امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش گرفتن بیت کوین رایگان ($290$)
سلام دوستان امروز خواستم آموزشی بهتون بدم و خوش حالتون کنم از این پس شما میتونین صاحب بیت کوین بشین اونم به صورت مجانی
الان همتون میگین بیت کوین چیه خوب باید بگم بیت کوین یه پوله مجازیه و ارزشی حدود 290 دلار داره البته الان اینقدره همین دو هفته پیش حدود 250 دلار بود البته قیمت بیت کوین متغیره و باید بگم در اوایل قیمتش از 50$ هم کمتر بوده خوب در نتیجه بیت کوین چیزه خوبیه و یه دونش حدود 290$ می ارزه که میشه چیزی حدود 900 هزار تومن که خوب خیلی خوبه حالا همتون منتظرین که یاد بگیرین چطوری بیت کوین بدست بیارین خوب اموزش زیر در اختیارتونه من در این اموزش نحوه بدست اوردن بیت کوین رو یاد میدم همچنین طرفند هایی که کارو سریع تر میکنه خوباموزش یکم چاق و چله ولی کامله خیلی هم همه چی اسونه البته می ارزه.
 پر حرفی بسه میریم سراغ اموزش:

خوب برای شروع کار اول باید یه حساب برای خودتون درست کنین که بعد از این که مثلا بعد 1 ماه کار 0.5 بیت کوین گرفتین بیاین و بریزین تو این حساب بعد برین تو سایت های صرافی و پولتوتو به ریال تبدیل کنین و بریزین تو حساب بانکی خودتون یا باباتون در ضمن من 2 هفته ای میشه شروع کردم هفته اول هرچی گیر میوردم به باد میدادم این هفته خیلی سریع تونستم با یه ترفند 0.001 بیت بگیرم که طمع برم داشت و همینجور شرط بندی کردم(شرط ها با کامپیوترن نه شخص پس با قمار فرق میکنه)و با اجازه تون همه رو باختم خوب حالا میریم سراغ مراحل کار خوب اول به این سایت برین https://blockchain.info  حالا از قسمت بالا wallet رو انتخاب کنین رو گزینه creat my free wallet کلیک کنین خوب کاراشو زود انجام بدین در ضمن ایمیلتون باید معتبر باشه هروقت کارتون تموم شد ایمیلتونو تایید کنین وقتی تاید کنین میرین تو سایتش خوب الان رو گزینه log in now بزنین بعد پسوردتون بزنین خوب اون پایین زده this is your bitcoin address خوب اون ادرس بیت کوینتونه که خیلی مهمه حتما یه جا یاداشتش کنین مثله شماره حساب میمونه همچنین identifer رو یاداشت کنین که ماله لاگ این کردنه خوب به این لینکی که میدم برین http://freebitco.in/?r=1465586 و ثبت نام کنین در قسمت اول باید همون ادرسه رو بزنین (بیت کوین ادرس)بقیه رو هم بلدین از فیلتر شکن استفاده نکنین در ضمن اون بیت کوین ادرس همیشه با 1 شروع میشه خوب حالا تو همون صفحه اول میبینین یه دکمه سبزه نوشته Claim your free bitcoinبالاش هم یه جدوله که نوشته هر عددی بیاری بهت چه مقدار بیت کوین میده خوب یه نگاه بندازین اگه شانستون خوب باشه و 10000بیارین 0.7 بیت کوین میگیرین که میشه حدود600 هزار تومن من خودم همیشه اون اولیه رو گرفتم خوب بالا سمت چپ نشون میده چقدر بیت کوین داررین الان احتمالا کم بیت کوین دارین ولی نگران نباشین 1 ساعته دیگه دوباره میتونین بیاین و claim your free bit coin رو بزنین هر 1 ساعت 1 بار میتونین برداشت کنین هر برداشتی هم که میکنین دوتا بلیط لاتاری میده هر هفته یه قرعه کشی میشه نفرات 1 تا 10 جایزه میگیرن حالا اگه بخواین شانستون تو لاتاری بیشتر بشه باید از بالا وارد بخش لاتاری بشین وارد بخش لاتاری که بشین همه چی رو خودتون میفهمین خوب ببینین یه بخش هست Multiply Bitc برین اونجا خوب اونجا جاییه که همین بیت کوین کمتونو شرط بندی میکنین خوب ببینین در قسمت Enter bet amount below مقدار شرطو میزنین بعد زیرش Jackpot هست که بخونین میفهمین چیه از من بهتون نصیحت دور و برش نرین در بالا یه نوار قرمز هست بعد زیرش یه جدول ابی هست میگه در چه محدوده هایی عدد بیارین همون قدر که شرط گذاشتی رو میبرین حالا هرچی این نوار قرمزه رو بیارین عقب تر عدد اوردن سخت تر میشه ولی در عوض بردنتون ضریب دار میشه خوب حالا مقدار شرطو بزنین اون پایین همیشه سعی کنین کم بزنین ولی زیاد بازی کنین من امروز طمع کردم و 0.001بیت کوینو از دست دادم و از صفر شروع کردم حالا در قسمت پایین دو تا گزینه هست Bet hi و Bet lo حالا اون مستطیل بالایه که زده Higher then 5250وlower than 4750 خوب حالا اگه bet hi رو بزنین و عددتون از 5250 بیشتر بشه شرطو بردین و همون قدر که شرط گذاشتین رو میبیرین اگه هم رو bet lo بزنین و عددتون کمتر از 4750 بشه بازم شرطو میبرین جالبه که هرچی قدر بخواین میتونین شرط بندی کنین یعنی در یک ساعت 1000 بار هم مشکل نداره حالا الان شما حدود 700 تا دارین که اگه شرط رو 50 بزارین خیلی زود میتونین به همون 1000 برسین به هزار که رسیدین شرطو 100 ببندین همینجوری پولتون میره بالا و شرطتون هم بالاس و هر بردتون خدا تومن میشه مثلا من همین امروز هر شرطم 5000 بود و همینجور بالاا میرفتم البته در این بین باختن هم هست ولی به نظر من اگه 1000 تا دارین و شرطتون شد 1300 دیگه ولش کنین و وایسین اون یک ساعتیه رو بگیرین و بعد شرطو ادامه بدین اگه زیاد طمع کنین همه رو باخ میدین و زور داره حالا هرچی میرین جلوتر چون شرط هاتون هم بزرگ میشه به صورت تصاعدی رشد میکنین به همین خاطر خیلی می صرفه وگرنه اگه قرار باشه فقط هر یه ساعت بیاین و بیت کوینتونو بگیرین خیلی نمی صرفه مگه اینکه خیلی شانس داشته باشین و 10000 رو roll کنین که این موقع باید بگم یه چیزی حدود 600 هزار تومن بدست اوردین .خوب اموزش به پایان رسید امیدوارم موفق باشن و انشاالله بتونین روزی 1 بیت کوین بدست بیارین و میلیاردر شین در ضمن سایتا دیگه هم هستن که میشه بیت کوین گرفت ولی من اینو از همه بیشتر دوس دارم مخصوصا به خاطر شرط بندی که خیلی زود امتیاز خوب میگیرین.خوب سوالی بود در خدمتم اینم ایمیلم rezafirouzbakht9@gmail.com ممنون میشم سوالاتونو از طریق ایمیل بپرسین همچنین اموزشی چیزی خواستین از طریق ایمیل در خدمتم همچنین لطف کنین در عنوان ایمیل بزنین گیمفا.اگه میشه سوالاتونو در اینجا یه صورت نظر نزارین و بهم ایمیل کنین اینجوری راحت ترم ممنون.
پاسخ
سلام بیت کوین هامون رو چطور به ریال تبدیل کنیم لطفا کامل و ساده توضیح بده
پاسخ
خب ی سوال با این میشه چه چیزایی خرید ؟؟؟
پاسخ
سلام
یه سوال
چجوری تبدیل کنم به ریال؟؟؟
پاسخ
یعنی میشه اسکناسش کرد رفت چیزی خرید ؟؟
پاسخ
بعله 
یکم تحقیق کردم
تو این سایت میتونید ببینید
http://exchanging.ir/
من الان فقط یه مشکل دارم
تو سایت https://freebitco.in یه مقدار بیت کویین دارم اما تو خود سایت اصلی هنوز صفر هست
مشکل چیه؟
پاسخ
من ۹.۰۰۰۰۰۰۰ گرفتم خوبه ؟؟

(07-17-2015, 02:54 PM)Purya_Cr7a نوشته است: بعله 
یکم تحقیق کردم
تو این سایت میتونید ببینید
http://exchanging.ir/
من الان فقط یه مشکل دارم
تو سایت https://freebitco.in یه مقدار بیت کویین دارم اما تو خود سایت اصلی هنوز صفر هست
مشکل چیه؟
 مال منم همینجوریه
پاسخ
رقم خیلی پایینی هست و اصلا قابل فروش نیست
باید هنوز خیلی جمع کنید
پاسخ
باید چقد باشه ؟؟
پاسخ
حداقل باید
0.01 بیت کویین باشه که معادل 8 هزار تومن هست که خیلی کمه
شما اگه 
0.5 بیت کویین جمع کنی میشه 450 هزار تومن که رقم خوبیه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart آموزش های طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی saeed74 3 964 04-22-2024, 09:51 PM
آخرین ارسال: rahle
  آموزش ساخت ایمیل ساده و سریع behroozak 0 778 05-18-2022, 12:49 PM
آخرین ارسال: behroozak
  سایت خدمات حرفه ای سئو ارزان و آموزش سئو حرفه ای رایگان mobinastra 0 777 05-16-2022, 11:01 PM
آخرین ارسال: mobinastra
  آموزش سئو academyshadman 0 791 01-16-2022, 10:01 AM
آخرین ارسال: academyshadman
  آموزش های رایگان تری دی مکس zbrush3dartist 0 1,556 01-23-2019, 03:46 AM
آخرین ارسال: zbrush3dartist

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان