac 760 gtx amp » 2*4go xms3 1600 » 1 to wd caviarblack » Noctua NH-U12S + Corsair Sp120 Pwm Quiet » Be quiet 550w dark power pro

پاسخ
بهتر بود تاپیک رو توی بخش سخت افزار می زدید. ممنون بابات تاپیک خودتون من خیلی فکرش به سرم خورد توی بخش سخت افزار تاپیک ایجاد کنم ولی تعداد کسانی که استقبال میکنن از نصف انگشتان دست کمتره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کیس های اسمبل شده توسط لیون رو ببینید خیلی حال میکنید دوستان توی صفحه اصلیش از کیس های مد شده هم قشنگتره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(11-29-2014, 11:15 PM)van helsing نوشته است: بهتر بود تاپیک رو توی بخش سخت افزار می زدید. ممنون بابات تاپیک خودتون من خیلی فکرش به سرم خورد توی بخش سخت افزار تاپیک ایجاد کنم ولی تعداد کسانی که استقبال میکنن از نصف انگشتان دست کمتره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کیس های اسمبل شده توسط لیون رو ببینید خیلی حال میکنید دوستان توی صفحه اصلیش از کیس های مد شده هم قشنگتره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

با سلام خدمت شما مدیر بزرگوار
والا من اتفاقا میخواستم در بخش سخت افزار تاپیک بزنم ولی گفتم چون عکسه ممکنه با قوانین انجمن سازگاری نداشته باشه
ولی چشم بنده از مدیر انجمن جناب آقا مرتضی ([b]spartacus [/b]) درخواست میکنم که به بخش سخت افزار تاپیک رو انتقال بدن
دیگه ما گفتیم ایجاد کنیم که تنوع تو انجمن ایجاد بشه .
بله لیون کیس های زیبایی اسمبل میکنه ولی متاسفانه نمیتونم عکساشون رو قرار بدم بخاطر قوانین که خودتون در جریان هستید ..
بازم ممنون بخاطر پیشنهادتون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(11-29-2014, 07:41 PM)'Maji Star' نوشته است: بهتر نبود تصاویر رو بصورت بند انگشتی قرار بدید ؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

داداش منبع رو شما از زیر پست حذف کردید فکر نکنم منبع یک مطلبو گذاشتن مشکلی داشته باشه 

[تصویر:  sigpic3428_4.gif]
پاسخ
درود بی پایان بر همراهان تاپیک
Cool Elegance

[تصویر:  10.jpg]
[تصویر:  5.jpg]
[تصویر:  11.jpg]

Intel I5-750 - Asus P7P55D-E Premium - 2x2Gb Kingston HyperX 1600 - 2x Asus 8800 GT 512MB - Enermax Liberty 500W - NorthQ 120mm - Raidsonic Icy Box 35

Minions Mod

[تصویر:  17.jpg]

[تصویر:  20.jpg]

[تصویر:  21.jpg]

» Cooler Master Cosmos 2 » Cpu-Corei5 4670K » Mobo- MSI Z87 MPOWER MAX Motherboard » VGA- MSI R9 270X HAWK Graphics Card » RAM- HyperX 8G 2400 Ghz » SSD- HyperX 3K SSD 120 » PSU - Corsair RM 850 Full Modular

امیدوارم لذت برده باشین [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] منتظر بقیه عکس ها باشید [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
کسی اینا رو داشته باشه دیگه از خدا چی میخواد [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

پاسخ
(11-30-2014, 02:45 PM)'s_karimi79' نوشته است: کسی اینا رو داشته باشه دیگه از خدا چی میخواد [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

یک پول برای خرید مانیتور و بازی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
NZXT Phantom 410

[تصویر:  2.jpg]

[تصویر:  5.jpg]

NZXT Phantom 410 » Intel core i7 4770 » Gigabyte z87 G1 sniper 5 » Team Xtreem16 gb(8x2) 2400 » Msi GTX 770 lightning x2 SLI » Hdd 1tb black & SSD 840 pro 128 g » FSP ARUM Pro 1200 watt

امیدوارم خوشتون اومده باشه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]منتظر آپدیت های جدید باشید [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان