امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل OPEN IV - دوبله کامل GTA V و تغییر تکسچر های بازی به همراه آموزش ویدیویی
به نام خدا.

[تصویر:  ezebunoonar9.png]

بازی GTA V مدتی پیش برای PC عرضه شد و با بهینه سازی فوق العاده و گرافیک بی نظیر همگان را به تعجب برافراشت اما امروز من شما را متعجب تر خواهم ساخت.

به کمک ویدیو های آموزش که در این تاپیک قرار داده ام,شما عزیزان می توانید تمامی موارد زیر را به طور کامل خودتان انجام دهید:

1-دوبله کردن تمام دیالوگ های MAX PAYNE 3 , GTA IV , GTA IV EFLC , GTA V و یا تغییر دادن فایل های صوتی مثل صدای گلوله ها و ...

با کمک این ویژگی می توانید که مثلGTA SAN ANDRIAS خودتان بازی را ترجمه کنید که البته زمان زیادی را می گیرد.

2-تماشای همه ی CUTSCENE های بازی یا میان پرده ها و امکان وارد کردن آن ها به نرم افزار 3D MAX مثلا برخی از اشیا در بازی پیوسته در حال حرکت هستند که می توانید آن ها را وارد نرم افزار 3D MAX کنید و با تغییر آن ها به طراحی سه بعدی اقدام کنید.

3-امکان تغییر دادن و جایگزین کردن همه تکسچر ها یا بافت های بازی مثلا در آموزش قرار داده شده,تصویر OPEN IV را به جای تکسچر بالون که بر فراز شهر پرواز می کند جایگزین می کنیم.با کمک این روش می توانید دیوار محیط را به هر شکلی که می خواهید در آورید و روی آن ها نقاشی کنید!

و ....

پیش نیاز ها :

1-نصب بودن بازی مورد نظر

2-داشتن نسخه آخر نرم افزار OPEN IV که از وبسایت آن به نشانی OPENIV.COM می توانید آن را تهیه کنید.

3-داشتن این ویدیو های آموزشی

نکات مهم :

1-موقع نصب آنتی ویروس را خاموش کنید.این نرم افزار ویروسی نیست اما اخرین دفعه که نصبش کردم,کاسپراسکی آن را ویروس شناسایی کرد.اما انتی ویروس آواست آن را ویروس شناسایی نکرد.پس هیچ ویروسی در کار نیست.

2-این ویدیو ها اساس کار را به شما آموزش می دهند اما برای دوبله کردن باید اندکی ذوق و مهارت نشان دهید.

3-حتما دقت فرمایید که فرمت فایل های شما با فرمتی که در ویدیو مشاهده می فرمایید یکی باشد.(((بسیار بسیار مهم)

4-از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه فرمایید تا اگر خرابکاری کردید بتوانید درستشان کنید.

5-همین الان این ویدیو های با ارزش را دانلود کنید.

آموزش ویرایش کردن فایل های صوتی بازی GTA V

آموزش ویرایش کردن تکسچر های GTA V

.mp4.htm]آموزش وارد کردن تکسچر های GTA IV به 3D MAX

آموزش جایگزین کردن فایل های صوتی

.mp4.htm]اموزش نگاه کردن به CUTSCENE های بازی

.mp4.htm]آموزش تغییر دادن فایل های صوتی MAX PAYNE 3

و آموزش های جدید در راه هستند.....

6-دوستان من برای جمع آوری این ویدیوها زحمت زیادی کشیده ام و کلی توی سایت های مختلف گشتم تا لینک بدون ف.یلتر پیدا کردم پس خواهشا با گذاشتن نظر مرا تشویق کنید تا آموزش های بعدی را هر چه سریع تر بگذارم.

اگر مشکلی بود در خدمتم.

با تشکر

هم چنین شما عزیزان می توانید از کار های قبلی بنده نیز دیدن بفرمایید.

آموزش اجرای The Witcher 3 بر روی Low-End PC

مبدل PS2 + بایوس و پلاگین جدید
پاسخ
دمت گرم امکان داره جوانان غیور ایران دوبلش کنن من خودم کمکشون میکنم  :D
پاسخ
(07-09-2015, 01:10 PM)Mr.Mehdi نوشته است: دمت گرم امکان داره جوانان غیور ایران دوبلش کنن من خودم کمکشون میکنم  :D

به شدنش که میشه شما ویدیوی بعدی را ببینی چی میگی! :exclamation:
پاسخ
آموزش خوبی بود اما لطفا یک عکس ضمیمه کن و لینک هارو یه جای بهتر اپلود کن بعد از یک هفته یا یک ماه این لینک ها خراب میشن
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
(07-09-2015, 03:06 PM)علیرضا! نوشته است: آموزش خوبی بود اما لطفا یک عکس ضمیمه کن و لینک هارو یه جای بهتر اپلود کن بعد از یک هفته یا یک ماه این لینک ها خراب میشن

واقعا خراب میشن؟
پاسخ
ممنون واقعا عالی بود الان خودم دارم چنتا چیز میزو ادیت میکنم   Confused0101: Confused0101:
پاسخ
چرا من اعتبار هدیه نمی گیرم :huh:

(07-09-2015, 03:47 PM)Son of Siavash نوشته است: ممنون واقعا عالی بود الان خودم دارم چنتا چیز میزو ادیت میکنم   Confused0101: Confused0101:

دوست عزیز میشه خواهش کنم از اون چیزی که ادیت می کنید یه عکس بگیرید و بعدا پ.خ کنید برام ؟
پاسخ
به زودی شما را سورپرایز خواهم کرد!

فکر کنید که برج میلاد داخل بازی باشه!
پاسخ
اقا چطور میشه برای V ماشین ساخت؟
یا ماشین ها زو ادیت کرد من یه لباس قبلا ساختم ولی وقتی وارد بازی میشدم ارور میداد

(07-09-2015, 04:58 PM)black ops 3 نوشته است: به زودی شما را سورپرایز خواهم کرد!

داری میسازیش دمت گرم پل کابلی اهواز هم بساز ☺
پاسخ
(07-09-2015, 05:12 PM)Be the story نوشته است: اقا چطور میشه برای V ماشین ساخت؟
یا ماشین ها زو ادیت کرد من یه لباس قبلا ساختم ولی وقتی وارد بازی میشدم ارور میداد

(07-09-2015, 04:58 PM)black ops 3 نوشته است: به زودی شما را سورپرایز خواهم کرد!

داری میسازیش دمت گرم پل کابلی اهواز هم بساز ☺
یه عکسی ازش بده شاید بشه (تقریبا غیر ممکنه)

دوست عزیز ویدیوی مربوط به وارد کردن تکسچر ها را نگاه کنید.به طور کامل توضیح داده شده.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست کامل رمز gta v khosrobk 0 109 11-27-2023, 03:33 AM
آخرین ارسال: khosrobk
  مجموعه کامل رمز های بازی GTA V ali_zand 0 1,354 01-23-2020, 02:38 PM
آخرین ارسال: ali_zand
  دانلود سیو کامل و 100% بازی Metro Exodus White Beard 0 2,624 03-18-2019, 05:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود سیو بازی Far Cry New Dawn به صورت کامل و 100% White Beard 0 2,081 03-18-2019, 02:14 AM
  دانلود سیو(SAVE) کامل و 100% بازی Just Cause 4 White Beard 0 1,869 03-18-2019, 02:00 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان